Strona główna

Kosmiczne Ujawnienie na PorozmawiajmyTV

6 komentarzy

Dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie pewne zagadnienia związane z Corey Goode, zamieszczam swoją rozmowę z Aleksem z PorozmawiajmyTV.

Już niedługo będziemy publikowali filmy z materiałami wydawanymi na stronie Marzeny https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.co.uk na naszym kanale na YouTube. Proszę uzbroić się cierpliwość.

Życzę miłego oglądania 🙂

Strona źródłowa:

http://porozmawiajmy.tv/kosmiczne-ujawnienie-slawek-lernacinski/

Sławomir Lernaciński

Antarktyda: Procedura Ujawnienia

3 komentarzy

 s7_e8jpg
DW: David Wilcock
CG: Corey Goode
DW: Witam w programie „Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcocki i jesteśmy tutaj z Corey Goode. Witaj ponownie w naszym programie, Corey.
CG: Witam, dziękuję.
DW: W naszych ostatnich aktualnościach wywiadowczych dotarliśmy do momentu, w którym zła kapłanka podziemnego świata Mara, zmaterializowała się w twoim pokoju. Zachowywała się bardzo sarkastycznie, tak jakby posiadała pełną kontrolę nad całą sytuacją, jednakże została przetransportowana z powrotem portalem przez grupę Anshar oraz zneutralizowana. Grupa ta ostrzegła cię przed czymś, prawda? Powiedzieli, że mogą pojawić się podobni do niej.
CG: Oświadczyli mi, że jej ludzie przyjdą jej szukać.
DW: Co oznacza, że mogą również odwiedzić cię oraz, że być może będziesz musiał się przed nimi bronić.
CG: Zgadza się.
DW: Rozpocznijmy od momentu, który nastąpił zaraz po tym.
CG: Jasne. Tak dla informacji widzów powiem tylko, że nikt z grupy Mary nie starał się do mnie dotrzeć od tamtego czasu.
DW: Dobrze.
CG: Od tamtego czasu jest całkiem spokojnie.

CIĄG DALSZY ARTYKUŁU … 

Niesamowite Informacje Wywiadowcze na temat Antarktycznej Atlantydy oraz nadchodzącego “Wydarzenia”

12 komentarzy

1-antarctic_icebergs

Notatka z konferencji “Żyj Świadomie” (Counscious Life) w której uczestniczyli David Wilcock i Corey Goode, zorganizowanej w dniach od 10 – 13 lutego 2017 roku w Los Angeles.

W poniedziałek wieczorem David będzie prezentował na żywo na scenie po raz trzeci w podczas tej konferencji niesamowite informacje wywiadowcze. Być może już niedługo dowiemy się, że Atlantyda naprawdę istniała i ten zatopiony kontynent następnie zamarzł i obecnie przybrał postać Antarktyki, co nastąpiło po zmianie biegunów magnetycznych Ziemi.

Wszystkie doniesienia wywiadowcze od osób takich jak : Pete Peterson, Corey Goode, “Bruce” oraz od ludzi z grupy Benjamina Fulforda sugerują, że znajdujemy się w przededniu wielkich ogłoszeń dotyczących megalitycznych ruin odkrytych na Antarktyce.

Będzie to początkiem ujawnienia, które będzie nabierało pędu wraz z upływem czasu.

Pewne frakcje Sojuszu przydzieliły nam “specjalne zadanie”, aby ujawnić możliwie najwiecej szczegółów dotyczących tego planowanego ujawnienia z dużym wyprzedzeniem.

Cała ta dyskusja obejmuje najświeższe informacje, które szybko mogą przeistoczyć się w wydarzenia rangi globalnej w ciągu następnych kilku tygodni lub miesięcy – a dzisiaj prezentujemy wam prawdziwą perłę w koronie!

CZY PRAWDA O ANTARKTYCE WYCHODZI NA JAW?

Od początku listopada oglądamy w mass mediach coraz to nowe, przyprawiające o zawrót głowy wskazówki dotyczące nadchodzących informacji odnośnie Antarktyki.

Obejmują one senatora Johna Kerry, udającego się tam w samym dniu wyborów jak i również astronautę sondy Apollo Buzza Aldrina, którego musiano ewakuować stamtąd z powodu domniemanego ataku serca.

Inni wysokiej rangą ludzie również odwiedzają tamte miejsca, niektórzy z nich ujawniając się przy tym opinii publicznej a niektórzy z nich robiąc to w tajemnicy. Tak czy inaczej nie próbuje się się nawet ukryć tego faktu.

Przekazano nam informacje wywiadowcze dotyczące starożytnych ruin, których ogłoszenie nieuchronnie nadciąga. Powiedziano nam, że musimy opublikować te informacje możliwie najszybciej gdyż w przeciwnym przypadku będzie wyglądało tak jakbyśmy powielili je z głównego nurtu medialnego.

ZDUMIEWAJĄCE ZGRANIE W CZASIE

Artykuł “Etap Końcowy” (link tutaj) pojawił się 11-go grudnia 2016 roku o godzinie 3:12 czasu pacyficznego. Pierwszy artykuł o tematyce “Zagubionych Miast na Antarktyce” na tabloidach mass mediów opublikowano dwie godziny później.

Następnego dnia w artykule na portalu “The Sun” głoszono, że ścieżka filmowa z nagranymi ruinami istniała w Internecie od 2002 roku od czasu gdy zaginiony zespół naukowców wybrał się tam, aby nigdy stamtąd nie wrócić.

Oznajmiono tam, że fakt ten wyciekł do sieci lecz rząd amerykański usiłował to zablokować. Żadne takie wideo wspomniane przez “The Sun” nie istnieje gdyż jeśli tak by było to poinformowano by nas o tym niezwłocznie.

Od tamtego czasu pojawiło się mnóstwo artykułów o tematyce antarktydzkich ruin. Posiadam je wszystkie w moich folderach, jednakże nie miałem czasu, aby je podsumować.

PRACOWANO NAD TYM JUŻ OD JAKIEGOŚ CZASU

W mojej prezentacji na temat Antarktycznej Atlantydy na Expo, którą odbyłem w Sobotę 11 lutego 2017 roku przedstawiłem niezbite dowody odnośnie tego, że przedstawiany przez naukowców zakrawający o farsę artykuł z 1998 roku jest dokładnie tą samą historią opowiadaną tutaj.

Ponoć miało to miejsce na cztery lata przed domniemanym rokiem 2002 gdzie rozpoczęły się rzekome wykopaliska oraz ujęcia filmowe tych ruin. Jednakże, przewiduje się tam dokładnie te same odkrycia zakamuflowane jako pewnego rodzaju żart sytuacyjny.

Artykuł ten omawia dość długo ten temat zanim widz nie zorientuje się, że najwyraźniej nie jest on traktowany zbyt poważnie. Shakespeare (a raczej Francis Bacon) powiedział kiedyś: “Wiele prawdy ukrywa się w żartach”.

Wygląda na to, że Klika (Cabal)/Nowy Prządek Świata/Illuminati pierwotnie zaplanowali, aby użyć tego faktu jako “broni masowego rozpraszania”.

Gdyby atak terrorystyczny z dnia 11 września 2001 r nie odegrał swojej roli – a definitywnie była to wielka fuszerka – to posiadali oni w zanadrzu Antarktyczną Atlantydę, aby rzucić wszystkich na kolana.

W chwili gdy przed Kliką (Cabal) pojawiło się widmo stryczka nie można by było ich wtedy aresztować gdyż ich tłumaczeniem byłoby: “Spójrzcie na te wszystkie wspaniałe rzeczy, które tutaj przechowywaliśmy a teraz dojrzeliśmy do tego, aby się nimi z wami podzielić w ramach przeprosin”.

Przypomina to sytuację wieloletniej przemocy domowej, w której zwyrodnialec w ramach przeprosin daje żonie bukiet róż – co niestety jest dość powszechnym zjawiskiem w USA, które uświadomiłem sobie pracując na “Niebieskiej Linii”.

SOJUSZ BYŁ PRZYGOTOWANY NA PRZEPROWADZENIE MASOWYCH ARESZTOWAŃ

Przynajmniej od roku 2011 przewiduje się masowe aresztowania wraz z wielowątkowymi zeznaniami mnóstwa różnych świadków. Wygląda na to, że obecnie widzimy wypełnienie się tej przepowiedni. Bardzo wiele można powiedzieć na ten temat, co ja uczyniłem w sobotnią noc na konferencji “Żyj Świadomie”.

Bez względu na to kto wygrałby amerykańskie wybory prezydenckie Sojusz i tak był w pełnej gotowości na przeprowadzenie masowych aresztowań.

Hillary zepchnęła na tor boczny Bernie Sandersa i została poprowadzona aż do ostatniego dnia wyborów w cieniu skandalu wielokrotnie przekraczającego skandal Nixona Watergate.

Widziałem na YouTube wiele komentarzy młodego pokolenia, które mówiły, że tym jednym, dziwnym ruchem zniszczono całą wiarygodność prawną stojących za tym grup rządzących.

Ja osobiście oczekiwałem, że Hillary wygra te wybory nawet jeśli nikt nie głosowałby na nią a wtedy Sojusz musiałby dokonać przewrotu w kraju, aby zaakceptowano rezultat prawowitych wyborów. Tak jednak się zdarzyło.

SOJUSZ NIE JEST ANIOŁEM, JEDNAKŻE NIE PODSUMOWUJMY ICH ZBYT SZYBKO

Istnieją setki namacalnych dowodów świadczących o tym, że militarne frakcje Sojuszu Ziemskiego współpracują bezpośrednio z Trumpem. Informacje te ujawnialiśmy przez cały rok 2016.

Rewolucyjne informacje ujawnione przez Wikileaks prowadzące do skandalu “Pizzagate” są całkowicie prawdziwe i wkrótce zintensyfikują się. Operacja ta jest prowadzona pod dowództwem Sojuszu w skład którego wchodzą prawdziwi ludzie a nie anioły. Ich ostateczne posunięcie prowadzące do masowych aresztowań podniosło alarm pośród milionów ludzi; zdaję sobie z tego sprawę.

Pomimo wszystkich napływających do nas sygnałów jest przedwczesnym przewidywanie tego co się będzie działo. Jestem otwarty na wszystkie możliwości pomimo narosłych wokół tego wszystkiego różnych, smutnych kontrowersji.

Jednym z dowodów świadczących o tym, że Klika (Cabal) jest w prawdziwych tarapatach jest fakt, że główny nurt medialny zatracił całkowity zmysł obiektywizmu dziennikarskiego i popadł w zdumiewająco bezczelną stronniczość wymierzoną przeciwko nowej administracji prezydenckiej.

Nigdy wcześniej nie byliśmy świadkami tak powszechnego połączenia się z jedną tylko stroną. Oczywistym jest fakt, że mass media usiłują rozgniewać masy ludzi, aby doprowadzić do niepokojów społecznych graniczących z Wojną Domową. Szczerze wątpię czy to zadziała, jednakże ich plan jest jasny.

WIKILEAKS UJAWNIA PLAN MASOWYCH ARESZTOWAŃ

Ujmując to w telegraficznym skrócie Klika (Cabal) jest obecnie rozmontowywana. Ich bazy podziemne są albo przekazywany w ręce Sojuszu lub są całkowicie niszczone.

Informator pochodzący z FBI wystąpił z informacjami oświadczając, że 30 procent polityków w Waszyngtonie DC jest uwikłanych w proceder pedofilii. 

Wierzy się, że pierwszych 47 aresztowań nastąpi bardzo szybko – być może nawet w tym tygodniu. FBI wypełniło już papiery wymagane przez amerykański Wydział Sprawiedliwości.

Nowy informator, który przewidział skandal “Pizzagate” na miesiące do przodu ostatnio udzielił wywiadu portalowi Victurus Libertas, co można przeglądnąć tutaj.

Jeśli jest to prawdą – a wszyscy informatorzy, z którymi ja się spotykam mówią, że tak jest – to są to zdumiewające a nawet rewolucyjne wiadomości, nadpisujące definicję naszej całej cywilizacji.

Najświeższe informacje przekazane przez Corey Goode mówią o tym, że tych 47 aresztowań odbędzie się po cichu i przybierze formę sądów za zamkniętymi drzwiami. Na samym początku możemy przeoczyć ten fakt, gdyż oczekuje się, że pewne osoby nagle zaczną spędzać “więcej czasu ze swoją rodziną”.

Tego typu “gadanina” odbywa się na wysokich poziomach, co również obejmuje szereg uwag poczynionych przez Wikileaks odnośnie enigmatycznego “Vault 7”.

Wszystko to zostało połączone z potencjalnymi oskarżeniami przeciwko Georgowi Sorosowi wraz z ujawnieniem prawdy na temat ataku terrorystycznego z dnia 11 września 2001 roku.

SUSZA SKOŃCZY SIĘ GDY KLIKA (CABAL) ZOSTANIE POKONANY

Od wielu lat powtarzam, że susza w Kalifornii jest w rzeczywistości zjawiskiem sztucznym wywołanym przez znane nam od lat mikrofale.

Meteorologowie nazywają to “Absurdalnie Uporczywym Frontem Atmosferycznym”, utrzymującym się na wybrzeżu Kalifornii. Natura nie tworzy sześcioletnich stref wysokiego ciśnienia, która wisi nad jednym miejscem.

Ludzie z mojego otoczenia powtarzali, że będą wiedzieli o tym, że Klika (Cabal) jest pokonana, gdy spadnie deszcz w Kalifornii. Obecnie od wielu już dni pada tutaj deszcz.

Jest to zdumiewające wraz faktem o ubogiej ilości informacji przekazywanych na ten temat w wiadomościach. Posiada to ogromne znaczenie dla wszystkich w USA o ile nawet nie w świecie gdyż jeśli susza potrwałaby trochę dłużej to widmo głodu mogłoby zajrzeć w oczy narodowi amerykańskiemu.

Obecnie obserwujemy w Kalifornii dosłownie “potoki wody” lejącej się z nieba. Jest to znacznie więcej niż potrzeba, aby całkowicie zakończyć suszę na przynajmniej kilka lat do przodu.

Tak obfity deszcz utrzymuje się od wielu, wielu dni. Droga Topanga Canyon, znajdująca się w moim sąsiedztwie, jest zamknięta już od tygodnia ze względu na ogromne osunięcie się głazów, które zniszczyły pokrycie jezdni.

TAMA W OROVILLE JEST DOWODEM NA WIELKĄ PORAŻKĘ KLIKI (CABAL) 

Klika odgryza się w tej walce każdą dostępną technologią, używając przy tym “ciosów poniżej pasa”, które pozostały do ich dyspozycji w tym wysadzeniem największej zapory wodnej w Kalifornii, czyli tamy w Oroville.

Główny nurt medialny nazywa to “niespodziewaną erozją”. Jest to bardzo dobre określenie Orwellowskie na wysadzenie tamy albo przy pomocy powierzchniowych ładunków wybuchowych lub przy użyciu technologii miotającej wiązki energetyczne z satelity.

2-oroville-dam-damage-ca-dept-of-water-resources

http://sanfrancisco.cbslocal.com/2017/02/12/emergency-spillway-flow-slows-oroville-dam/

Niespodziewana erozja strawiła część głównego kanału przelewowego na początku tygodnia wykruszając całe betonowe bryły oraz tworząc dziurę o szerokości 60 m i głębokości około 10 m, która ciągle się powiększa.

Służby inżynieryjne nie wiedzą co spowodowało ten wyłom w tamie, jednakże Chris Orrock rzecznik amerykańskiego Wydziału Gospodarki Wodnej powiedział, że wygląda na to iż wykruszanie się betonu w dziurze na głównym kanale przelewowym zatrzymało się.

“Nie zaobserwowano dodatkowych śladów erozji”, powiedział Orrock.

188 tys. LUDZI ZOSTAŁO EWAKUOWANYCH

Rozerwanie tamy całkowicie zniszczy domy 188 tys. mieszkańców. Nikt nawet nie stara się pozostawać w tyle, aby obrabować opuszczone domostwa. Sytuacja jest bardzo poważna.

3-oroville_evac

SZALONE WYSIŁKI W CELU NAPRAWIENIA TAMY – PROSZĘ UŻYĆ POTĘGĘ MODLITWY

W chwili gdy publikujemy ten artykuł tama jeszcze się trzyma po podjęciu szalonych wysiłków, aby zreperować ją na czas.

