4 maja 2017

Potwierdzenie Historii Tajnego Programu Kosmicznego


Sezon 5, Odcinek 17

Data emisji odcinka: 30-08-2016


DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
BW: dr Bob Wood

DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Nazywam się David Wilcock i jestem prowadzącym. W tym odcinku goszczę Corey Goode, naszego informatora z Tajnego Programu Kosmicznego oraz doktora Boba Wooda, który przekazuje nam bardzo ciekawe informacje na temat swojego zaangażowania w ruch ufologiczny w bardzo ciekawym okresie historii. Opowiada o swoich relacjach z Williamem Tompkinsem, z którym nawiązał kontakt w 2009 roku, a który potwierdził niesamowitą ilość doniesień przekazanych przez Corey. 


27 kwietnia 2017

Po Drugiej Stronie Kurtyny Tajności

Sezon 5, Odcinek 16

Data emisji odcinka: 23-08-2016


 DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
BW: dr Bob Wood

DW: Witam w programie Kosmiczne Ujawnienie. Nazywam się David Wilcock i jestem prowadzącym. W tym odcinku goszczę Corey Goode oraz dr Boba Wooda.
Dzisiaj skoncentrujemy się na doktorze Woodzie. Spowodowane jest po części faktem, że od 2009 roku jest on dobrym znajomym Williama Tompkinsa i posiada ogromną wiedzę na temat jego zeznań. Tak naprawdę jest on chodzącą encyklopedią tego co przekazuje nam Tompkins.

20 kwietnia 2017

Bliskie Spotkania Clifforda Stone’a


Sezon 5, Odcinek 15

Data emisji odcinka: 16-08-2016


DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
Clifford Stone

DW: Witam, nazywam się David Wilcock i oglądacie kolejny odcinek programu “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem tutaj z moim gościem Corey Goode. Witaj Corey, jak się miewasz? 

17 kwietnia 2017

Biografia Clifforda Stone’a


Sezon 5, Odcinek 14

Data emisji odcinka: 09-08-2016


DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
Clifford Stone

DW: Jest mi niezmiernie miło powitać was ponownie. Nazywam się David Wilcock i jestem prowadzącym ten program. W dzisiejszym odcinku zobaczycie zarys biografii sierżanta Clifforda Stone człowieka, który wstąpił do służby wojskowej mniej więcej podczas wojny w Wietnamie. Był niezmiernie zdeterminowany, aby dostać się do armii i służyć swojemu krajowi. 

16 kwietnia 2017

Najnowsze Doniesienia


Counscious Life Expo, 11-02-2017 Corey Goode – Istoty Pozaziemskie oraz Ludzie z Wnętrza Ziemi, Cz. 2 – Pytania i Odpowiedzi

COREY GOODE: W pewnych otwartych obszarach naszej galaktyki istnieją gigantyczne chmury gazowe (nazywam je tak z braku lepszego określenia), których istnienia jesteśmy świadomi od bardzo długiego czasu. W miarę poruszania się wokół centrum naszej galaktyki w cyklu Jednego Roku Galaktycznego (który trwa około 26 tys. lat) przechodzimy przez te obszary.

13 kwietnia 2017

Clifford Stone: Intuicyjni Empaci oraz Istoty Pozaziemskie


Sezon 5, Odcinek 13

Data emisji odcinka: 09-08-2016


DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
Clifford Stone

DW: Witam wszystkich w programie "Kosmiczne Ujawnienie", nazywam się David Wilcock i jestem tu razem z Corey Goode.

Clifford Stone nigdy nie przekroczył rangi sierżanta podczas swojej służby wojskowej – jest to ważna informacja. Jednak został zauważony przez wojskowych wysokiej rangi, kiedy był jeszcze młodym chłopcem, a wszystko to za sprawą jego empatycznych zdolności lub jak on sam to nazywa, "telepatycznego łączenia się z Istotami Pozaziemskimi”.