4-drudge_repair_dam5-drudge_danger_dam

http://www.reuters.com/article/us-california-dam-idUSKBN15S04W 

To właśnie z tego powodu proszę was, abyście użyli potęgę kolektywnej świadomości i wizualizowali pozytywne i szczęśliwe zakończenie tej całej sytuacji. Wysyłajcie miłość ludziom walczącym o to, aby utrzymać wodę w zbiorniku.

Jeśli tama puści to największy kalifornijski zbiornik wodny utraci większą część swojego zapasu wody, a cała Kalifornia około 20% pitnej wody. To prawdopodobnie i tak nie zakończy suszy jednakże Klika (Cabal) nieubłaganie zbliża się do stryczka i czuje się totalnymi przegranymi.

Zdumiewającym jest oglądanie tych wszystkich wydarzeń tak dobrze zgrywających się ze sobą w czasie rzeczywistym. Proszę was, abyśmy naprawdę rozpoczęli medytację a nie tylko czytali oraz rozpowszechniali ten artykuł.

CAŁA POSTAĆ RZECZY PRZYBIERA ZNACZNIE WIĘKSZE ROZMIARY

W tym momencie kończy mi się czas i właśnie muszę wsiadać do samochodu, aby dostać się na scenę konferencji gdzie zaprezentuję najświeższe i najdonioślejsze informacje dotyczące Wzniesienia, geometrii całego Wszechświata oraz tego co możemy zrobić, aby przygotować się do tej epickiej zmiany.

Zorganizowane wykłady są płatne a wasze wsparcie finansowe, przez zamówienie “Potrójnej Wejściówki na Davida Wilcocka” jest nam pilnie potrzebne, abyśmy mogli przygotować się na to co ma się wydarzyć. Musimy być gotowi gdy to nastąpi.

Tutaj możecie przejść do portalu  http://www.consciouslifestream.com by rozpocząć oglądanie.

Jak dotąd, podczas moich ostatnich dwóch spotkań, dostarczyłem prawie 6 godzin wspaniałych wykładów wraz z materiałami bogatymi w ruchomą grafikę, slajdy oraz filmy co również będzie kontynuowane na kolejnym już trzecim wykładzie.

Piątkowa noc charakteryzowała się najlepszym podsumowaniem danych Corey Goode na temat Tajnego Programu Kosmicznego oraz pięciu grup Sojuszu jak również streszczeniem danych naukowych potwierdzających to.

Corey towarzyszył mi na scenie podczas piątkowego wykładu a następnie ja sam przekazałem myśl przewodnią odnośnie najświeższych doniesień z Antarktydy w sobotnią noc.

PROSZĘ O ZAKUPIENIE POTRÓJNEJ WEJŚCIÓWKI I ZAANGAŻOWANIE SIĘ

Wy też możecie nabyć tę Potrójną Wejściówkę i uzyskać dostęp do tych pokazów. 

Nadmieniam, że wszelkie objawy piractwa będą stanowczo ścigane oraz będą połączone z finansowymi następstwami szacowanymi na podstawie oglądalności danego filmu na portalu internetowym, który udostępnia treści tych wykładów.

Naszym kolejnym krokiem być może będzie udostępnienie tych filmów na YouTube w ciągu kilku miesięcy, jednakże w czasie obecnym jest to jakże potrzebny nam sposób na zgromadzenie funduszy. Dzisiejszej nocy możecie zanurzyć się w to wideo i zobaczyć nas na żywo. 

W ciągu ostatniego roku jakość filmów poprawiła się znacznie. Informujemy, że strona internetowa został zoptymalizowana dla przeglądarki Firefox i definitywnie nie będzie działała na przeglądarce Safari.

Dzisiejsze spotkanie raczej nie będzie dostępne od razu po zakończeniu emisji na żywo ze względu na ulepszanie obrazu, jednakże opublikujemy je najprawdopodobniej jutro rano, a najpóźniej po południu.

Z powodu polecenia, aby wsiadać natychmiast do samochodu zamknę ten artykuł opisem rozmów, jakich będziecie świadkami.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie!

PIĄTKOWA KONFERENCJA Z COREY: UJAWNIENIE PIĘCIU GRUP SOJUSZU

Przyłączcie się do Davida i Corey w przełomowym “Pełnym Ujawnieniu” pięciu różnych grup walczących dla ludzi o pozytywną przyszłość oraz Wzniesienie.

Spotkacie się tam z grupami Sojuszu Ziemskiego, z odłamami Militarnego Konglomeratu Przemysłowego Tajnego Programu Kosmicznego (MKP TPK), z Sojuszem Tajnego Programu Kosmicznego, z Sojuszem z Wnętrza Ziemi oraz z Sojuszem Istot Kulistych.

Każda z tych grup znajduje się na wyższym i ciągle postępującym poziomie rozwoju a historia opowiadająca o ich wysiłkach przyciągnęła uwagę społeczności składającej się z “poszukujących prawdy” w cotygodniowym programie “Kosmiczne Ujawnienie” prowadzonym przez Davida i Corey.

Atmosfera bitewna rozgrzewa się coraz bardziej więc nie przegapcie najświeższych wspaniałych informacji dostarczonych na jeszcze ciepłych gazetach!

Mamy szanse, aby być świadkami publicznego wyeksponowania oraz upadku Nowego Porządku Świata należącego do Kliki (Cabal) oraz na uwolnienie do użytku publicznego wspaniałej wprost technologii oraz zaawansowanych odkryć naukowych jeśli tych pięć grup Sojuszu przebije się na powierzchnię.

SOBOTNIA MYŚL PRZEWODNIA: ANTARKTYCZNA ATLANTYDA – KOSMICZNA HISTORIA ILLUMINATI

Tajne programy rządowe odkryły niesłychane wprost ruiny na Antarktyce wybudowane przez grupę istot-gigantów z podłużnymi czaszkami, która obecnie nazywana jest Rasą Przed-Adamową.

Podczas tej oszałamiającej dyskusji omawiać będziemy pięćset-tysiącletnią historię Rasy Przed-Adamowej, zobaczymy zdjęcia ich zrujnowanych budowli w naszym Układzie Słonecznym i dowiemy się w jaki sposób rozbili się na Ziemi, spadając tutaj jako “Upadli Aniołowie”.

Grupa ta przejęła kontrolę nad światem i po dziś dzień jeszcze pociąga za sznurki naszego systemu finansowego, ukrywając się “na otwartym widoku” w miejscach takich jak np. Watykan. Używa ona przeciwko nam naszych współtwórczych mocy i ukrywa prawdę na temat Wzniesienia, nieuniknionego i spontanicznego procesu ewolucji ludzkiej.

Nie przegapcie tej dyskusji naszpikowanej ściśle tajnymi informacjami wywiadowczymi, pochodzącymi z naszych najbardziej zaufanych źródeł!

PONIEDZIAŁKOWA ROZMOWA KOŃCOWA: GEOMETRIA WZNIESIENIA – CO ROBIĆ, ABY OSIĄGNĄĆ JĄ

Przyłącz się do Davida w jego niezwykłej podróży naukowej, udowadniającej fakt, że Wszechświat powstał z jednego geometrycznego kształtu – Pola Merkaby, które jest zarówno nieskończenie małe jak i nieskończenie wielkie. Każdy foton jest fraktalem tego pierwotnego stworzenia.

Supergromady, galaktyki, układy słoneczne, planety, biologiczne formy życia, białka i DNA wszystko to posiada strukturę tego niezwykłego nowego prawa geometrycznego. Nigdy wcześniej nie został zaprezentowany tak wiarygodny model naukowy na biologiczną formę Wszechświata.

Zanurzymy się tam zarówno w nauki starożytne jaki współczesne, które przepowiedziały odkrycie tych geometrycznych wzorców i dowiemy się o głęboko ukrytych tam sekretach mówiących co należy robić, aby osiągnąć Wzniesienie.

David zaprezentuje tam niepodważalną, nową naukę argumentującą fakt, że nasze Słońce już niedługo uwolni gigantyczną ilość energii i światła co stanie się siłą napędową prowadzącą nas do kolejnego poziomu naszej ewolucji. Jeśli istnieją tam ziarna prawdy, to jest bardzo ważne, abyśmy wiedzieli co wymagane jest w celu ukończenia tej szkoły!

BIOGRAFIA DAVIDA WILCOCKA: 

David Wilcock jest autorem bestselerowej trylogii “Source Field Investigation” „Dociekania na temat Energii Pola Źródłowego” , “Synchronicity Key” „Klucz do Synchronizacji z Wszechświatem” i “The Ascension Misteries” „Tajemnice Wzniesienia” oraz codziennym gościem w programie Kanału Historia “Starożytni Kosmici” (Ancient Aliens) oraz głównym prowadzącym trzech bardzo popularnych programów w telewizji GaiaTV: “Cosmic Disclosure”, “Wisdom Teachings” i “Disclsoure”.

Jego przełomowe dociekania odnośnie starożytnych cywilizacji, praw rządzących naszą świadomością oraz nowej fizyki i analizy teorii spiskowych zaskarbiły sobie jego zaufanie wielu wysoko postawionych informatorów, którzy przekazali mu bogactwo informacji o Sojuszu – grupach działających w celu uwolnienia nas od finansowej oraz duchowej tyranii.

David dokumentował oraz analizował swoje sny przez 23 lata i używał ich w celu dokonania wielu precyzyjnych przepowiedni.

Przez wielu jest rozpoznawany jako reinkarnacja legendarnego amerykańskiego wieszcza Edgara Cayce z powodu zdumiewających wprost podobieństw twarzy oraz karty natalnej jak i również wielu podobnych talentów.

ZNACZNIE WIĘCEJ NADCHODZI

Rozumiem, że nie każdy może pozwolić sobie na partycypację w tej konferencji tak więc będę działał dalej w tym temacie jak tylko czas mi na to pozwoli. Ostatnio byliśmy bardzo zajęci nagrywaniem nowych odcinków dla GaiaTV, kanału Historia do programu “Starożytni Kosmici” jak i również przygotowaniami do tej konferencji.

Obecnie jest to wspaniała okazja, abyście pokazali swoje wsparcie w dobrym celu (tniemy znacznie cenę biletów) co rzuci was na kolana.

Zarówno piątkowe jak i sobotnie rozmowy nocne zelektryzowały audiencję na Expo co poskutkowało ogromną sprzedażą biletów do takiego stopnia, że ludzie wykupowali również miejsca stojące w największym pomieszczeniu konferencyjnym w tym hotelu, który pękał w szwach. Zobaczycie to na filmie.

AKTUALIZACJA NOCNA: FILMY Z KONFERENCJI DOSTĘPNE SĄ W FOLDERZE ARCHIWUM

Potrójna Wejściówka jest łączoną, pełną konferencją w jednym filmie. Dzięki niej możecie oglądać wszystkie je na żądanie, kiedykolwiek chcecie.

Nocne rozmowy przybrały formę klasyka, jednej z najlepszych komedii kosmicznej jaką kiedykolwiek udało mi się stworzyć, połączonej z wyczerpującymi wiadomościami.

Przeciągnęło się to aż do 23:30 co oznacza, że trwało to wszystko 3,5 godziny. Nasi starzy widzowie powiedzieli, że była to najlepsza prezentacja jaką widzieli.

ZNACZNIE WIĘCEJ NADCHODZI, WIĘC POZOSTAŃCIE W KONTAKCIE!   

Autor: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Strona źródłowa: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1212-antarctic-atlantis 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Atak na Corey Goode

5 komentarzy

Ostatnie doniesienia 29/01/2017 r.

Z radością zawiadamiam, że Corey czuje się już znacznie lepiej. Wpis na FV świadczy o tym, że sytuacja jest stabilna pomimo bólu głowy i wycieńczenia ciągle towarzyszącemu Corey.

Serdecznie podziękowania dla tych wszystkich, którzy modlili się i wysyłali mu uzdrowicielską energię.

Corey Goode na pogotowiu ratunkowym

Wpis z Facebooka Davida Wilcocka:

 

Proszę przesyłać Corey pozytywne myśli oraz modlić się. O godzinie 7:14 PM, kilka minut temu przesłał mi krótki film siebie leżącego na łóżku szpitalnym w otoczeniu różnych maszyn oraz członków swojej rodziny. Mówi, że dolega mu dotkliwy ból w klatce piersiowej. Proszę spojrzeć na ten nieobrobiony film, który jest krótki i mam nadzieję, że będzie działał.

Stało się to dosłownie jeden dzień po nakręceniu kolejnych odcinków “Kosmicznego Ujawnienia” gdy byliśmy w trakcie omawiania bardzo ważnych, przełomowych wydarzeń zachodzących obecnie, których nie możemy jeszcze upublicznić. Wizyta Corey na pogotowiu ratunkowym nastąpiła zaraz po moim uczestnictwie w pogrzebie, na którym opłakiwano tragiczną śmierć zmarłego. Zbieg okoliczności?

Poprzedniej nocy na scenie Gaia w zorganizowanej konferencje z uczestnictwem 250 osób wspomniałem o całym szeregu przełomowych wydarzeń gdzie powiedziałem, że nie mogę ich opublikować. Wspomniałem również, że następnego dnia idę na pogrzeb, a później to tego samego dnia?

Podczas pisania tego tekstu lekarze powiedzieli Corey, że mogą to być “dotkliwe nawroty choroby wysokościowej”. Czuł się bardzo dobrze podczas gdy kręciliśmy nowe ujęcia, co poskutkowało kolejna serią 11 odcinków.

W rozmowie opisywałem moc uzdrawiania jaką wszyscy posiadamy. Proszę zatrzymać się na chwilkę i przesłać Corey miłość oraz ogromne wsparcie. Nie możemy sobie pozwolić, aby go stracić w tym momencie, w szczególności w świetle ogromnej ilości rzeczy, które zmieniają się na naszą korzyść.

Obydwoje również doświadczyliśmy snu, który sugerował, że znajduje się on w ogromnym niebezpieczeństwie. Obejmuje to bardzo odrażającą 2,4 metrową postać w kostiumie “agenta”, który wpadł na niego a następnie opuścił scenę zdarzenia przy użyciu dziwnych gimnastycznych ruchów. To “otarcie się” o niego wygląda na broń wywołującą atak serca. Sen sugerował poważne niebezpieczeństwo a teraz jeszcze to.

PROSZĘ O MODLITWY ZA COREY. DZIĘKUJĘ BARDZO ZA WASZE WSPARCIE

Informacja od Corey: 

Czuję się znacznie lepiej! Dziękuję wszystkim za modlitwy i energię uzdrowienia. Czułem ją!

DW: Corey Goode na pogotowiu ratunkowym – aktualizacja

Dzięki waszej natychmiastowej pomocy kondycja Corey stabilizuje się. Przekazał mi następującą wiadomość tekstową:

“Zacząłem czuć się znacznie lepiej zaraz po tym jak opublikowałeś prośbę o modlitwy. Ka’ Aree powiedziała mi (telepatycznie), abym zachował spokój ducha; obserwowała całą sytuację i oświadczyła, że wszystko będzie ok.”

Tak czy inaczej nie wygląda to na “zwykłe zdarzenie”. W tym samym czasie gdy kręciliśmy nowe odcinki do programu “Kosmiczne Ujawnienie” w hotelu odbywała się konferencja przemysłu lotniczo-kosmicznego. Proszę sprawdzić film Corey, który nagrał podczas przechadzania się po hotelowym holu. Była to konferencja SAS – Specjalnych Sił Powietrznych (Special Aerospace Services) gdzie wystawiały się znaczące firmy.

Zrobiliśmy sobie również zdjęcie na tle znaku przy wejściu, który dodałem tutaj w formie “ikonki”. Zestawmy to z faktem, że mój bliski przyjaciel Corey został zaatakowany przez 2,4 metrową istotę bronią wywołującą atak serca. Ostrzeżono go bardzo dosadnie, aby trzymał się z dala od tego co ta mroczna przepowiednia we śnie sugerowała. Corey i tak ochoczo wszedł na tę drogę; oczywiście niebezpieczną ścieżkę.