9 kwietnia 2017

Najnowsze Doniesienia


Counscious Life Expo, 11-02-2017 Corey Goode – Istoty Pozaziemskie oraz Ludzie z Wnętrza Ziemi, Cz. 1 


Roger Richards: Nazywam się Roger Richards. Obecnie pracuję jako producent projektów, które będziemy prezentowali dzisiejszego wieczoru. Około 2 lata temu usłyszałem po raz pierwszy o przesłaniu od Niebieskich Awian. Trafiło to wprost do mego serca. Czy ktoś jeszcze doświadczył czegoś takiego?

6 kwietnia 2017

Zespół Ekspertów TPK z Williamem Tompkinsem


Sezon 5, Odcinek 12

Data emisji odcinka: 02-08-2016


DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
William Tompkins

DW: Witajcie, nazywam się David Wilcock, a to jest Kosmiczne Ujawnienie. Jestem tu z moim współprowadzącym Corey Goode. Jak widzieliśmy w naszym pierwszym odcinku wywiadu z byłym inżynierem lotnictwa i kosmonautyki Williamem Tompkinsem, że jest to człowiek z wewnątrz.

3 kwietnia 2017

Biografia Williama Tompkinsa


Sezon 5, Odcinek 11

Data emisji odcinka: 02-08-2016


DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
William Tompkins

DW: Cieszę się, że jesteście z nami, ponieważ ten odcinek zrobi na was ogromne wrażenie. Przedstawimy wam biografię Williama Tompkinsa, inżyniera lotnictwa i kosmonautyki, człowieka z wewnątrz, który wyszedł do nas z wyjątkową wiedzą z szerokiego zakresu aspektów oraz konkretnych informacji związanych z Tajnym Programem Kosmicznym, które wraz z Corey Goode ujawniamy w tym programie.

30 marca 2017

Tajny Program Kosmiczny – Świadectwo Williama Tompkinsa


Sezon 5, odcinek 10

Data emisji odcinka: 26-07-2016DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
William Tompkins
  
DW: Nazywam się David Wilcock i jestem tu z Corey Goode. Dzisiaj mamy dla was sensację. Przeprowadzimy wywiad z wtajemniczonym weteranem Tajnego Programu Kosmicznego - Williamem Tompiknsem. Przeprowadziłem z nim już wiele rozmów. Ma on 94 lata i nadal jest z nami, a jego świadectwo jest niesłychane. Potwierdza on wiele aspektów, które zeznał Corey oraz inni informatorzy z którymi rozmawiałem. Ludzie nam mówią:, „Oh, nie macie dowodów”. A tu jest człowiek, który pochodzi z czasów II Wojny Światowej, a jego zeznania przewrócą wasz światopogląd.

27 marca 2017

Najnowsze Doniesienia


Dr Michael Salla, 23-03-2017
Aktualności Wywiadowcze ws. Pełnego Ujawnienia Część III: Destabilizacja Szelfu Kontynentalnego Antarktydy Postępuje w Miarę Nasilania się Wysiłków w Celu Pozyskania Artefaktów oraz Nowej Broni Starożytnej Rasy Pozaziemskiej


Wzmożone wysiłki wielu narodów przy odkrywce kolejnych obszarów Antarktydy w poszukiwaniu artefaktów nagle zamarzniętej cywilizacji pozaziemskich uchodźców kosmicznych doprowadziły do destabilizacji lodowego szelfu kontynentalnego, o czym donosi informator Corey Goode. Dalej donosi on o naruszeniu Traktatu Antarktycznego z 1959 roku (link tutaj) przez personel tajnych baz wojskowych, które używają odkrytych artefaktów w celach militarnych. Traktat Antarktyczny określa, że obszar tego kontynentu może być używany tylko i wyłącznie do celów naukowych.