Podzieliłem się z nim tym snem dzień przed jego  wizytą na pogotowiu ratunkowym lecz wtedy nie wiadomo było z czym to powiązać. Dodajmy do tego jeszcze moje zapowiedzi o ogromnych, przełomowych wydarzeniach odkrytych podczas naszej pracy oraz to, że szedłem na pogrzeb dzień wcześniej. Zdarzenie to nastąpiło dwie godziny po pogrzebie.

Tym razem udało nam się uniknąć katastrofy lecz wasze modlitwy i pełne miłości myśli są pilnie potrzebne.

Dziękuję

David Wilcock

Strona źródłowa – Facebook: https://www.facebook.com/BlueAvians/posts/1696096864021436?notif_t=notify_me_page&notif_id=1485566027091782

Usunięto Kanal YouTube Davida Wilcocka

1 komentarz

02 Stycznia 2017 r. KANAL DAVIDA WILCOCKA ON YOU TUBE – PRZYWRÓCONY ONLINE – dobra wiadomość 🙂

Poniżej przedstawiam tylko zrzut ekranowy świadczący o tym, że usunięty został oficjalny kanał Davida Wilcocka na portalu YouTube, rzekomo z powodu naruszenia praw do kopiowania i powielania treści, które zawarł on w swoich artykułach.

Jeszcze raz możemy zobaczyć w jaki sposób działa maszyna jedynego słusznego nurtu medialnego (Main Stream Media).

Wszystkich niedowiarków kieruję do naszych ostatnich Aktualizacji Wywiadowczych, w których opisujemy jak działa propaganda „Prawdziwych Wiadomości”.

Etap Końcowy: Ujawnienie oraz Ostateczne Zwyciężenie Grup Kabala, Część I

Etap Końcowy: Atlantyda na Antarktyce, Starożytne Ruiny Pozaziemskich Cywilizacji , Część II

Etap Końcowy – Część III: Zakończenie – Czat Davida z Corey

Fakty dotyczące wydarzeń odbywających się w naszym świecie będą publikowane w taki lub inny sposób a utrudnienia wzmocnią osoby walczące o ujawnienie prawdy.

Pozdrawiam wszysckich Czytelników

dw-youtube-deleted

 

Etap Końcowy – Część III: Zakończenie – Czat Davida z Corey

4 komentarzy

eclipse_phase___lunar_cave_city_by_hideyoshi-d9dratx

ZAKOŃCZENIE – AUTOR: David Wilcock

Wszystko co przeczytaliście w Części I zostało napisane przez Corey zaraz przed nakręcaniem ostatnich odcinków do programu na Gaia TV. Tak naprawdę jego artykuł był niezbędnym elementem do ułożenia sobie tego wszystkiego w głowie przed dalszymi nagraniami.

Niedługo po tym jak wróciliśmy do domu spotkała nas  obu dodatkowa niespodzianka.

Skończyłem w domu bez prądu, co było zaplanowaną przerwą w dostawie elektryczności, która powinna trwać tylko kilka godzin a przeciągnęła się tak długo, że musiałem położyć się spać.

Dom bez prądu stał się ciemny i zimny co sprawiło, że musiałem naruszyć moje “zapasy” na wypadek “wydarzenia”.

SPODZIEWAJCIE SIĘ DOŚĆ DŁUGIEJ PRZERWY W DOSTAWACH PRĄDU

Odnotowałem to jako “synchronizację zdarzeń” ostrzegającą mnie o nadchodzących, ogromnych przerwach w dostawach prądu, które będą końcową fazą usuwania Kabala.

Dochodzą do mnie od długiego już czasu pogłoski o zakłóceniach w dostawach prądu, które mogą trwać przez około dwa tygodnie a prawdopodobnie nawet i dłużej w chwili gdy Sojusz wejdzie w fazę końcową aresztowania ludzi Kabala.

power_grid

Intencją takiego działania jest powstrzymanie ich od ucieczki oraz zminimalizowanie paniki oraz ofiar wśród ludności cywilnej.

Wkrótce po tym braku zasilania czatowałem z Corey przez Skype a wynik tej rozmowy był na tyle interesujący aby zamknąć nasz artykuł tą konwersacją.

W tym czasie Corey nabył już nowe doświadczenia, które dodają jeszcze więcej informacji do naszej historii – nie miał on jednak jeszcze czasu, aby wszystkie je opisać.

KONWERSACJA POMIĘDZY COREY I DAVIDEM

[12/3/2016, 2:14:11 AM]

DW: Właśnie doświadczyliśmy całodniowego odłączenia prądu. Zapanowały egipskie ciemności i nie włączyli go aż po północy. Stało się to tak późno, że każdy musiał kłaść się do lodowatego łóżka.

Co myślisz o scenariuszu odłączenia prądu na dwa tygodnie? Wydaje się to być piątym  i ostatnim dzwonkiem alarmowym w celu ostrzeżenia mnie, żeby przygotować się na to wydarzenie, które będzie znacznie dłuższe niż jedna noc.

CG: Dlatego też dostarczyłem wiadomość, aby przygotować sobie dostawy pierwszej potrzeby na co najmniej dwa tygodnie. Osobiście jestem dobrze do tego przygotowany.

reu-storm-sandy-13-755x540

SYTUACJA ROZWINIE SIĘ BARDZO SZYBKO

DW: Wydaje się, że jeśli nic innego nie poskutkuje to Kabal doprowadzi do załamania ekonomicznego, aby jeszcze bardziej ściągnąć w dół Trumpa.

Skandal “Pizzagate” był wczoraj na Internecie historią numer jeden na co posiadam dowód ze strony Digg, który jest agregatem kontekstu – zrobiłem zrzut ekranowy.

Wszystko to rozwinie się bardzo szybko.

pizza_shirt

Napis na bluzie mowi: „Pokładamy wiarę w Pizzy”, przyp. tłum.

Czym więcej główny nurt medialny powtarza: “nie ma na to żadnych dowodów ani nie zgłosiła się żadna ofiara” tym więcej dzieciaków będących ofiarami wychodzi i walczy coraz zacieklej. Jest to bardzo ciekawe.

Bardzo ciekawi mnie, czy gówno rozbryźnie się na dmuchającym wiatraku jeszcze PRZED inauguracją prezydencką.

Mogą nie być w stanie powstrzymać tego wszystkiego tak długo i być może Kabal będzie zmuszony do zainicjowania tego wszystkiego znacznie szybciej.

WIĘKSZOŚĆ POROZUMIEŃ ZOSTAŁO ZAWIĄZANYCH

CG: Rzeczy odbywające się obecnie w tle poruszają się w ślimaczym tempie. Prawie wszystkie rzeczy, które omawialiśmy zostały już wynegocjowane i doszło tam do porozumienia pomiędzy Sojuszem a Kabalem …  a przynajmniej w większość.

W międzyczasie przygotuj się do widoku multum ludzi u władzy, połączonych z elitami rezygnujących ze swych stanowisk.

Oczywiście nie uciekną oni z kraju ale zobaczymy ich “emigrujących” do strefy bezpieczeństwa w ramach protestu dla osoby Trumpa, który został prezydentem co zrujnuje ich całą ciężką pracę, którą włożyli w ten proces, itd.

nazi_penguins_antarctic

DW: Aha. Jak długo po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich doszli oni do końcowego porozumienia?

CG: Większość z tych porozumień doszło do skutku jeszcze przed wyborami w momencie, gdy ich rezultat był oczywisty. Jednak wiele z nich miało miejsce po wyborach.

DW: Obydwa te wątki w naszych danych powinny zostać uwzględnione w naszej ostatniej aktualizacji – są one wiadomościami bieżącymi. Rozglądnę się za oznakami ich nadejścia. Strata władzy po tak długim czasie jest dla mnie ogromnym kosmicznym resetem.

Ma to sens, że Kabal zaakceptował wszelkie porozumienia w chwili gdy zobaczył co się dzieje.

Ich główną zasadą jest, jednakże: “zdrada jako pierwsza reguła ich rządów”, tak więc jest bardzo mało prawdopodobne, że zaakceptują kiedykolwiek jakąś umowę i tak naprawdę uszanują ją.

ODKRYCIA NA ANTARKTYCE 

CG: Na chwilę obecną posiadam już około tuzina potwierdzeń, że na obszarach Antarktyki naprawdę miały miejsce OGROMNE odkrycia archeologiczne.

Cały kontynent Antarktyki pokryty jest wieloma typami ruin oraz artefaktów, które porozrzucane są również na pobliskich wyspach a także znajdują się w podziemnych bazach pod czapą lodowcową.

DW: Super.

southpoleexcavationfinal1

CG: Aktualności te muszą być dostarczane na bieżąco, aby nabrały tempa. Myślę, że mogę się tym zająć.

DW:  Czy te odkrycia stały się możliwe dzięki topnieniu pokrywy lodowej, co umożliwiło dostęp do nowych obszarów i czy połączone to było z wykopaliskami? A może jednak były one tylko wynikiem intensywnych wykopalisk archeologicznych?

CG: Roztopy też miały na to wpływ jednak główną zasługą są tutaj wieloletnie wykopaliska.

Powiedziano mi, że w większości przypadków tych wykopalisk używali oni “nadmuchów parowych” (steam blowers) tam gdzie zachodziła potrzeba odkrywania tych artefaktów oraz gdzie należało tworzyć nowe obszary pod zabudowę.

DW: Musieli trafić na “żyłę złota” skoro zajęło im to lata, aby odkryć to wszystko.

CG: Przyje…stą “żyłę złota”!

KILOMETRY KWADRATOWE NOWO ODKRYTYCH RUIN

DW: Ma to dla mnie sens z tymi “nadmuchami parowymi”. Czy mówimy tutaj o obszarze i budynkach rozmiaru tych na Manhattanie oraz o działających tam artefaktach technologicznych? Czy jest to aż tak wspaniałe?

CG: Wykryto wiele kilometrów kwadratowych nowych starożytnych budowli a tylko niewielki ich procent udało im się jak dotąd odkryć.

DW: Czyli te starożytne budowle nie były chronione przez ogromną kopułę lodową znajdując się na jej dnie bez narażenia się na pewne uszkodzenia.

Zgaduję, że wszystkie one były zanieczyszczone lodem jednak są tam rzeczy, które ciągle mogą zostać z nich wydobyte w całości. Czy są tam budynki w prawie nienaruszonym stanie?

CG: Wszystkie one były zrównane z ziemią i/lub pokruszone oraz powalone przez to wydarzenie, które spowodowało nagłe zamarznięcie całego tego obszaru.

Znajdują się tam tony drzew, roślinności i dzikich zwierząt, które zamarzły tak jak stały zupełnie tak, jakby ktoś postawił film na pauzę. Znajdują oni tam również bardzo dużo ciał rasy “przed-adamowej”.

DW: Ciekawe. Zgaduję, że wszystko zostało bardzo poważnie zniszczone chyba, że zaistniały tam odpowiednie warunki.

toxodon

Będzie znajdowało się tam całe mnóstwo gigantycznych zwierząt: rodzina leniwców, trąbowców, z gatunku tapirów, żółwi itd. Biosfera była wtedy całkiem inna.

CG: Absolutna racja. Już teraz wyciągają oni różne padłe ciała prehistorycznych zwierząt, które zamarzły tak jak stały.

SYMBOLICZNE ZNACZENIE COREY W SNACH

CG: Pamiętam jak Ka Aree powiedziała mi, że wiele ludzi doświadcza snów, w których ja uczę ich w niewielkich grupach w podziemnych bazach oraz na statkach kosmicznych.

Dziej się tak dlatego, że kilka różnych “grup” używa mnie jako awatara w kontaktach podczas snów jak i również ludzie stawiają mnie podświadomie na takiej pozycji.

To jest chore, wcale mi się to nie podoba. Mój awatar może zostać użyty w stanie snu, aby robić cokolwiek.

DW: Znam to uczucie. Obydwoje spotkaliśmy tysiące ludzi, którzy pisali do nas o tym gdy nasze osoby ukazały się im w ich snach.

Musimy im przypominać, że nie udajemy się tam fizycznie, ani nie jesteśmy świadomi takowych doświadczeń.

Sny posiadają naturę symboliczną i często są tylko pewną metaforą. W oparciu o pracę, którą razem tutaj wykonujemy symbole te reprezentują zazwyczaj “aspekt wykraczania poza swoje ograniczenia” w psychologicznych kategoriach Gustawa Junga.

CG: Bardzo dużo komunikacji pomiędzy grupami z Wnętrza Ziemi oraz pomiędzy Istotami Pozaziemskimi i Rządem Ciemnych Operacji odbywa się przy pomocy snów.

Ludzie definitywnie powinni zwracać baczną uwagę na to co z nich obecnie pamiętają.

CHOĆ W JEDNYM KABAL MOŻE POCZUĆ SIĘ DOBRZE

CG: Większość moich ostatnich informacji wywiadowczych obraca się wokół starożytnej technologii oraz ruin, które spowodowały ogromne poruszenie w strukturach “elit”.

Ciekawym jest fakt, że obecnie zataczamy ogromne koło wracając do naszych czasów prehistorycznych w miarę jak podejmujemy decyzję na temat tego jak i gdzie skończymy jako organizm kolektywny.

DW: Być może jest plusem, że w końcu elity mają coś na podstawie czego mogą poczuć się dobrze. Być może pocieszy ich to, że podpisały umowę z Sojuszem i tak naprawdę przynajmniej raz nie muszą kłamać.

ODKRYCIA PRZYCIĄGNĘŁY UWAGĘ WSZYSTKICH GRUP

CG: Grupy te obecnie odpoczywają przed bitwą i koncentrują się na ostatnich odkryciach.

DW: Posiadają one dostęp do bardzo ciekawych rzeczy, jednak być może to właśnie to jest tym co naprawdę daje im rozkosz. Grupy te niekoniecznie zostały dopuszczone do naocznego doświadczania rzeczy z kosmosu.

Ma to dla mnie sens, że górę bierze ekscytacja nawet pomimo tego, że mają oni już bardzo dużo fajnych rzeczy do podziwiania.

CG: Są to rzeczy o istnieniu których słyszeli w mitach mówiących o starożytnych budowlach pod lodem oraz wewnątrz innych struktur znajdujących się na całej naszej

Kuli Ziemskiej.

Jest to pierwszy raz gdy ktoś uzyskał do nich dostęp od mniej więcej 80 – 100 tys. lat. Tak więc … są oni mocno podekscytowani.

buzz_antarctica_group

DW: Ta ekscytacja wydaje się wywierać negatywny wpływ na zdrowie niektórych z nich.

CG: Jego stare już serce prawdopodobnie zaczęło bić zbyt mocno w tej koszulce z Misją Marsjańską.

CO TAM ZNAJDZIEMY?

DW: Czy są tam jakieś nienaruszone budynki stojące pionowo tak, aby można było wejść do środka? Czy jest tam jakikolwiek system zasilania, który ciągle działa?

CG: Brzmiało to tak, jakby znaleziono struktury, z których coś się jeszcze ostało.

Większość z tych starożytnych ruin znajduje się pod ziemią i w jaskiniach. Tam jest nawet więcej tych wykopalisk z antycznymi budowlami rasy “przed-adamowej” niż na powierzchni zupełnie tak jak odbywa się to tutaj: kopiemy głębiej i znajdujemy więcej.

Dokonują oni wykopalisk na powierzchni Antarktyki, kopią pod czapą lodową oraz w  jaskiniowych strukturach miast/placówek wojskowych, które należały niegdyś do tej starożytnej grupy.

ZAMIERZAJĄ PODAĆ TO DO OPINII PUBLICZNEJ

CG: Starożytni Kosmici dostaną bzika na punkcie tych rzeczy.

DW: “Dostaną” gdyż ich intencją jest podanie tego do opinii publicznej jako część planu Ujawnienia Szczątkowego co ma się stać wkrótce?

CG: Tak mi się wydaje. Nie są oni w stanie utrzymać tego w ścisłej tajemnicy i stanie się to gdy nadejdzie czas w którym zgodzili się – zgodnie ze swoją agendą – na Ujawnienie Szczątkowe.

DW: Aha. To będzie bardzo ekscytujące.

Oni prawdopodobnie woleliby rozpocząć od czegoś nowego i zlokalizowanego na Ziemi zanim otworzą pliki z czymś pozaziemskim. To ma bardzo dużo sensu.

CZYSZCZĄ TE BUDOWLE Z NAJWARTOŚCIOWSZYCH RZECZY

DW: Prawdopodobnie motają się, aby wybrać to co najwartościowsze zanim zaczną kopać dalej. W ten sposób pozwolą nam na “odkrycie” tylko tych rzeczy, które chcą, żeby były odkryte.

Najprawdopodobniej nie znajdziemy tam najbardziej zaawansowanej technologii.

Ice-Archway-Final-low-res-1024x794

CG: Tak. W rzeczywistości to wywożą oni już najwartościowsze artefakty w tych gigantycznych, napędzanych elektro-grawitacją łodziach podwodnych w wyżłobionych kanałach w uskokach tektonicznych, o których wspominałem wcześniej.

DW: No widzisz, zbyt dobrze znam ich sposób działania. Cyniczny skutek uboczny całych lat badań nad nimi.

CG: Yep. Ich taktyka nie zmieniła się od wieluset lat. Bardzo trudno pozostawać pozytywnym, wiedząc wszystkie te rzeczy, które mają miejsce w tle niemniej jednak staram się jak mogę.

KIEDY TO SIĘ ZACZĘŁO? CO TAM ZNALEZIONO? 

DW: Czy większość ludzi Kabala z najwyższego szczebla dowodzenia odwiedza tamte tereny regularnie? Kiedy odkryto coś o rzeczywiście dużym znaczeniu?

CG: Pierwszych odkryć dokonano jakiś czas temu, nie jestem dokładnie pewien. Dość dokładnie wiedzieli co tam znajdą po tym jak dokonali niezwykle precyzyjnych skanów tamtych terenów z przestrzeni kosmicznej.

Dokonują oni wykopalisk na jednym obszarze i znajdują znacznie więcej innych budowli, które są rozproszone na przestrzeni tego, co kiedyś było suchym lądem. Działo się tak wraz z upływem czasu.

Badają to co tam znajdą i ukrywają pewne z tych rzeczy zanim zaproszą jakieś “grube ryby” (big wigs) z różnych tajnych społeczności.

Wtedy organizują wycieczki po tym “Disneylandzie Kabala” podobnie jak w Ohio gdzie znajdują się komory z kapsułami czasu.

Cały czas dokonują odkrywki nowych ruin ale jednocześnie wiedzą co znajduje się wokół nich tam gdzie oczyścili już lód.

Cały czas martwią się, że wykopaliska prowadzone przy pomocy “nadmuchów parowych” mogą spowodować zapadnięcie się czapy lodowej na te całe miasta, które już odkryli.

Wydaje mi się, że będą musieli opublikować pewne rzeczy, aby poszerzyć swoje wykopaliska.

southpoleexcavationfinal1

DLACZEGO NIE MOŻNA BYŁO MÓWIĆ O TYM WCZEŚNIEJ? 

DW: Bardzo ciekawe. Odniosłem wrażenie, że nie mogłeś o tym wcześniej rozmawiać?

Od około trzech miesięcy nadmieniałeś o tym ale nigdy nie przeszedłeś do żadnych szczegółów. Nie mogłem zrozumieć tego czynnika “wrażliwości” tych wiadomości.

CG: Ochrona Percepcji Publicznej.

DW: Nie rozumiem tego. Nie chcieli, abyś to ty pierwszy ujawnił tę historię? Chcą utrzymywać swój własny scenariusz i w razie czego samemu to ujawnić niż pozwolić temu wyciec?

CG: TPK posiada swoich agentów nawet i u nas. Powstrzymywało to publikację tych informacji. Elity chcą kontrolować narrację zgodnie z ich skryptem.

LUDZIE SOJUSZU ZOSTALI ODDALENI

DW: Czyli ludzie z Sojuszu TPK stoją za tym, że wiadomości te wyszły na jaw wcześniej niż powinny – czyli teraz – poprzez przeciek przez ciebie?

CG: Tak i wszyscy agenci TPK i Sojuszu zostali usunięci ze sceny wydarzeń.

DW: Zgadza się … najpierw należało wszystko to oczyścić.

CG: Posiadali oni swój kapitał ludzki we wszystkich kluczowych laboratoriach i placówkach itd. Wszystkie informacje wywiadowcze są obecnie zbierane.

Istnieje multum okropnych laboratoriów, które badają mnóstwo różnych rzeczy.

DW: Jestem przekonany, że są … albo przynajmniej były.

CG: Padłe ciała prehistorycznych zwierząt są również pakowane i transportowane dalej na tych łodziach podwodnych.

DW: To ma sens.

DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO SOJUSZU

DW: Czy jest jakiś powód dla którego nie pozwolono ci ujawnić tych informacji wcześniej zważywszy na fakt, że ludzie ci należą do Sojuszu? Nie jestem pewien czy rozumiem  zgranie czasowe.

CG: Zgranie czasowe polegało na tym, że nie mogliśmy rozmawiać na ten temat bez automatycznego poinformowania Kabala o tym, kto przekazał te informacje. Wtedy odkryliby ten nasz kapitał ludzki, odnaleźli tych ludzi i zabili ich.

Po tym więc jak ci ludzi zostali usunięci ze sceny wydarzeń te informacje mogą być ujawnione … przynajmniej większość z nich.

DW: No tak. To ma całkowity sens.

DLACZEGO PRZEKAZANO CI TAK WRAŻLIWE INFORMACJE WYWIADOWCZE?

DW: Następnym pytaniem jest: dlaczego w takim razie przekazano ci cokolwiek, aby następnie powiedzieć, że nie możesz tego ujawnić zważywszy na to, że mogłeś być porwany i można było z ciebie to wszystko wyciągnąć przy użyciu metod elektryczno-chemicznych?

Ciągle nie do końca rozumiem to dlaczego przekazuje się tobie informacje, którymi nie możesz się podzielić?

CG: Najwidoczniej chcieli oni – z jakichś powodów – aby wszystkie te informacje dotarły do tego faceta z Sił Powietrznych, który przeprowadzał moje przesłuchanie.

DW: Och. Bardzo ciekawa informacja o “Zygmuncie”. Teraz to wszystko ma całkowity sens.

Military-Abduction-craft-chemical-interrogation-low-res

NIE CHCEMY TEGO ZAPRZEPAŚCIĆ 

DW: Kolejną rzeczą, która bardzo mnie zastanawia jest to, że jeśli “wypuścimy” te informacje to czy elity nie obrócą ich przeciwko nam i zmienią plany zapewniając sobie, że nikt nigdy nie zobaczy tego wszystkiego?

Czy może są oni tak bliscy totalnej porażki, że nie jest to ważne gdyż to wszystko tak czy inaczej ujrzy światło dzienne?

CG:  Mogą próbować to zatuszować, ale rzeczy posunęły się tak daleko do przodu, że  dla nich teraz to już jest bez znaczenia.

ZYGMUNT W KOŃCU TO ZROZUMIAŁ

Zygmunt sprawiał bardzo dużo problemów Sojuszowi TPK. Polował na nich jak na zdrajców.

W chwili gdy otrzymał wywiad ode mnie zmienił taktykę i zaczął zadawać mnóstwo gniewnych pytań swoim przełożonym.

Ta misja wydaje się być uwieńczona sukcesem jak na razie.

DW: Niewiarygodne.

CG: Zadania, które podejmuje zazwyczaj nie są dla mnie jasne. Jest to z pewnością bardzo ciężka praca.

DLACZEGO NIE UZYSKAŁ INFORMACJI PRZY UŻYCIU INNYCH METOD? 

DW: Nie rozumiem dlaczego nie mógł po prostu wyciągnąć nagrań telefonicznych z moich rozmów z “Jakobem” i Henrym Deacon i porównać je do tego o czym ty mówiłeś?

Jest tam zbyt wiele szczegółów, które mogłyby być oszustwem.

CG: Myśli on, że są oni pełnym zakresem tej gry i że to on zagrywa z tobą tak samo jak i ty z nim.

DW: Nie jest możliwe, aby telepatycznie ściągnąć tak wiele szczegółów od innych przy tym zakresie złożoności.

Dla “Jakoba” i Henryego byłoby znacznie łatwiejszym mówienie prawdy niż stworzenie skoordynowanego oszustwa na tak gigantyczną skalę.

Przecież nigdy bym im w to nie uwierzył i właśnie to jest przyczyną dla której popieram cię w 100 procentach.

CG: Tak, próbowali rozgryźć czy być może była to jedna osoba paranormalna, która próbowała wyciągnąć te rzeczy z eteru.

BYŁO TO PUNKTEM ZWROTNYM NA LEPSZE

CG: Czymkolwiek ta prawda okazałaby się to z pewnością postanowieniem nieustępliwego Zygmunta było dojście aż do samego źródła tych przecieków.  On nie partaczy swojej roboty.

DW: Bardzo cieszy mnie to, że nie wyniszcza on już dłużej Sojuszu TPK.

CG: To powodowało u członków Sojuszu TPK, którzy byli częścią tego programu militarnego tak duży poziom niepewności, że nie wychodzili spoza za zasłony, aby donosić o tym swojemu dowództwu w celu kontrolowania działań.

Tak więc jest to ogromny sukces.

DW: Ten facet był centrum tego problemu. To bardzo ciekawe. Co za ulga, że nastąpił zwrot w akcji wydarzeń.

Czyli definitywnie użyto cię jednak dzięki temu być może uratowałeś całościowe wydarzenie Pełnego Ujawnienia.

Czy podejście TPK (ciągle będącego częścią Kabala, przyp. tłum.) do nas polepszyło się od czasu pojawienia się Wranglera? Zgaduję, że jest to główna wygrana.

CG: Nie sądzę, żeby mieli oni zbyt wiele czasu, aby rozmawiać na nasz temat. Są oni bardzo szczęśliwi, że Zygmunt odczepił się od nich.

JESZCZE WIĘCEJ WYWIADU PO OPUBLIKOWANIU CZĘŚCI I

[Uwaga Davida: Tutaj zakończyliśmy naszą poprzednią konwersację i przygotowujemy się do działania. Zaraz po opublikowaniu Części I, MKP TPK wydał się być zadowolony. Następnie przekazano nam poniższe informacje wywiadowcze.]

[12/7/2016, 9:28:52 AM]

CG: Wspaniale, cholernie WSPANIALE!

Otrzymałem ładny kawał informacji na temat wykopalisk rasy “przed-adamowej” odkrytych na Antarktyce podczas krótkiej, porannej odprawy typu “zero żadnych pytań”.

Pochodzi to od członków MKP TPK z grupy Zygmunta.

ISTOTY RASY “PRZED-ADAMOWEJ” UDAŁY SIĘ NA ANTARKTYKĘ, ABY ZAJĄĆ ANTYCZNE RUINY STAROŻYTNEJ RASY BUDOWNICZYCH

Wydaje się, że gdy rasa “przed-adamowa” przybyła na Antarktykę to była już ona po części oblodzona. Znajdowała się ona w całkiem innej lokalizacji geograficznej niż dziś – była ona usytuowana bliżej równika.

Udali się do tego wpół-tropikalnego regionu z bardzo poważnej przyczyny nawet pomimo tego, że był to dość niegościnny teren w porównaniu z innymi miejsca na Ziemi.

meritaten_preadamite

Przybywali oni tutaj z bardzo niewielką ilością technologii z powodu okropnej sytuacji, w której się znaleźli i chcieli wykorzystać technologię oraz struktury Starożytnej Rasy Budowniczych znajdujące się na Antarktyce.

Jest to przynajmniej jeden kompleks ruin Starożytnej Rasy Budowniczych, którego pochodzenie datowane jest na 1,8 miliarda lat wstecz.

ZDUMIEWAJĄCE SZCZĄTKI STAROŻYTNEJ TECHNOLOGII 

Naukowcy znaleźli tam zdumiewające szczątki starożytnej technologii.

Jednym z odkryć był kompleks komnat z płytami pokrywającymi sufit, ściany i podłogę, które zrobione były ze stopu złota, miedzi i aluminum.

botataung_gold

Wyobraźmy sobie Pagodę Tysiąca Dowódców w dzielnicy Botahtaung w Rangunie ale tylko dla ogólnego wyobrażenia, a nie dla dokładnego odzwierciedlenia.

Posiadały on dziwne spirale oraz wyżłobienia w tych płytach i oczywistym jest, że wykorzystywane były do przesyłania ogromnej ilości prądu elektrycznego.

Były tam też pomieszczenia, które posiadały inną atmosferę niż tą, którą oddychamy i gdzie grawitacja była tylko 36% naszego Ziemskiego “G”.

POŚWIĘCILI SWOJE WŁASNE STATKI KOSMICZNE

Wygląda na to, że rasa “przed-adamowa” poświeciła dorobek architekturalny oraz technologię Starożytnej Rasy Budowniczych oraz swoja technologię przyniesioną z ich miejsca pochodzenia.

Jest także oczywistym, że poświęcili również ich statek kosmiczny w którym tutaj przybyli, aby wybudować te najstarsze części głównego miasta “przed-adamowego”.

Koleżko … jest tyle rzeczy, które tam znaleziono i ciągle znajdują. Odkopali oni dopiero niewielką część tego co tam odkryli.

Mam nadzieję, że wkrótce otrzymam więcej informacji. Powiedziano mi, abym utrzymywał to na razie “za pazuchą” do czasu większego wywiadu. Pomimo tego dziele się tym z tobą.

[DW: Dwa dni później dostaliśmy autoryzację, aby uwzględnić ten materiał z którego to powodu byłem bardzo szczęśliwy. Dodatkowo nadeszły jeszcze nowe informacje wywiadowcze:]

WYSUSZONE, ZMUMIFIKOWANE CIAŁA

CG: Odkryto niewiarygodne wprost starożytne ruiny budowli na ogromnych obszarach Antarktyki wraz z błyskawicznie zamarzniętymi prehistorycznymi zwierzętami i mieszkańcami tych miast, którzy żyli tam w tym czasie – wszyscy zabici podczas bardzo poważnego kataklizmu.

Odkryto tam ludzi, których ciała wyglądały bardzo podobnie do tych odkrytych podczas wykopalisk w Pompei we Włoszech podczas erupcji wulkanu.

Rasa Adamowa, która nie była zhybrydyzowana z żadnym innym gatunkiem rzeczywiście mierzyła około 3,6 metra wysokości.

Wszystkie ciała były wysuszone i wyglądały jak guma lub wysuszona skóra.

01mummytypes_adapt_1190_1

Ilustracja pokazana jest tylko w celach poglądowych i nie odzwierciedla faktycznego przypadku. 

Wiele z nich posiadało baryłkowate brzuchy ze zmarszczkami tłuszczowymi również na ich klatkach piersiowych – tak jak nieestetyczne “męskie piersi”.

r_seaman@hotmail.com

Ich muskulatura była skąpa z definicji. Nosili na sobie szaty podobne do ubrań starożytnych Egipcjan poza tym, że były one kunsztowniejsze, bardziej kolorowe i ogólnie piękniejsze.

Cały ich styl podobny był do stylu znajdowanego w Starożytnym Egipcie z niewielką różnicą w wyglądzie nakryć ich głowy oraz odzieży.

DOWÓDZTWO NAJWYŻSZEGO SZCZEBLA MKP TPK WIE O ISTNIENIU ISTOT POZAZIEMSKICH

[12/9/2016, 6:39:39 AM]

CG: Musimy dokonać jednego wyjaśnienia w tym artykule. Dowództwo najwyższego szczebla w MKP TPK wiedziało o istnieniu kilku innych ras pozaziemskich przebywających w naszym Układzie Słonecznym.

Wiedzą oni o czterech-pięciu regularnie odwiedzających Ziemię oraz o ponad pięćdziesięciu, które są im znane i które odwiedzały naszą planetę i nasz Układ Słoneczny.

Tylko te “grube ryby” (bigwigs) takie jak Zygmunt wiedzą o większej liczbie ras pozaziemskich.

Planują oni o doniesieniu masom albo o tym, że żadna rasa pozaziemska nie żyje obecnie tutaj albo mogą nam przedstawić rasę humanoidalną wyglądającą tak samo jak my, która była tutaj z nami od długiego już czasu.

tallwhites

DW: Bardzo cieszy mnie to, że ludzie MKP TPK wiedzą o istnieniu niektórych ras pozaziemskich i nie są trzymani w ciemnościach. To jest coś nowego.