25 marca 2017

Najnowsze Doniesienia


Dr Michael Salla, 21-03-2017

Aktualności Wywiadowcze ws. Pełnego Ujawnienia Część II: Sekretne Memorandum Prezydenckie w Celu Odtajnienia Technologii Zapobiegających Starzeniu oraz Ujawnienia Patentów Wytwarzających Darmową Energię

Zgodnie z doniesieniami informatora pochodzącego z Tajnego Programu Kosmicznego Corey Goode, Prezydent Donald Trump zaraz po swojej inauguracji 20 stycznia tego roku wydał ściśle tajne memorandum. W nim rozkazał, aby ujawniono pakiet patentów z technologiami przeciwdziałającymi starzeniu oraz z technologiami wytwarzającymi darmową energię. Memorandum to zostało wysłane do Amerykańskiego Wydziału Obrony Narodowej oraz do agencji wywiadowczych i ze względu na swoją tajność nie zostanie podane do opinii publicznej.

23 marca 2017

Istoty Plazmatyczne oraz Byty Eteryczne


Sezon 5, Odcinek 6

Data emisji odcinka: 28-06-2016DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam w programie "Kosmiczne Ujawnienie". Jestem prowadzącym, nazywam się David Wilcock i jestem tu z najlepszym informatorem Corey Goode. W dzisiejszym odcinku omówimy bardzo ciekawy temat. Dotychczas rozmawialiśmy tylko o Istotach Pozaziemskich, których formy biologiczne wyglądają na humanoidalne. Mogą nie być ludźmi, ale mogą nas przypominać.
W tym odcinku porozmawiamy na temat Bytów Eterycznych. Witaj w programie Corey. 

21 marca 2017

Najnowsze Doniesienia


Dr Michael Salla, 19-03-2017


 

 

 

 

Aktualności Wywiadowcze ws. Pełnego Ujawnienia Część I:

Amerykańskie Siły Powietrzne Rozpoczynają Dochodzenie w sprawie Tajnego Programu Kosmicznego


Funkcjonariusze pochodzący ze ściśle tajnych Amerykańskich Sił Powietrznych, którzy prowadzą program kosmiczny odpowiedzialny za system obserwacji całej Ziemi bardzo poważnie podeszli do sprawdzenia doniesień pewnych informatorów.  Szczególną uwagę zwraca się na informacje, które świadczą o rozwinięciu równoległego programu kosmicznego przez Amerykańską Marynarkę Wojenną dysponującą statkami kosmicznymi o długości ponad kilometra, które mają należeć do ośmiu grup uderzeniowych, posiadających możliwości działania w otwartej przestrzeni kosmicznej.

16 marca 2017

Wzniesienie Duchowe a Technologia


Sezon 5, Odcinek 5

Data emisji odcinka: 21-06-2016


DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
WH: William Henry

DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcock. Zaprosiliśmy z Corey gościa specjalnego, śledczego mitologii Williama Henry, który jest także duchowym głosem w programie “Starożytni Kosmici” (Ancient Aliens).

13 marca 2017

Ujawnienie oraz Tajna Wojna w Podziemiu


Sezon 7, Odcinek 10

Data emisji odcinka: 07-03-2017DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam ponownie w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Nazywam się David Wilcock i goszczę tutaj Corey Goode. W naszym dzisiejszym odcinku przejdziemy do społecznych oraz ogólnoświatowych implikacji ujawnienia definicji cywilizacji, które po wszystkich tych latach wyczekiwań najwidoczniej do nas nadchodzą. 

9 marca 2017

Współistnienie Połączeń ze Wzniesieniem


Sezon 5, Odcinek 4

Data emisji odcinka: 14-06-2016


DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
WH: William Henry

DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcock. Zaprosiłem do studia informatora informatorów Corey Goode i razem z nim gościmy szczególną osobę: mitologa i historyka, czyli Williama Henry.

2 marca 2017

Niebiescy Awianie oraz Istoty Kuliste w Sztuce


Sezon 5, Odcinek 3

Data emisji odcinka: 07-06-2016


DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
WH: William Henry

DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcock. Dzisiaj wraz z Corey przygotowaliśmy dla was specjalne wydanie naszego programu z legendarnym Williamem Henry.

27 lutego 2017

Antarktyda: Procedura Ujawnienia


Sezon 7, Odcinek 8

Data emisji odcinka: 21-02-2017
DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam w programie "Kosmiczne Ujawnienie". Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcocki i jesteśmy tutaj z Corey Goode. Witaj ponownie w naszym programie, Corey.

23 lutego 2017

Zdalne Widzenie i Wywieranie Wpływu na OdległośćSezon 5, Odcinek 2

Data emisji odcinka: 31-05-2016DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym, nazywam się David Wilcock, a moim gościem jest Corey Goode.  W dzisiejszym odcinku przebadamy pewne technologie, które wiążą się z użyciem naszej świadomości i które są stosowane w bardzo wielu sytuacjach zarówno na Ziemi jak i w TPK. Będziemy rozmawiali o zdalnym widzeniu oraz o wywieraniu wpływu na odległość. 
Witaj w programie Corey. 

20 lutego 2017

Najnowsze DoniesieniaDavid Wilcock, 13-02-2017

Niesamowite Informacje Wywiadowcze na temat Antarktycznej Atlantydy oraz nadchodzącego “Wydarzenia” 

 

 

 

 

 

 

Notatka z konferencji “Żyj Świadomie” (Counscious Life) w której uczestniczyli David Wilcock i Corey Goode, zorganizowanej w dniach od 10 – 13 lutego 2017 roku w Los Angeles.


16 lutego 2017

Historia Układu Słonecznego


Sezon 5, Odcinek 1

Data emisji odcinka: 24-05-2016


DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

 
DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym, nazywam się David Wilcock i zaprosiłem do studia Corey Goode. W tym odcinku przejdziemy do kosmicznej historii naszego Układu Słonecznego. Omówimy całą linię czasową oraz istoty, które osiedlały się tutaj jak również informacje, które posiadamy na ich temat - a mamy ich trochę - oraz jeszcze inne kwestie, których wcześniej nie mogłem ze sobą połączyć. Postaramy się zacząć od samego początku i przejść aż do chwili obecnej, wypełniając wszystkie braki informacyjne w oparciu o osobiste doświadczenia Corey płynące ze służby w TPK.

9 lutego 2017

Pytania i Odpowiedzi, Cz. 2


Sezon 2, Odcinek 17

Data emisji odcinka: 29-12-2015


DW: David Wilcock
CG: Corey Goode


DW: Witam w  kolejnym odcinku programu “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym, nazywam się David Wilcock i goszczę w studiu Corey Goode. Dzisiaj będziemy odpowiadali na wasze pytania, aby nasz program przybrał bardziej interaktywną naturę. Jak wspomniałem wcześniej, czytamy wasze komentarze umieszczane pod odcinkami na stronie internetowej i staramy się odnajdywać wartościowe rzeczy o które pytacie. Mamy nadzieję, że polubicie interaktywny styl tych odcinków. 

2 lutego 2017

Nowy Front w Wojnie Przeciwko SI


Sezon 2, Odcinek 16

Data emisji odcinka: 29-12-2015


DW: David Wilcock
CG: Corey Goode


DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym, nazywam się David Wilcock i goszczę w studiu Corey Goode. W tym odcinku przejdziemy do najświeższych doniesień. Przygotowaliśmy już grunt do prowadzenia dyskusji na temat ogromnego zagrożenia, z którym zetknęły się programy kosmiczne jak i również wszystkie inteligentne cywilizacje działające z nimi, a mianowicie ze Sztuczną Inteligencją. Zbudowanie bazy informacyjnej było konieczne, abyśmy teraz mogli przejść do aktualizacji informacyjnych dostarczonych nam przez przedstawiciela Sojuszu ppłk. Gonzalesa. Jest to oczywiście jego pseudonim nadany mu ze względów bezpieczeństwa. A teraz czas oddać głos Corey, który przekaże nam doniesienia od Sojuszu i Gonzalesa. Witaj w programie.