CG: Tak, wiele osób z wyższego szczebla dowodzenia jest świadoma tylko kilku Istot Pozaziemskich jakie można znaleźć w książkach NATO z lat sześćdziesiątych.

Istnieje kilka różnych frakcji wojskowych oraz grup wywiadowczych, które tworzą MKP TPK i którym wpiera się różne narracje dotyczące życia pozaziemskiego.

DW: Możemy to wszystko wyjaśnić.

CG: Większość ludzi z niskiego szczebla ich struktur nie wie o kosmitach i wszyscy oni chcieli wyjść z historyjką o starożytnych kosmitach oraz o tym, że obecne Istoty Pozaziemskie są podróżnikami w czasie.

Jest to coś co chcieli opublikować podczas Ujawnienia Szczątkowego.

DW: Jest to bardzo interesująca i pomocna informacja. Będziemy definitywnie nad tym pracować tutaj – poprzednio o tym nie wiedziałem.

PROWADZONE BYŁY EKSPERYMENTY GENETYCZNE

[12/10/2016, 5:28:01 AM]

CG: Otrzymuję coraz więcej informacji … jak to się mówi: w małych kawałkach. Znajdowane są całe kompleksy laboratoryjne, w których tworzyło się różnego rodzaju krzyżówki genetyczne istot humanoidalnych istniejących na Ziemi.

Mieszali oni DNA każdego gatunku humanoidalnego egzystującego na Ziemi, które miały być poszczególnymi “eksperymentami” Rasy Hodowców Genetycznych.

To wytworzyło całe mnóstwo hybryd ludzkich.

Mieszali oni także pewne cechy hodowlane w niewielką liczbę populacji ludzkie, aby stworzyć różne typy ludzi (Giganty itd.).

TO DOPROWADZIŁO DO PROBLEMÓW Z “HODOWCAMI GENETYCZNYMI”

Wydaje się, że pracowali oni także nad tym, aby przywrócić do życia pewne rasy humanoidalnych “dinozaurów”, które już dawno wyginęły z powierzchni Ziemi.

Było to głównym problemem Rasy Hodowców Genetycznych, których eksperymenty zostały zanieczyszczone i zawłaszczone.

dinosauroid

Ilustracja pokazana jest tylko w celach poglądowych i nie odzwierciedla faktycznego przypadku.

Wtedy nastąpiło to “globalne wydarzenie”, które wyczyściło większość tych eksperymentów rasy “przed-adamowej”.

Rasa ta krzyżowała się z rasą ludzką, aby wyhodować “woły robocze” (beast of burden) dla swojej ochrony, służby, pracy w kopalniach itd.

Tego typu działania były wykonywane wielokrotnie na rasie ludzkiej przez ostatnich kilkaset tysięcy lat.

ODNIESIENIA DO ODCZYTÓW CAYCE 

DW: Fascynujące. Czy wiesz, że Odczyty Edgara Cayce mówią o tym, że jednym z dwóch głównych powodów dla których Atlantyda została zniszczona przez Istoty Elohim było ich bawienie się genami?

Najprawdopodobniej tworzyli oni hybrydy ludzkie z innymi stworzeniami o innych kształtach.

minotaur_sculpture

CG: Nie, wcale nie zaglądałem w te rzeczy Cayce.

DW: Jest to kolejnym przykładem na to, że rzeczy które słyszysz potwierdzają dokładnie to czym zajmujesz się od około 20-stu lat.  Niesamowite.

ZMUMIFIKOWANE CIAŁA

DW: Czy udało im się przywrócić do życia różne gadzie gatunki?

CG: Kilkakrotnie powtarzano te mieszanki genetyczne ludzi i innych gatunków ale nie wiem jak daleko to zaszło. Myślę, że posunęli się jednak na tyle daleko, aby wpaść w tarapaty.

DW: Czyli znaleźli oni dosłownie laboratoria z ciałami różnych hybryd hodowanych w inkubatorach?

CG: Och, te ciała są w formie gumowo-skórzanej … Badania wody wykonane po wykopaliskach wskazują na to, że lód wyraźnie składa się z zasolonej, morskiej wody.

Odkryto w tych laboratoriach bardzo dużo wzrastających tam zwierząt oraz humanoidów.

sagittarius

DW: Mówiąc szczegółowo czy te wzrastające humanoidy zostały znalezione w cylindrycznych naczyniach lub czymś podobnym?

CG: Nie przekazano mi żadnych szczegółów tylko to, że zostały one tam znalezione w procesie ich tworzenia w tych kompleksach laboratoriów.

DW: Musiało to być coś w tym stylu. Hybrydy te musiały być ochraniane przynajmniej w fazie wzrastania przypuszczalnie aż do czasu osiągnięcia prawie w pełni wykształconej formy.

CG: Lub wzrastały one wewnątrz innego “woła roboczego”. Używano tam słowa “hodowla” (breed).

DW: Mogło tak być, ale myślę jednak, że ma to znacznie bardziej technologiczne. Hodowanie ciągle może odbywać się przy użyciu technologii.

TRYB PRZETRWANIA 

CG: Istoty “przed-adamowe” posługiwały się pomniejszą technologią niż pragnęłyby tego. Znajdowali się oni tam z bardzo małą ilością swojej oryginalnej technologii z którą czuli się pewnie.

To była ich walka o przetrwanie aż do czasu tego globalnego wydarzenia.

DW: Zgadza się. To wszystko ma sens.

CG: Nie jestem pewny czy powiedziałem ci o tym, ale na koncie Tweetera ujawniłem, że … wiele z tych ciał istot “przed-adamowych” było bardzo podobnych do tych, które były znalezione w Pompei.

W rzeczywistości nadano tym znaleziskom przydomek “Pompeje w Lodzie”.

pompeii-bodies

MUSIMY POSZERZYĆ NASZ FOKUS 

CG: Właśnie teraz wszyscy ci ludzie z TPK i inne istot chcą, abyśmy koncentrowali się na czymś więcej niż tylko na tych sensacyjnych ogłoszeniach.

Książki, znaczące wydarzenia oraz programy TV, które adresowane są głównie do ludzi już przebudzonych doprowadzą nas do nikąd w szerszym pojmowaniu tego wszystkiego.

To co robimy z pewnością pomaga zwiększyć ludzką świadomość lecz nie wykonuje to wystarczającej pracy, aby doprowadzić do “efektu setnej małpy” oraz abyśmy wrzucili super-szybki bieg.

To co musimy osiągnąć to optymalną rzeczywistość tymczasową.

PODSUMOWANIE 

To ostatecznie doprowadziło nas do naszych ostatnich informacji wywiadowczych. Ekscytujące zmiany nadchodzą.

Wszystko to może wydawać się niewiarygodne i dalekie od prawdy. Rozumiemy to. Pamiętajcie jednak to, że jednym z najważniejszych powodów dla których to wszytko robimy jest ten, aby Władze nie mogły kontrolować scenariusza.

Nie chcemy Ujawnienia Szczątkowego. Wraz ze świadomym kłamstw “Zygmuntem” cały ten plan może nie zadziałać.

Jeśli zaczniecie dostrzegać te rzeczy pokazywane w głównym nurcie mass mediów pamiętajcie tylko gdzie o nich słyszeliście po raz pierwszy.

Oczekujemy również, że wiele ludzi powróci do tych artykułów po takim publicznym ogłoszeniu lub jego ekwiwalencie.

pre_adamite_copy

ROBIENIE CO DO NAS NALEŻY

Zarówno David jak i ja pracujemy nad uwolnieniem do opinii publicznej tak wielu wartościowych informacji wywiadowczych jak tylko możliwe w tym oknie czasowym, które jeszcze stoi przed nami otworem.

Jeśli Władze ujawniłyby pierwsze te informacje to wyszlibyśmy na tych, którzy jak papugi powtarzają wszystko po nich.

Z pewnością nasza przyszłość będzie bardzo ciekawa a kontrolka mruga, dając sygnał, że koniec tej gry zbliża się.

Jest to najważniejsza rozgrywka w naszej całej spisanej historii ludzkiej a wynik jej nie jest jeszcze przesądzony.

Możecie pomóc nakierunkować ten rezultat na pozytywne tory poprzez podtrzymywanie pozytywnego, pełnego miłości usposobienia w waszych myślach i działaniach do siebie i do innych.

woman_ascending

ZWYCIĘSTWO W KOSMICZNEJ BITWIE

Jest to z pewnością kosmiczna bitwa pomiędzy dobrem a złem a ci dobrzy obecnie wygrywają.

Kluczem do odniesienia sukcesu jest nie dopuszczenie do wywierania na was wpływu przez jakiekolwiek negatywne informacje i pozostawanie pozytywnymi we współtworzeniu naszej lepszej przyszłości.

Przyswoiliście już główne elementy tego co wam obecnie przekazujemy jako część szeroko pojmowanego samouświadomienia z wieloma namacalnymi dowodami.

Jedyną szansą Kabala na powstrzymanie porażki oraz na udobruchanie Sojuszu jest Pełne Ujawnienie. W przyszłości czekają więc na nas bardzo ciekawe doświadczenia.

dreaming_of_you_by_borgcube636

Wasze wsparcie dla naszej oddolnej inicjatywy jest teraz decydujące. Możecie odkryć znacznie więcej na temat świata informatorów poprzez subskrybowanie na witrynie Gaia TV i oglądanie naszych programów.

Corey również doświadcza ciągłych niepokojów finansowych tak więc jeśli czujecie taką potrzebę to proszę odwiedźcie stronę spherebeingalliance.com i złóżcie dobrowolne datki.

Nowa książka Davida “The Ascension Mysteries” opisuje znacznie lepiej całą tę sytuację, którą omówiliśmy w tym artykule a obydwoje z niecierpliwością oczekujemy również na ogłoszenie nowych projektów.

Dziękujemy za uwagę – zostańcie z nami!

AKTUALIZACJA:

Wkrótce po tym jak opublikowaliśmy nasz artykuł znaleźliśmy inny na witrynie Daily Star:

http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/568409/antarctica-atlantis-found-ancient-city-pyramids-plato-hapgood-civilisation-giza

Autorzy: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Corey Goode – jest informatorem (z ang. whistleblower), który w serii rozmów przeprowadzanych z Davidem Wilcockiem w programie Cosmic Disclosure w Gaia TV ujawnia dotychczas nie znane opinii publicznej wydarzenia dotyczące działalności ludzi oraz istot pozaziemskich w naszym Układzie Słonecznym. 

Strona źródłowa: http://www.spherebeingalliance.com/blog/endgame-part-ii-the-antarctic-atlantis-and-ancient-alien-ruins.html  

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Etap Końcowy: Atlantyda na Antarktyce, Starożytne Ruiny Pozaziemskich Cywilizacji , Część II

30 komentarzy

Część I – patrz tutaj: Etap Końcowy: Ujawnienie oraz Ostateczne Zwyciężenie Grup Kabala, Część 

eclipse_phase___lunar_cave_city_by_hideyoshi-d9dratx

Rząd jest zagrożony jak nigdy dotąd. Czy z tego powodu ujawni fakt istnienia zaawansowanych ruin pod lodami Antarktyki oraz niewielkiej części Tajnego Programu Kosmicznego w celu ratowania agendy Nowego Porządku Świata?

Poniżej przedstawiamy najbardziej zaskakujące oraz fascynujące informacje wywiadowcze jakie dotychczas opublikowaliśmy. Wiele grup ponaglało nas, abyśmy opublikowali je tak szybko jak to możliwe, tak więc oto one nadchodzą.

Historia ta jest tak niezwykła, że być może będziecie ją traktowali jak film „science-fiction” … ale nawet gdyby to było tylko tyle ile jesteście w stanie zaakceptować w tym czasie przyznacie, że jest to bardzo fascynująca lektura!

southpoleexcavationfinal1

WSTĘP

Prawda eksploduje przez cały Internet. Miliony ludzi po raz pierwszy poznaje prawdę o istnieniu “negatywnych elit” kontrolujących naszą planetę, które zaangażowane są – pomiędzy innymi ohydnymi zbrodniami – w handel dziećmi.

Zmasowane wysiłki Kabala w celu totalnego zniszczenia tych informacji są sporym zaskoczeniem dla milionów ludzi, którzy dopiero teraz poznają cały zakres tego problemu.

Pomimo tego, że informacje te są wysoce niepokojące to są one prawdziwe. Jedynym sposobem na powrót do zdrowia nas jako planety jest stawienie temu czoła zarówno na poziomie osobistym jak i kolektywnym.

washmonument_whitehouse

Część Pierwsza artykułu “Etap Końcowy” rozpowszechniała się szybciej nić cokolwiek co opublikowaliśmy poprzednio, osiągając swoje pierwsze 100 tys. oglądnięć w niecałe 31 godzin i docierając po pięciu dniach do poziomu 180 tys. wraz z 10 tys. “lików” na Facebooku.

Z tego powodu nie jest to dla mnie niespodzianką, że moja witryna (David Wilcock) została całkowicie usunięta z Wikipedii po wyeksponowaniu tego problemu. Moja witryna była zawsze pod ścisłym nadzorem lecz teraz przestała ona istnieć.

Część Pierwsza miała za zadanie stworzenie spójnego źródła informacji, aby ukazać jak gwałtownie traci na sile cała agenda Kabala – NWO (Nowy Porządek Świata) – Illuminati.

Nawet jeśli przeczytaliście i zrozumieliście dane zawarte w Części I to i tak zapoznaliście się  z niewielkim (i bardzo negatywnym) aspektem “większego obrazu” przedstawiającego całość.

Pełen zakres tej historii sięga znacznie dalej niż większość z nas mogłaby sobie to wyobrazić i czyta się to zupełnie tak jak wieloksiąg z narracją science-fiction z rewelacyjnymi niespodziankami w każdej, nowej części.

KOSMICZNE UJAWNIENIE NIE JEST ‘FAKE NEWSEM’ 

Jeśli jesteście regularnym widzem naszego cotygodniowego programu “Kosmiczne Ujawnienie” na Gaia TV lub śledziliście na bieżąco poprzednie aktualizacje wywiadowcze Corey Goode to zapoznaliście się już z naszą rzeczywistością.

Doświadczenia Corey są tak bardzo dziwne, że większość ludzi utożsamiających się ze sceptykami nie może śledzić więcej niż 10% z nich – o ile nawet aż tyle.

Niemniej jednak informacje pochodzące od Corey zbiegają się z wieloma innymi wiadomościami mającymi źródła z bardzo wysokich szczebli tajnych organizacji, które  wyciekały do mnie przez ponad 20 lat.  Prawda jest niezmiernie zaskakująca i złożona.

Wywiad ten bardzo pięknie współgra również z materiałem w serii “Prawo Jedności – Przewodnik po Materiale Ra”, który został potwierdzony naukowo w trzech opublikowanych przez ze mnie książkach z ponad dwoma tysiącami dwustoma odnośników.

Kabal przeprowadza obecnie zmasowane ataki internetowe i stworzył spis 200 bardzo popularnych witryn, włączając w to Gaia TV, nasz główny portal emitujący program telewizyjny w celu Ujawnienia.

104941_cosmic_disclosure_16x9_with_title_2

Kabal używa Google, Facebook, Apple, Snapchat i innego swojego kapitału, aby uniemożliwić wam odkrycie tych stron nawet jeśli wasi przyjaciele chcieliby wam to udostępnić.

Portal “You Tube” rozpoczął agresywną kampanię usuwania filmów każdej osoby publikującej informacje na temat tego skandalu, co obejmuje wszystkie trzy osoby wspomniane w Części Pierwszej: Davida Seamana, “Reality Calls” i Alexa Jonesa.

Jest to dzieło faszystowskiej dyktatury pochodzącej z kraju trzeciego świata, która ma bardzo niewiele wspólnego z demokracją. Jeśli jest to proste “nieporozumienie” to dlaczego są oni odnośnie tego tak bardzo agresywni?

3426957-satan-fall-milton

In this Gustave Dore engraving from Milton’s Paradise Lost, Satan, the Fallen Angel, is flung from Heaven and nears the confines of the Earth on his way to Hell

DLACZEGO ZABLOKOWANO GAIA TV? 