30 stycznia 2017

Ochrona przed Sztuczną Inteligencją


Sezon 2, Odcinek 15

Data emisji odcinka: 29-12-2015DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym, nazywam się David Wilcock i goszczę w studiu Corey Goode, informatora, który pracował w najbardziej utajnionych programach kosmicznych. Pozostawał on w bezpośrednim kontakcie z inteligencją pozaziemską oraz osobiście doświadczył spotkań z Sojuszem, który ma dostęp do wysoce zaawansowanej technologii, która zostanie przekazana ludzkości. Prowadzimy dyskusję na temat Sojuszu, wiadomości od nich oraz o całym tym środowisku, w które Corey został wciągnięty. 

29 stycznia 2017

Atak na Corey Goode

Corey Goode na pogotowiu ratunkowym

Wpis z Facebooka Davida Wilcocka:


Proszę przesyłać Corey pozytywne myśli oraz modlić się. O godzinie 7:14 PM, kilka minut temu przesłał mi krótki film siebie leżącego na łóżku szpitalnym w otoczeniu różnych maszyn oraz członków swojej rodziny. Mówi, że dolega mu dotkliwy ból w klatce piersiowej. Proszę spojrzeć na ten nieobrobiony film, który jest krótki i mam nadzieję, że będzie działał.
Stało się to dosłownie jeden dzień po nakręceniu kolejnych odcinków “Kosmicznego Ujawnienia” gdy byliśmy w trakcie omawiania bardzo ważnych, przełomowych wydarzeń zachodzących obecnie, których nie możemy jeszcze upublicznić. Wizyta Corey na pogotowiu ratunkowym nastąpiła zaraz po moim uczestnictwie w pogrzebie, na którym opłakiwano tragiczną śmierć zmarłego. Zbieg okoliczności?

26 stycznia 2017

Zagrożenie ze Strony Sztucznej Inteligencji


Sezon 2, Odcinek 14

Data emisji odcinka: 29-12-2015DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym, nazywam się David Wilcock i goszczę tutaj Corey Goode. 
Corey zaczynał jako wtajemniczony pracujący w  Tajnym Programie Kosmicznym, o którym słyszałem przez lata od różnych informatorów. Dosłownie setki różnych wątków, których nigdy nie opublikowałem w Internecie, zostało niezależnie potwierdzonych przez osobiste doświadczenia Corey. 
Jest to dla mnie dowód, że coś większego jest na rzeczy, co ma ogromne znaczenie i zmienia postać rzeczy odnośnie całej naszej wiedzy związanej z naszym pochodzeniem, z Wszechświatem, z inteligentnym życiem oraz z dominującą funkcją tego życia. 

23 stycznia 2017

Pytania i Odpowiedzi Cz. 1


Sezon 2, Odcinek 13

Data emisji odcinka: 22-12-2015DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcock. Zaprosiliśmy do studia informatora Corey Goode gdzie wspólnie omawiamy Tajny Program Kosmiczny. Na potrzeby dzisiejszej części wydrukowałem listę pytań dostarczonych nam w komentarzach na forum dostępnym pod każdym odcinkiem. Jesteśmy ciekawi co macie do powiedzenia i pragniemy zarazem utrzymywać tę społeczność w duchu dyskusji, a nie tylko w oparciu o pytania, które ja sam mu podsuwam. Jest to w pewnym sensie mieszanina wielotematycznych pytań. Będziemy omawiali tutaj szereg różnych rzeczy i zobaczymy do czego nas to doprowadzi. Witaj w programie, Corey. 

19 stycznia 2017

Badania Tajnego Programu Kosmicznego


Sezon 2, Odcinek 12

Data emisji odcinka: 15-12-2015DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcock. Zaprosiliśmy do studia informatora Corey Goode, który twierdzi, że pracował w Tajnym Programie Kosmicznym. Witaj w programie Corey. 

16 stycznia 2017

Poza Granicami Układu Słonecznego


Sezon 2, Odcinek 11 

Data emisji odcinka: 08-12-2015DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam w “Kosmicznym Ujawnieniu”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcock. Prowadzimy tutaj dyskusję z Corey Goode.
Rozmawialiśmy na temat rozwojowych badań naszego Układu Słonecznego przez Militarny Konglomerat Przemysłowy oraz o innych frakcjach, składających się z grup wykonawców pracujących na rzecz wojska. Pierwszy raz pojawiły się one wraz z Niemcami, działającymi w zakresie tego co nazywane jest Międzyplanetarnym Konglomeratem Korporacyjnym lub w skrócie MKK. A oto jest nasz gość Corey Goode z większą ilością informacji na temat MKK. Dziękuję za przybycie do studia.

12 stycznia 2017

Podbój Układu Słonecznego

Sezon 2, Odcinek 10  

Data emisji odcinka: 01-12-2015DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam w “Kosmicznym Ujawnieniu”. Jestem gospodarzem i nazywam się David Wilcock. Poznajemy tutaj fascynujące zeznania informatora, który nazywa się Corey Goode. Dziękuję za przybycie do studia. 

5 stycznia 2017

Kolonizacja Marsa


Sezon 2, Odcinek 9    

Data emisji odcinka: 24-11-2015DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam w “Kosmicznym Ujawnieniu”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcock. W tym odcinku będziemy kontynuowali naszą fascynującą dyskusję na temat “rzekomej” kolonizacji Marsa przez nasz Militarny Kompleks Przemysłowy wywodzący się z niemieckiego odłamu cywilizacyjnego. Przeprowadzamy tutaj wywiad z Corey Goode. Witaj ponownie w programie Corey. 

28 grudnia 2016

Najnowsze Doniesienia


Corey Goode, 11-12-2016
    Etap Końcowy – Część III: Zakończenie – Czat Davida z Corey


ZAKOŃCZENIE – AUTOR: David Wilcock
Wszystko co przeczytaliście w Części I zostało napisane przez Corey zaraz przed nakręcaniem ostatnich odcinków do programu na Gaia TV. Tak naprawdę jego artykuł był niezbędnym elementem do ułożenia sobie tego wszystkiego w głowie przed dalszymi nagraniami.
Niedługo po tym jak wróciliśmy do domu spotkała nas  obu dodatkowa niespodzianka.
Skończyłem w domu bez prądu, co było zaplanowaną przerwą w dostawie elektryczności, która powinna trwać tylko kilka godzin a przeciągnęła się tak długo, że musiałem położyć się spać.
Dom bez prądu stał się ciemny i zimny co sprawiło, że musiałem naruszyć moje “zapasy” na wypadek “wydarzenia”.

24 grudnia 2016

Najnowsze Doniesienia

Corey Goode, 11-12-2016
 


  
Etap Końcowy: Atlantyda na Antarktyce, Starożytne Ruiny Pozaziemskich Cywilizacji,
 Część II
 
Rząd jest zagrożony jak nigdy dotąd. Czy z tego powodu ujawni fakt istnienia zaawansowanych ruin pod lodami Antarktyki oraz niewielkiej części Tajnego Programu Kosmicznego w celu ratowania agendy Nowego Porządku Świata?
Poniżej przedstawiamy najbardziej zaskakujące oraz fascynujące informacje wywiadowcze jakie dotychczas opublikowaliśmy. Wiele grup ponaglało nas, abyśmy opublikowali je tak szybko jak to możliwe, tak więc oto one nadchodzą.
Historia ta jest tak niezwykła, że być może będziecie ją traktowali jak film „science-fiction” … ale nawet gdyby to było tylko tyle ile jesteście w stanie zaakceptować w tym czasie przyznacie, że jest to bardzo fascynująca lektura!

22 grudnia 2016

Odkrywanie Życia na Marsie


Sezon 2, Odcinek 8

Data emisji odcinka: 17-11-2015DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam w “Kosmicznym Ujawnieniu”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcock. Jesteśmy tutaj, ponieważ musicie to wiedzieć. Zaprosiliśmy do studia Corey Goode. Nawet ja podczas zadawanych mu pytań uczę się wieleu nowych rzeczy. Opisywaliśmy nowe kolonie na Marsie założone pierwotnie przez Niemców. Jednakże Niemcy nie byli pierwszymi, którzy tam się udali - wiele innych grup dotarło tam przed nimi. W miarę rozwoju kolejnych odcinków będziemy przechodzili do różnych marsjańskich form życia gdyż temat ten jest bardzo szeroki. Tak więc, Corey, dziękuję za ponowne przybycie i witam w programie. 