Dlaczego Gaia TV dostała się na “czarną listę” dwustu zabronionych stron internetowych jeśli “Kosmiczne Ujawnienie” jest tylko jednym, wielkim żartem?

W jaki sposób zagrażamy aż tak bardzo medialnym elitom, aby nie chciały one abyście mieli jakiekolwiek szanse na odkrycie tego – nawet jeśli wasi przyjaciele wysłali wam odnośniki na Facebooku lub Gmailu?

Z wnętrza świata z którego działamy płynie bardzo prosta odpowiedź. Handel dziećmi oraz “uczta duchowa” (spirit cooking) na najwyższych szczeblach struktur politycznych jest jedynie początkiem tego wszystkiego.

Całościowy temat obejmujący: UFO, starożytne cywilizacje, zaawansowaną technologię oraz fakt istnienia Istot Pozaziemskich jest rygorystycznie kontrolowany przez te bardzo negatywne grupy wchodzące w skład “Kabala”.

Większość z tych tajnych informacji jest niezmiernie pozytywna i podnosząca na duchu – włączając w to fakt nieuniknionej, masowej ewolucji ludzkości, którą wielu nazywa Wzniesieniem.

hobbit_dragon

Kabal jest przysłowiowym smokiem strzegącym dostępu do skarbów ze złotem i innymi kosztownościami oraz do prześlicznej dziewicy, która jest tam uwięziona.

Gdyby grupy te nie wzbraniały nam dostępu do tych wszystkich informacji to żylibyśmy obecnie w znacznie innym, ciekawszym świecie ze znacznie większą ilością zaawansowanej technologii.

CZY COREY MÓWI PRAWDĘ?

W ciągu naszej wspólnej, dwuletniej współpracy z Corey, odbywającej się średnio raz na sześć tygodni spotkałem się z wystarczającą ilością ewidencji, która świadczy o tym, że mówi on prawdę – dodatkowo jeszcze sam osobiście widział to i doświadczył tego wszystkiego.

Znosiliśmy groźby śmierci, zdrady, finansowe niedole oraz niezwykle toksyczne wyzwiska. Podróż ta w żaden sposób nie była łatwa ani dla niego ani dla mnie.

Jest to wojna na poziomie duchowym a nie fizycznym. Kabal zwąchał się z bardzo  rzeczywistą siłą, która w swej naturze jest bardzo negatywna i może wpływać na wszystkich znajdujących się w naszym otoczeniu.

common-couple-fights-that-are-completely-normal

Zbyt łatwo popełniamy błędy i “autoryzujemy” ataki pochodzące od tych samych negatywnych sił.

W moim przypadku przychodzą one w postaci zakłóceń od innych ludzi. Jest to bardzo trudne i niezwykle wyczerpujące lecz w porównaniu ze zrozumieniem spraw na skalę światową, jest to bardzo przyziemne.

W przypadku Corey zdarzyło się to w postaci okropnych doświadczeń fizycznych, które większość z ludzi postrzegałaby jako paranormalne co obejmowało uprowadzenia go przez różne grupy pochodzące z Ziemi i spoza niej.

Jedynym sposobem na chronienie siebie jest przyjmowanie pozytywnego i pełnego miłości podejścia do każdego doświadczenia tak bardzo jak to możliwe. Nic innego nie jest wystarczającą obroną. Osobista dyscyplina musi towarzyszyć nam w każdej chwili naszego życia.

PIĘĆ RÓŻNYCH GRUP  PROSI O WSPARCIE

Istnieje pięć różnych, głównych kategorii grup zaangażowanych w ten proces, które  w obecnym czasie dostarczają nam informacji wywiadowczych i proszą o nasze wsparcie. Zapoznamy się z nimi lepiej wraz z rozwojem tego artykułu.

Każda z tych grup zaciekle walczy o transformację naszej planety i ponosi straszliwe ofiary podczas tego procesu:

  1. Sojusz Ziemski: Jest to grupa, o której Dr. Pieczenik wypowiadał się w Części Pierwszej. Składa się ona z odważnych wojowników ze wszystkich piętnastu amerykańskich agencji wywiadowczych i z wielu innych frakcji międzynarodowych.
  2. Militarny Konglomerat Przemysłowy Tajnego Programu Kosmicznego (MKP TPK): Jest to grupa różnych frakcji, które wierzyły w to, że są “jedynym graczem w mieście” aż do ostatnich wydarzeń. Mają one być niedługo wyniesione na światło opinii publicznej.
  3. Sojusz Tajnego Programu Kosmicznego: Składa się on z różnych wewnętrznych odłamów pochodzących z Tajnego Programu Kosmicznego, który jest znacznie bardziej zaawansowaną wersją MKP. Instytucja TPK jest kontrolowana przez Kabala, jednak Sojusz TPK z całą pewnością nie.
  4. Sojusz z Wnętrza Ziemi: W jego skład wchodzą różne cywilizacji ludzi spoza Ziemi, żyjące w ogromnych jaskiniach pod powierzchnią Ziemi. Każda rasa, którą możemy spotkać na powierzchni Ziemi jest reprezentowana przez jedną z tych grup.
  5. Sojusz Istot Kulistych: Jest to grupa super-zaawansowanych Istot Pozaziemskich, które nazywane są “Strażnikami” i zajmują się doglądaniem spraw duchowych oraz fizycznych w całym Układzie Słonecznym.

Nie jest łatwym konsekwentne przychylanie się do ich próśb, które spadają na nas od wszystkich nich, z których każda wiadomość zawsze niesie ze sobą nową informację wywiadowczą, posiadającą absolutny priorytet w celu ujawnieniu jej.

Cały czas zmagamy się z przeciwnościami oraz wyzwaniami w próbach ogarnięcia tych próśb oraz w usiłowaniach sprostaniu im.

Pomimo faktu występowania okresowych potknięć w produktywności u obojga nas, nowe odcinki programu “Kosmiczne Ujawnienie” ciągle są publikowane cotygodniowo bez żadnych zakłóceń.

Znajdujemy się obecnie pod bezpośrednim atakiem Kabala z powodu jego starań wymiecenia nas z istnienia poprzez sfinalizowanie jego internetowej czarnej listy.

gaia-logo

Portal Gaia TV posiada kilka cotygodniowych programów a kilka nowych jest w przygotowaniu. Na jej stronie znajduje się również 7000 unikatowych, inspirujących filmów oraz innych omawiających prawdę.

Prędkość i funkcyjność tego portalu wzrosła znacząco i jeśli kiedykolwiek myśleliście o przyłączeniu się do nas za 10 dolarów na miesiąc, to teraz jest najlepszy czas – potrzebujemy was. Dziękuję!

Z transmisją w eterze i tanimi urządzeniami “Roku box”, “Google Play”, “Playstation” i “Xbox” możecie oglądać to wszystko na dużym ekranie TV w ostrej, dobrej rozdzielczości HD i prawie bez żadnych opóźnień.

PLAN ZBAWIENIA KABALA

Dochodzą nas słuchy od różnych informatorów, że Kabal – po raz pierwszy w naszej całej historii ziemskiej – znajduje się na krawędzi totalnej porażki.

Sojusz staje się coraz potężniejszy i coraz więcej ludzi dezerteruje w jego szeregi.

Grupy Kabala wiedzą, że czas się skończył i obecnie w większości zakończone już są negocjacje odnośnie ich kapitulacji.

Jednocześnie Kabal posiada materiały kompromitujące Sojusz Ziemski a ci nie chcą, aby ujrzały one światło dzienne. Z tego też powodu cała ta sytuacja przypomina bardziej zawieszenie broni podczas którego ma dojść do ujawnienia części prawdy, ale nie całego jej zakresu.

trump_081215getty

Jest to coś co my nazywamy Ujawnieniem Szczątkowym. Jesteśmy przeciwni takiemu wydarzeniu i będziemy kontynuowali naszą walkę w celu doprowadzenia do Pełnego Ujawnienia, które będzie znacznie lepsze dla nasz wszystkich.

Setki tysięcy a może nawet i miliony ludzi jest już świadomych tego co dotychczas ujawniliśmy i nikt nie zwariował z tego powodu. Stwierdzenie: “nie jesteście gotowi na przyjęcie prawdy” jest absolutnym nonsensem.

Sojusz Tajnego Programu Kosmicznego, Sojusz z Wnętrza Ziemi oraz Sojusz Istot Kulistych również dążą do Pełnego Ujawnienia co oni nazywają naszą przyszłą “Optymalną Rzeczywistością Tymczasową”.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO UJAWNIENIE SZCZĄTKOWE? 

Plan Ujawnienia Szczątkowego obejmuje przyznanie się do niektórych przestępstw, wydanie oraz ukaranie ludzi należących do średniego szczebla władzy oraz do korzystnego, globalnego resetu finansowego.

Kosmiczny aspekt tego planu wydaje się obejmować trzy podstawowe rewolucyjne odkrycia, prawdopodobnie wdrożone na różnych etapach tego procesu:

  1. Formalne i ogólnodostępne ujawnienie faktu istnienia Militarnego Konglomeratu Przemysłowego będącego częścią Tajnego Programu Kosmicznego. Posiadają oni dwie gigantyczne, okrągłe jednostki nośne, latające statki kosmiczne w kształcie  trójkąta oraz możliwości poruszania się po całym naszym Układzie Słonecznym.
  2. Wydanie oświadczenia dotyczącego egzystencji starożytnych, bardzo zaawansowanych budowli na Antarktyce, które zostały ostatnio odkopane. To ma udowodnić, że Atlantyda była jak najbardziej prawdziwa i znacznie bardziej zaawansowaną cywilizacją niż nam się wydawało.
  3. Ujawnienie ekstremalnie starych antycznych ruin struktur wewnątrz Ziemi oraz w całym naszym Układzie Słonecznym, które w większości wykonane były z krystalicznie przeźroczystego stopu aluminium i datowane na wiek 1,8 miliardów lat.

Pomimo tego, że to również brzmi niesamowicie i byłoby ogromnym krokiem do przodu jest to ciągle tylko Ujawnienie Szczątkowe, które tworzy luki w naszym zrozumieniu całego zagadnienia.

Inną potencjalną opcją tego planu jest prawdopodobne ujawnienie pojedynczej grupy pozaziemskiej znanej pod nazwą “Wysocy Biali”. Jest to grupa, z którą Charles Hall i inni spotkali się osobiście.

tallwhites

Kabal może pokusić się o przedstawienie nam tej grupy oraz wyjaśnić, że byli oni z nami od bardzo długiego już czasu z nadzieją, że poprowadzą nas oni w kierunku podążania za mistyczną, nową religią zaoferowaną przez te istoty.

To definitywnie nie leżałoby w najlepiej pojmowanym interesie ludzkim.

Gwałtownie narastający upadek kręgów elit uwikłanych w handel na najwyższym poziomie wysuwa nam tę sprawę na sam szczyt naszej uwagi. Czas Kabala się skończył – i dobrze on o tym wie.

Przez wiele lat planowali on użyć Ujawnienia Szczątkowego, aby odwrócić uwagę opinii publicznej i zainspirować ją w innym kierunku jeśli zaistniałoby ryzyko ukazania pełnego zakresu ich zbrodni.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY ZOSTAŁY STARANNIE ZAPLANOWANE 

Wiele wątków tej historii oraz naukowych dowodów popierających te dane jak i również wersja Pełnego Ujawnienia zostało opisanych w mojej nowej książce “The Ascension Mysteries”  po to, aby pomóc grupom Sojuszu.

Scenariusz Ujawnienia Szczątkowego może nie obejmować jakichkolwiek pozaziemskich grup aktywnie działających obecnie w naszym otoczeniu.

Część narracji głoszona przez MKP TPK będzie mówiła o tym, że poza starożytnymi odwiedzinami lub przypadkowymi wizytami “Istot Szarych” lub rasy “Wysokich Białych” jesteśmy sami we Wszechświecie.

x-files_for_web

Pierwsze dwa odcinki odświeżonej serii telewizyjnej “Z Archiwum X” były jawnym schematem mającym prowadzić do “Ujawnienia Szczątkowego” wyznawanego przez MKP TPK zgodnie z ich całym systemem wierzeń.

x-files-triangle

MPK TPK nie posiada technologii pozwalającej im na podróże poza nasz Układ Słoneczny tak więc ciągle trzymani bylibyśmy w naszej nieco powiększonej szufladce.

TPK posiada znacznie bardziej zaawansowaną technologię, która mogłaby uzdrowić naszą planetę. W ten sposób Kabal ciągle byłby w stanie potajemnie wdrażać swoją agendę depopulacji jako plan swojego “Ujawnienia Szczątkowego” rozciągniętego na okres czasu pomiędzy 50 a 100 lat.

Grupy Kabala mają nadzieję na zmianę swojego imagu i wykreowanie się na “tych dobrych”  w miarę postępu scenariusza Ujawnienia Szczątkowego. Jest to ostatnia i jedyna szansa na uratowanie ich agendy.

Bez dalszych zbędnych ceregieli oddaję pałeczkę Corey, który odtąd będzie kontynuował naszą historię przekazując wam nasz wspólny wkład. Będzie to bardzo dobrze spędzony czas w celu zapoznania się z tym co się wokół nas dzieje.

TAJNY PROGRAM KOSMICZNY – AUTOR: COREY GOODE I DAVID WILCOCK

Obecnie wiecie już prawdopodobnie, że ja Corey Goode jestem dwudziestoletnim weteranem Tajnego Programu Kosmicznego (TPK), który posiada technologię znacznie bardziej zaawansowaną niż cokolwiek co możemy zobaczyć tutaj na Ziemi.

David Wilcock zbierał te różne zeznania informatorów przez prawie 20 lat zanim ja nie rozpocząłem przekazywać mu wszystkiego co wiem na ten temat w październiku 2014-go roku.

Potwierdził on moje zeznania przez porównanie ich z tym co już słyszał od innych wysoko postawionych informatorów, pochodzących ze źródeł dotyczących programów kosmicznych na poziomie “Ściśle Tajnym” oraz ponad nimi.

Większość zeznań świadków znajdowała się całkowicie poza zasięgiem opinii publicznej i nie pojawiała się nigdzie indziej na internecie ani w żadnych domenach publicznych rzekomych historii fikcyjnych.

gaia-ascends

Naliczyliśmy tak wiele punktów wspólnych tych historii, że przestaliśmy je sumować mniej więcej po zidentyfikowaniu około sześćdziesięciu różnych, bardzo specyficznych przykładów.

Super tajna wiedza Davida, którą wykazał się podczas naszych interakcji przekonała mnie, że pozostawał on w kontakcie z ludźmi, którzy doświadczyli bardzo podobnego życia jak i ja.

Zgromadził te wszystkie kontakty poprzez stanie się publicznym badaczem zjawisk UFO i nauki alternatywnej, która przez wszystkie te lata okazała się być godną zaufania.

TRUDNO TO SOBIE WYOBRAZIĆ 

Sposób utajnienia jaki towarzyszy TPK jest tak wysoki, że większości ludzi jest trudno sobie wyobrazić życie tam.

Doświadczenia związane z przebywaniem w prawdziwej bazie TPK na Ziemi lub gdziekolwiek indziej wydawałyby się podobne do scen z filmów „Men in Black” lub „Guardians of the Galaxy”.

gg_space_base

shoot-guardians-of-the-galaxy-20

Ciągle wzrastająca liczba rzekomych filmów oraz programów telewizyjnych z dziedziny „science-fiction” jak i również gry komputerowe przygotowują nas do ewentualnego ujawnienia.

Niektóre grupy egzystujące na Ziemi są świadome, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie i pozostają w ciągle trwających kontaktach z Istotami Pozaziemskimi do tysięcy lat.

Znacznie więcej ich zaangażowało się w te kontakty w chwili gdy Niemcy rozwinęli technologię latających spodków z pomocą Istot Pozaziemskich co miało miejsce już w latach trzydziestych poprzedniego stulecia.

Od tamtego czasu rozwinął się „odłam cywilizacyjny” połączony z wieloma innymi już istniejącymi, praktycznie całkowicie poza jakąkolwiek wiedzą opinii publicznej.