17 grudnia 2016

Najnowsze Doniesienia


David Wilcock,  06-12-2016


 Etap Końcowy: Ujawnienie oraz Ostateczne Zwyciężenie Grup Kabala, Część I  
 

Zdemaskowanie grup Kabala jest bliższe niż kiedykolwiek wcześniej. Prawda eksploduje przez cały Internet w miarę jak upowszechnia się prowadzone przez cywilów dochodzenie.
Czy w celu odwrócenia uwagi mass ludzkich grupy Kabala pokuszą się o “desperacki ruch” (Hail Mary Pass), aby uniknąć spadającego na nich ukropu? Czy ich finałowym ruchem może być naprawdę Ujawnienie?
Co jeśli to wcześniej zaplanowane Ujawnienie obróci się w coś znacznie bardziej epickiego i zaskakującego niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić?

12 grudnia 2016

Bieżące InformacjeW związku z tym, że pojawiły się najnowsze aktualizacje na stronach Davida Wilcocka i Corey Goode oraz ze względu na wagę tych doniesień zostaną one przetłumaczone w pierwszej kolejności. 

Pierwsza część, która niebawem się ukaże to artykuł Davida Wilcocka, poruszający bardzo kontrowersyjne informacje na temat tzw. „pizzagate”. Jest to materiał bardzo trudny i kontrowersyjny, jednakże poznanie prawdy jest teraz najważniejsze.

8 grudnia 2016

Pozostałości Starożytnego Marsa


Sezon 2, Odcinek 7

Data emisji odcinka: 10-11-2015DW: David Wilcock
CG: Corey Goode


DW: Witam w “Kosmicznym Ujawnieniu”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcock. W tym odcinku będziemy omawiali niemiecką podróż na Marsa. W przerwach pomiędzy odcinkami uzmysłowiłem sobie, że pewne bardzo ważne pytania nadal pozostają bez odpowiedzi. 

5 grudnia 2016

Nigdy Nie Zostaliśmy PorzuceniSezon 2, Odcinek 6         

Data emisji odcinka: 03-11-2015DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam w “Kosmicznym Ujawnieniu”. Nazywam się David Wilcock i jestem gospodarzem programu. Jest tutaj ze mną informator informatorów Corey Goode. Dowiadujemy się, że skuteczność całego tego spisku wypływała z faktu, że wszystko to zostało zorganizowane przez grupy, które od samego początku były bardzo tajne. Rozmawialiśmy konkretnie o Niemieckich stowarzyszeniach ezoterycznych. 

1 grudnia 2016

Poszukiwacze Zaginionej Technologii


Sezon 2, Odcinek 5   

Data emisji odcinka: 27-10-2015DW: David Wilcock
CG: Corey Goode

DW: Witam, nazywam się David Wilcock i zapraszam do kolejnego odcinka “Kosmicznego Ujawnienia”. W tym odcinku będziemy kontynuowali rozmowę z naszym niezwykłym informatorem, z którym mamy zaszczyt i przyjemność rozmawiać - czyli z nikim innym jak z Corey Goode, który twierdzi, że pracował w Tajnym Programe Kosmicznym. Jest to Militarny Konglomerat Korporacyjny uprzemysławiający oraz kolonizujący nasz Układ Słoneczny i dalej. 

29 listopada 2016

Bieżące InformacjeWitam serdecznie wszystkich czytelników bloga. Z przyjemnością informuję, że  w wyniku naszych wspólnych wysiłków oraz owocnej współpracy mojej i Vorteny przetarliśmy drogę do oficjalnego bloga Corey Goode: http://pl.spherebeingalliance.com 

Obecnie nasze tłumaczenia publikowane są regularnie na oficjalnej stronie SBA co obydwoje uważamy za ogromny sukces.

Życzę wszystkim miłej lektury :) 

Sławomir Lernaciński

Printfriendly