NIEZALEŻNE POTWIERDZENIE WILLIAMA TOMPKINSA

William Tompkins wcale nie wiedział o moim istnieniu oraz moich zeznaniach gdy napisał swoją książkę „Wybrani przez Kosmitów” (Selected by Extraterrestrials).

Nasza historia polega całkowicie na publikacjach w Internecie natomiast Tompkins jest 94-ro letnim weteranem, który nie należy do ludzi skomputeryzowanych.

william-tompkins

Przesłuchiwał on 29 szpiegów amerykańskich podczas Drugiej Wojny Światowej, wcielonych w tamtym czasie w niemiecki Tajny Program Kosmiczny.

Istnieje zdumiewająca ilość punktów wspólnych pomiędzy tym co ci dwaj informatorzy (CG i WT) nam przekazują – i powtórzmy to ponownie, jest to poza jakimkolwiek prawdopodobieństwem zaistnienia zbiegu okoliczności.

Wywiad z Tomkinsem odbył się na wizji Gaia TV zanim jeszcze znał on moje zeznania, a jednak bardzo dobrze pokrywają się one ze sobą.

Nagraliśmy kilka odcinków gdzie porównujemy naszą bazową wiedzę ze zdumiewającym wprost rezultatem.

KONTAKT ZOSTAŁ ODNOWIONY

Pozostawałem na uboczu TPK od czasu późnych lat osiemdziesiątych nie wliczając w to kilku spotkań z nimi w latach dziewięćdziesiątych oraz na początku lat dwutysięcznych, które były bardzo krótkimi zadaniami.

Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu zostałem przywrócony do czynnej służby mniej więcej cztery miesiące po tym jak razem z Davidem zaczęliśmy porównywać swoje zapiski.

Zostałem zabrany do bazy usytuowanej na Księżycu, która w tamtym czasie była mi już znajoma i która nazywała się Dowództwo Operacji Księżycowych lub w skrócie DOK (Lunar Operations Command).

W tamtym momencie David zgromadził już sporą część moich zeznań i przekazał tę całą historię wraz ze szczegółami kierownictwu Gai TV.

Zaskoczony byłem odkryciem, że Sojusz, który sformował się wewnątrz TPK chce podzielić się ich niezwykłą technologią z całą populacją ludzi żyjącą na Ziemi.

huff_solar_warden

Sojusz ten powstał częściowo z frakcji TPK, która nazywała się Strażnicy Słoneczni.

W sumie istnieje pięć różnych frakcji TPK a oddział Strażników Słonecznych składa się z członków pochodzących ze wszystkich pięciu.

Zaszyfrowana nazwa „Strażnicy Słoneczni” została odkryta przez hackera Gary McKinnona i została zweryfikowana niezależnie przez Williama Tompkinsa.

AMBASADOR SOJUSZU ISTOT KULISTYCH

TPK jest od jakiegoś już czasu zaangażowany w regularne kontakty z 900 różnymi cywilizacjami składającymi się z ras humanoidalnych jak i również utrzymują oni pomniejsze kontakty z wieloma innymi.

Stałem się kanałem informacyjnym pomiędzy TPK a niezwykle potężną grupą pozytywnych Istot Pozaziemskich, która owiana była ogromną tajemnicą aż do tamtego czasu.

spheres-spread-around-around-earth

Istoty te przybyły do nas w setkach gigantycznych sfer, które zostały rozlokowane w całym naszym Układzie Słonecznym. Sfery te zaczęły napływać do nas od późnych lat dziewięćdziesiątych i pozostawały zamaskowane aż do dzisiaj.

David wiedział o tych ogromnych kulach od momentu gdy dotarły one do nas gdyż były one bardzo często dostrzegane przez należącą do NASA satelitę SOHO. Nazywano je tam „Słonecznymi Krążownikami”. 

spheres_into_sun_forever

Żadna inna pozaziemska grupa nie posiadała na wyposażeniu nic, nawet w przybliżeniu tak ogromnego, co naturalnie wzbudziło ogromne zainteresowanie.

GONZALES BYŁ TU KLUCZEM

„Facet od nich”, który wprowadził mnie ponownie do tamtego świata znany mi był – ze względów bezpieczeństwa – tylko pod pseudonimem ppłk. Gonzales.

Posiadał on osobiste doświadczenia w kontaktach z SIK podczas swej służby w TPK podczas gdy ja doświadczałem podobnych relacji, żyjąc tutaj w Ameryce.

Przez jakiś czas Gonzales nie donosił o tych spotkaniach swoim przełożonym. Ja również nie dzieliłem się z nikim moimi doświadczeniami.

Pod koniec lutego 2015-go roku Istoty Kuliste imiennie zapytały Gonzalesa o moją osobę. Nie wiedział on kim ja jestem a jego przełożeni musieli mi się bliżej przyjrzeć, aby rozpoznać z kim mają do czynienia.

Od tamtego czasu zostałem osobiście wzywany na spotkania przez „Istoty Kuliste” i odmówiły one kontaktu z Sojuszem TPK w inny sposób – nawet pomimo tego, że Sojusz uważał, że próbuje zrobić coś pozytywnego dla ludzkości.

Te pozytywne Istoty Pozaziemskie poszukują kontaktu z tymi, którzy pomagają dzielić ich przesłanie miłości, pokoju oraz służenia innym.

03-fallen_angel_dc

MIĘDZY MŁOTEM A KOWADŁEM

W zasadzie zostałem rzucony w sam środek tej debaty pomiędzy Sojuszem TPK a SIK.

Co więcej, Istoty Kuliste chciały, abym to ja służył im jako ambasador, dzieląc się z innymi ich podejściem do sprawy nie tylko z Sojuszem TPK ale także z całą audiencją ziemską.

Są oni tutaj po to, aby prowadzić nas do epickiego wydarzenia w ewolucji ludzkiej jakie wielu nazywa Wzniesieniem.

Powiedziano mi, że obejmie to uwolnienie ogromnej ilości energii ze Słońca, które zainicjuje rozwój naszego DNA oraz rozszerzy naszą świadomość.

Nowa książka Davida Wilcocka “The Ascension Mysteries” odnosi się do starożytnych przepowiedni z wielu kultur dotyczących wydarzenia.

Te gigantyczne sfery są formą żywej technologii, która jest używana, aby pomóc nam  tak bardzo jak to możliwe w płynnym przejściu nam przez ten proces transformacji.

Bez pomocy Istot Kulistych takie przejście najprawdopodobniej byłoby katastrofalne w skutkach i bardzo nieprzewidywalne.

NIEBIESCY AWIANIE

Główną grupą Istot Pozaziemskich z którą kontaktowałem się jest kolektyw Niebieskich Awian. Jest to rasa humanoidów z ogromnymi oczami oraz z ciałami pokrytymi ptasimi, niebieskimi piórami.

Od tamtego czasu dowiedzieliśmy się o nich tego, że jest to ta sama grupa, która przedstawiła się Egipcjanom w postaci humanoidalnych “bogów”, takich jak “Ra” i prawdopodobnie również “Thoth”.

blue-avian

Oryginalnie pozytywne nauki zostały w większości przekręcone w negatywne tak jak opisane jest to w “Prawie Jedności – Przewodnik po Materiale Ra”.

William Henry odnalazł wyobrażenie Niebieskich Awian w starożytnej kulturze egipskiej oraz w innych kulturach starożytnych co jest omawiane w programie “Kosmiczne Ujawnienie”.

blue_horus

Humanoidy z głowami ptaków znajdowane są w inskrypcjach babilońskich oraz pochodzących z Południowej Afryki jak i również z tych z Egiptu.

myths-babylonia-30

Pewne ustępy w Biblii opisują Archanioła Gabriela jako postać o wyglądzie ptaka.

Podania rdzennych kultur amerykańskich również donoszą o kontaktach z “Ptasim Plemieniem”. Również Japończycy posiadają swoich “Ludzi-Ptaków Tengu z Gór” (Tengu bird-men of the mountains).

tengu11

tengu-izuna-gongen

Niebiescy Awianie są jedną z pięciu, bardzo zaawansowanych ras Istot Pozaziemskich, które związane są z tymi gigantycznymi sferami.

SERIA “PRAWO JEDNOŚCI – PRZEWODNIK PO MATERIALE RA”

Dodatkowo Niebiescy Awianie całkowicie potwierdzili, że są oni odpowiedzialni za stworzenie serii “Prawa Jedności – Przewodnik Po Materiale Ra – 1981 – 1984 rok.”

Jest to zbiór 106 sesji z pytaniami i odpowiedziami, które odbywają się pomiędzy Dr. Fizyki i Ufologiem a pozaziemską inteligencją w trakcie komunikacji telepatycznej przy użyciu medium Carli Rueckert.

completeset_cover-500x500

David intensywnie studiuje materiał “Prawo Jedności” od 1996 roku i napisał już dwie książki, które zgodnie z New York Times stały się bestselerami, w oparciu o tę złożoną naukę, zanim nawet zaczął o tym głośno mówić.

Zgodnie z przekazem jednej istoty należącej do Niebieskich Awian, o imieniu Raw-Tear-Eir, z którą jestem w kontakcie musimy uważać, aby nie odnosić się do tego materiału jakby był on religią.

Powiedział mi on, że wiele ludzi zaczyna cytować “akapity i wersety” z tej serii i używać jej jako systemu wierzeń, w którym wszystkie informacje muszą być połączone z nią lub zakwestionowane i prawdopodobnie odrzucone.

Wyjaśnili mi to bardzo przejrzyście, że istnieją pewne zniekształcenia w serii “Prawo Jedności”, które pochodzą od ludzi z niższego szczebla naukowców, którzy zaprezentowali je.

Jeśli stworzymy z tego żelazny system wierzeń to może on stworzyć religię osobistą, która może być wyniszczająca dla indywidualnej istoty emocjonalnej/duchowej danej jednostki.

Ostatecznie to każdy z nas musi wyćwiczyć zmysł czujności i wybrać dla siebie samego co jest prawdą bez żadnego czczenia żadnego źródłowego dokumentu.

KONTAKTY TELEPATYCZNE

Ważnym jest wspomnienie faktu, że David posiada kontakt telepatyczny z tymi samymi istotami od 10-go listopada 1996-go roku np. poprzez analizowanie swoich snów.

Ze względu na kosmiczne prawa wolnej woli ciągle nie doświadczył on osobistego kontaktu takiego jak ja.

Przedstawiona mu została mapa opisująca drogę, która może doprowadzić do takiego obcowania a napisanie jego nowej książki “Awakening in the Dream” wydaje się być główną częścią tego procesu.

W moim przypadku, fakt stania się częścią TPK w roku 1980-tym nie naruszył mojej wolnej woli tak, aby doprowadzić do podobnego wydarzenia w późniejszym etapie mojego życia.

Ten graniczący niemalże z obsesją element skupiający się na zachowaniu wolnej woli, powtarza się regularnie w każdej sesji, przez całą serię “Prawa Jedności”.

ZŁOŻONOŚĆ I WIELOASPEKTOWOŚĆ    

Historia ta jest bardzo złożona i składa się z wielu aspektów, wybiegając daleko poza moje sny, w których mógłbym wymyślić coś takiego.

Nie był to również zbyt korzystny finansowo ruch.

Miałbym niewspółmiernie większy dochód gdybym zdołał się dostać z powrotem do zawodu na polu IT i tam walczyć o doprowadzenie do Pełnego Ujawnienia zupełnie tak jak to robię obecnie.

W toku procesu bycia ambasadorem stanąłem “oko w oko”  z obiema stronami tej kosmicznej bitwy czyli z najwyższym poziomem istot zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

white_draco

Niektóre z tych doświadczeń były tak głęboko nieprzyjemne, że mogę tylko śmiać się z ludzi, którzy twierdzą, że chcieliby się znaleźć w mojej skórze.

Pełen zakres historii nakreślony został w programie “Kosmiczne Ujawnienie” (polska wersja tutaj) na witrynie Gaia TV jak i również w artykułach “Aktualizacje Wywiadowcze” na stronie: http://spherebeingalliance.com/sitedown.php oraz na stronie Davida http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog .

RÓŻNE POSTACIE TEJ HISTORII 

Spotkałem się również ze sprzymierzeńcami ludzi z istotami żyjącymi w ogromnych, zdatnych do zamieszkania jaskiniach wewnątrz ziemi. Istoty te również wyglądają jak my. Mój główny kontakt tam jest w osobie kapłanki Ka’ Aree.

Opisywałem w moich poprzednich „Aktualnościach Wywiadowczych”, że niedawno zostałem przedstawiony ambasadorowi pewnej planety, która znajduje się w pobliskim układzie gwiezdnym. Ten system gwiezdny dość niedawno odzyskał wolność wyswabadzając się spod systemu tyranii prowadzonego przez negatywne Istoty Pozaziemskie.

9_ambassador_mica

Nazywamy go Ambasadorem Micca. Obecnie jego ludzie współdziałają z nami w większość poprzez kontakty w naszych snach, pomagając nam i edukując nas w kierunku odzyskania wolności i pokonania tych samych wrogich istot.

Ppłk. Gonzales był moim początkowym kontaktem z Sojuszem TPK i w obecnym czasie kontynuuje dostarczanie mi informacji, co przedstawiono poniżej.

Początkowo przedstawił mi się jako ppłk. Sił Powietrznych. Była to jednak jego ukryta tożsamość a ostatnio odkryłem, że jest on tak naprawdę Komandorem Porucznikiem Marynarki Wojennej.

Jako ostatni podam fakt współdziałania ze bardziej ziemską frakcją TPK, które jest prowadzona przez Militarny Konglomerat Przemysłowy (Military Industrial Complex).

Militarny Konglomerat Przemysłowy Tajnego Programu Kosmicznego jest całkowicie nie świadom znacznie większego TPK, którego był on częścią co omówimy w dalszej części.

Bez zbędnych ceregieli przejdźmy wiec do momentu, na którym ostatnio skończyliśmy w naszej aktualizacji na mojej stronie http://www.spherebeingalliance.com/sitedown.php oraz w poprzednich odcinkach programu „Kosmiczne Ujawnienie”.

WIZYTA LUDZI Z MKP TPK

Wczesnym rankiem w środę 26-go października obudziłem się po raz kolejny w trakcie lunatycznego odbywania drogi po płycie parkingu znajdującego się za moim mieszkaniem.

MKP używa standardowo tej technologii lunatycznej przy pomocy której kontaktowano się już ze mną w przeszłości.

Natychmiastowo zauważyłem ten sam bezskrzydłowy pojazd latający niewidoczny dla radarów do którego uprowadzono mnie ostatnim razem. Zaparkowany on był w dokładnie tym samym miejscu co ostatnio.

mic_ssp

Tych samych dwóch pilotów pozdrowiło mnie i zapytało czy będę w stanie fizycznie wejść po stromych schodkach do wewnątrz.

Z powodu mojego zachwiania, upadku i skręcenia kolana mającego miejsce podczas ostatniego naszego kontaktu tym razem byli oni przesadnie ostrożni.

Wszedłem po schodkach na górę i zostałem doprowadzony do tego samego pomieszczenia gdzie poprzednio przesłuchiwano mnie przy użyciu substancji chemicznych.

Naturalnym moim odruchem było ogromne poddenerwowanie gdyż te początkowe przesłuchania były bardzo nieprzyjemne w swoim charakterze, aby nie powiedzieć tego bardziej dosadnie.

Poproszono mnie bym usiadł na tym samym siedzeniu i przypięto mnie pasami. Po raz kolejny byłem bezbronny i przywiązany do tego samego krzesła na którym zadano mi tak wiele cierpień w przeszłości.

Wkrótce po tym usłyszałem jak w pojeździe tym uruchomione zostały silniki i poczułem, że startujemy dość szybko.

3_corey_being_interrogated

WIZYTA U „ZYGMUNTA”

Kilka minut po starcie starszy rangą wojskowy będący tutaj dowódcą wszedł do pokoju. Z powodu jego białych włosów oraz koziej bródki postanowiliśmy nazywać go Zygmuntem na pamiątkę Zygmunta Freuda.

Zygmunt oznajmił mi, że był wielce zdumiony informacjami, które uzyskał w czasie naszego ostatniego spotkania.

W dodatku do „wzmocnionej metody przesłuchania” poprzez użycie substancji chemicznych oraz technologii, pobrał on również już wcześniej próbki krwi, włosów i skóry i sprawdził je na występowanie śladowych ilości pierwiastków, używając przy tym bardzo zaawansowanych metod.

Wyniki laboratoryjne po raz kolejny potwierdziły, że przebywałem w szacowanych lokalizacjach o których wcześniej mówiłem.

To właśnie z tego powodu najwyraźniej nie mógł on uwierzyć w to co widział na własne oczy. Badania laboratoryjne potwierdziły ponad wszelkie wątpliwości to, że TPK jest rozbudowany znacznie bardziej niż był on tego świadom.

Będąc na bardzo wysokiej pozycji oficera przy władzy jest naturalnym, że wiadomość taka zszokowała go. Kazano mu wierzyć, że posiadał on dostęp do wszystkich odpowiednich oddziałów/pododdziałów tego całego tajnego świata.

MKP NIE JEST JEDYNYM GRACZEM W MIEŚCIE

Ludzie z MKP TPK byli utwierdzani w przekonaniu, że ten ich jest jedynym, który istnieje. Kazano im wierzyć, że są na samym szczycie piramidy (top of the crop), są oni najlepsi z najlepszych i jest to wszystko co istnieje.

Z powodu tego, że w drodze jest już plan, aby ujawnić ich istnienie przekażemy wam teraz tak wiele informacji na ich temat jak tylko możliwe, abyście sami zobaczyli czego są oni świadomi a czego nie.

Są oni świadomi egzystencji grup Kabala na skalę globalną, które wyznają kult Lucyfera oraz odprawiają zaawansowane praktyki z dziedziny czarnej magii.

Obejmuje to również protokoły wykonywania pewnych szczególnych ceremonii w odpowiednim czasie. Włączone w to jest również ukrywanie rzeczy „na otwartym widoku” i mówienie nam o tym co oni robią w formie symbolizmu.

madonna_baphomet

Wydarzenia takie jak „Nagroda Grammy”, pokaz w przerwie meczu „Super Bowl” lub ceremonie otwarcia i zamknięcia Olimpiady są używane do transmitowania milionom ludzi obrazów okultystycznych.

katytemplar

katy-perry-grammys-performance-dark-horse-02-435x580

olympic_pyramid_complete

olympic450

To z kolei „autoryzuje” te negatywne siły, z którymi oni współpracują do pogłębiania ich kontroli na Ziemi – tak długo jak nie rozwinie się szeroko rozpowszechniony opór.

Dokonują oni tego poprzez zasianie do naszej współtwórczej świadomości ziaren ich agendy. Nasza kolektywna koncentracja jest główną siłą ich czarnej magii.

Ludzie należący do MKP bardzo często wierzą w to, że zaangażowani są w Biblijną wojnę przeciwko antycznym siłom zła, które przejęły kontrolę nad naszą Ziemią.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA (PATRZĄC Z NASZEJ ZIEMSKIEJ PERSPEKTYWY)

MKP TPK posiada przynajmniej dwie ogromne platformy nośne na orbicie Ziemi jak i również wiele obsługiwanych przez ludzi satelitów.

Są one w kształcie okręgu i spełniają funkcję stacji kosmicznych z wystarczającą ilością miejsca dla dużej ilości ludzi w celu wykonywania pracy w różnych laboratoriach i temu podobne.

Doniesiono również, że posiadają one mniejsze samoloty służące jako siła nośna , które wyglądają dokładnie tak samo jak w filmie „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”.

helicarrier_aft

Posiadają oni także pojazdy latające w kształcie trójkąta, które mogą poruszać się po całym naszym Układzie Słonecznym jak i również inne niewidoczne dla radarów pojazdy.

Cała ta technologia pozwala im wierzyć w to, że jeśli jakiekolwiek inne działania miałyby miejsce w naszym Układzie Słonecznym to byliby w stanie to wykryć.

Gdy dostrzegą oni jednostki latające należące do innych programów lub do jakiejkolwiek innej z wielu grup pozaziemskich to mówi im się po prostu, że są to nasze statki kosmiczne.

Wmawia im się, że nie jest to wiedza wymagana na ich obecnej pozycji w tym szczególnym programie oraz wyjaśnia się, aby z nikim nie rozmawiali na ten temat.

WSZYSTKO JEST ROZBITE NA MAŁE PODDZIAŁY 

Kabal jest niezwykle inteligentnie zorganizowaną grupą. Stworzyli oni MKP TPK, aby w pewnym momencie swej egzystencji wyszedł on na światło dzienne jako osłona przed ujawnieniem głębszych poziomów TPK.

Jeśli jakikolwiek wysoki rangą oficer z MKP TPK dokona przełomu ujawniając jakieś informacje lub technologię to zostanie on cicho „sprzątnięty” – zupełnie tak jak to się odbywa tutaj na naszym poziomie tuszowania spraw.

Z tego też powodu nikomu z MKP TPK nie udało się z powodzeniem użyć portali kosmicznych, aby wydostać się poza nasz Układ Słoneczny, podając tutaj tylko jeden z wielu przykładów popierających to oświadczenie.

Od pewnych strategicznych obszarów są oni oddzieleni szczelnym kordonem strefy zakazu lotów tak, aby nie byli w stanie zauważyć zaawansowanych cywilizacji pozaziemskich, które już istnieją w całym naszym Układzie Słonecznym.

s04ep06_m6dac4ba5_sm

Jeśli jednak ktoś zobaczy coś czego nie powinien i nie można tego umieścić w kategorii „jeden z naszych statków” to bardzo prawdopodobne jest, że taka osoba po prostu zniknie lub zostanie przydzielona do innego zadania.

Kabal doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby ludzie w MKP TPK szczerze wierzący w to co im się mówi poznali całą prawdę to nikt z nich nigdy nie przeciwstawiałby się scenariuszowi Pełnego Ujawnienia.

Wyszliby oni z informacjami i walczyli zaciekle przeciwko jakiemukolwiek alternatywnemu spojrzeniu na naszą rzeczywistość gdyż w głębi serca wierzą oni w to, że przekazana im została cała prawda.

Jest to dokładnie coś co zdarzyło się w przypadku Zygmunta, oficera dowodzącego MKP, który przesłuchiwał mnie do czego zaraz przejdziemy.

ONI WIERZĄ, ŻE JESTEŚMY JEDYNYM ŻYCIEM WE WSZECHŚWIECIE

Wszystkim w organizacji MKP TPK powiedziano, że nie możemy podróżować poza granice naszego Układu Słonecznego.

Przekazano im, że ma to związek z warunkami energetycznymi i grawitacyjnymi na granicy heliosfery, która sprawia, że ucieczka stąd jest niemożliwa przy użyciu ich obecnej technologii.

NASA odkryła już tam anomalie grawitacyjne dzięki sądzie “Pionier” znajdującej się daleko w kosmosie i przybliżającej się do granicy naszego Układu Słonecznego co przygotowuje tę organizację do ogłoszenia tego faktu.

interstellar_probes_cropped

Personelowi z MKP powiedziano również, że nie ma żadnej potrzeby, abyśmy udawali się gdziekolwiek dalej, gdyż “toniemy już w dostatku wszystkiego” co wybiega znacznie poza nasze najśmielsze marzenia.

Istnieje wiele imponujących, prehistorycznych, inteligentnie wzniesionych ruin do zbadania pochodzących od tych, których nazywają oni Starożytną Rasą Budowniczych. Najstarsze z tych budowli datowane są na pochodzące sprzed 1,8 miliarda lat.

Pict28 1007 Wilcock B

Większość członków TPK wierzy, że jakiekolwiek Istoty Pozaziemskie były tu i dawno już odeszły z naszego Układu Słonecznego. Jedynym wyjątkiem są ziemscy podróżnicy poruszający się w czasie, którzy odwiedzają nas z przyszłości.

ZAKRES WIEDZY ZALEŻY OD DANEJ GRUPY

MKP TPK stworzony jest z różnych grup wojskowych oraz wywiadowczych, z których każda posiada różny poziom wiedzy na  temat Istot Pozaziemskich.

Niektóre z nich uważają, że posiadamy kontakt tylko z czterema lub pięcioma grupami pozaziemskimi. Niektóre z nich wcale nie wiedzą, że pewne z tych pozaziemskich grup są z nami od tysięcy lat.

Najwyższy szczebel władzy w każdej z tych grup posiada wiedzę odnośnie ponad pięćdziesięciu różnych istot z kosmosu, które ciągle nas odwiedzają.

Źródło tej wiedzy pochodzi jeszcze z lat sześćdziesiątych i była to standardowa informacja w instrukcjach dla NATO i Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych itd. Jest znacznie bardziej skomplikowane, aby wyjaśnić to w jednym czy dwóch akapitach.

SCENARIUSZ DLA ŚREDNIEGO SZCZEBLA ZARZĄDZANIA

Personel średniego szczebla tych grup został poinformowany, że niektórzy ludzie, którzy obecnie podróżują w czasie z naszej własnej przyszłości wyglądają tam jak Istoty Szare.

Ma to związek ze zmianami ewolucyjnymi z powodu wielotysięcznego prowadzenia życia pod powierzchnią Ziemi.

Jeden ze scenariuszy stworzony w celu wywołania Ujawnienia Szczątkowego był zaprojektowany w tym właśnie celu, aby koncentrować się na tym wątku – mianowicie na tym, że wszystkie istoty o wyglądzie ludzkim lub Istot Szarych są rywalizującymi ze sobą frakcjami w czasie przyszłym na naszej linii czasowej.

scully_alien

Wyższy szczebel zarządzania zazwyczaj poinformowany jest o garstce Istot Pozaziemskich, które obecnie przebywają tutaj na Ziemi lecz dostali rozkaz, aby utrzymywać to w całkowitej tajemnicy.

Niektóre grupy należące do MKP TPK wierzą, że my wszyscy jesteśmy w różnym stopniu potomkami uchodźców ludzi z kosmosu pochodzącymi sprzed czasów Atlantydy, których oni nazywają “przed-adamowymi”, co będzie omawiane w dalszej części tego artykułu.

Jest to również główną kluczową częścią systemu wierzeń wielu z grup należących do Kabala na najwyższym szczeblu ich władzy.

Grupy Kabla wierzą, że posiadają znacznie większą ilość krwi ludzi “przed-adamowych” niż cała reszta z nas co z kolei sformowało “ród królewski” i kastę elit rządzących.

ENERGETYCZNE ZMIANY ZACHODZĄCE W NASZYM UKŁADZIE SŁONECZNYM

David Wilcock ujawnił w swej najnowszej książce “The Ascension Mysteries”, że jeden z jego informatorów, który pracował dla MKP TPK został bardzo dokładnie wyedukowany w ich światopoglądzie co opiszemy poniżej.

Członkowie MKP TPK są również świadomi energetycznych zmian, które zachodzą w naszym Układzie Słonecznym. Oczekują oni tego, że doprowadzi to do uwolnienia ogromnej ilość energii ze Słońca w niedalekiej przyszłości.

2001-a-space-odyssey-screenshot-1920x1080-14

Klasyczny film “Odyseja 2001” został wydany w celu wybrukowania drogi dla MKP w razie ewentualnego ujawnienia.

2001-a-space-odyssey-1968-lobby-card-31

Gdyby wystarczająca ilość widocznych informacji oraz solidnie opublikowanych danych od informatorów została puszczona w ruch do głównego nurtu mass mediów, to MKP TPK zostałby ujawniony już wiele lat temu.

Obydwie Odyseje 2001 i 2010 przygotowały już wszystkie kluczowe części informacji, które zostaną nam powiedziane w odpowiednim czasie jako następstwo ewentualnego ujawnienia.

2001_jupiter

Próbowanie wyjaśnienia ludziom z MKP TPK  tego, że istnieje znacznie bardziej zaawansowany program kosmiczny, który działa tuż za ich plecami, byłoby to postrzegane przez nich na równi z bluźnierstwem przeciwko ich głównej religii przy wszystkich ich wiernych.

LUDZIE “PRZED-ADAMOWI” ZNALEZIENI W LODZIE

Powróćmy teraz do tego momentu gdzie znajduję się na statku należącym do MKP TPK i słucham tego co mi mówi Zygmunt.

Powiedział mi, że stacjonował na kilku różnych tajnych bazach usytuowanych pod lodami Antarktyki.

Spędził on czas na pobycie w tym samym obszarze gdzie grupa Anshar (Sojusz z Wnętrza Ziemi) zabrała mnie na lot zwiadowczy.

Oświadczył mi, że odkryte zostały niezmiernie zaawansowane skupiska antycznych miast, które zamarzły “w mgnieniu oka” i uwięzione zostały pod lodowym szelfem.

Potwierdził również, że odnalezionych zostało również mnóstwo zwierząt  pochodzących z epoki “przed-adamowej”, które zachowane były w lodzie.

pre_adamite_copy

Istoty “przed-adamowe” opisał jako humanoidów z podłużnymi czaszkami, z ciałami o dziwnej proporcji, które z oczywistych względów nie zostały zaprojektowane do życia na planecie o takiej grawitacji i ciśnieniu jak Ziemia.

Gdy połączymy to z informacjami przekazanymi mi przez Gonzalesa oraz z naukowym badaniem przeprowadzonym przez Davida przedstawionymi w jego książce “The Ascension Mysteries” to wydaje się, że niektóre z tych grup były wedle naszych standardów gigantami.

Jeden kolektyw hybryd być może został skrzyżowany tak, aby posiadał bardziej konwencjonalną wysokość lub/i przystosował się do ziemskiej grawitacji wraz z upływem czasu, stając się istotami niższymi.

HISTORIA ISTOT PRZED-ADAMOWYCH

Zgodnie z doniesieniami Zygmunta grupa ta najwidoczniej przybyła tutaj z innej planety naszego Układu Słonecznego, która stała się nie zdatna do zamieszkania.

Przylecieli oni  tutaj około 55 – 65 tys. lat temu i zaczęli tworzyć hybrydy innych gatunków oraz rozwijać populację ludzką.

Zgadza się to doskonale z informacjami ujawnionymi przez Gonzalesa i innych, które z kolei stają się głównym scenariuszem drugiej części książki Davida “The Ascension Mysteries”.

To co obecnie postrzegamy jako Antarktykę jest rzekomo mityczną “utraconą wyspą”, nazywaną Atlantydą.

buache_antarctica

Mapa Buache z 1754-go roku ukazuje dokładną topografię terenu pomiędzy lodowcami Antarktyki.

Aż do czasu 1820 roku nikt w naszej współczesnej historii nawet nie widział tego kontynentu.

antarctica_white

antarctic_subglacial_lakes

Informatorzy przekazują nam, że Buache, Orontaeus Finaeus oraz inni skopiowali swoje mapy z prastarych zwojów znajdujących się Bibliotece Watykańskiej.

Ziemia zmieniła swoją ość obrotu prawdopodobnie w wyniku wojny nuklearnej i woda zalewająca cały ten kontynent gwałtownie zamarzła tworząc gigantyczny szelf lodowy.

Zygmunt oświadczył mi, że hybrydy ocalałe z tej katastrofy, które żyły w czasie tej wielkiej powodzi na innych kontynentach, straciły całkowicie dostęp do ich starożytnych miast na ponad 10 tys. lat.

Istoty te następnie zaczęły krzyżować się z ludźmi w tych regionach, w których stacjonowały w danym czasie.

Jedna główna frakcja istot “przed-adamowych” zamknięta została na terenie obu Ameryk podczas gdy inne ocalałe zagnieździły się w Europie, Afryce i Azji.

TOMPKINS, ALDRIN, DRACO I ANTARKTYKA 

Tych dwudziestu dziewięciu szpiegów zaangażowanych w TPK z czasów Drugiej Wojny Światowej, których Tompkins przesłuchiwał potwierdziło, że Naziści współdziałali z bardzo porywczą i agresywną rasą gadzią.

Grupa tych istot jest kształtów humanoidalnych lecz posiada charakterystyczne dla gadów cechy. Nazywani są oni Saurianami lub Drako i stwarzają ogromne problemy dla wszystkich innych mieszkańców w naszym regionie galaktyki.

Niespodzianką jest to, że posiadają oni swoją główną bazę operacyjną w naszym Układzie Słonecznym co obejmuje ogromne placówki umieszczone pod lodami Antarktyki.

supernova1

eclipse_phase___lunar_cave_city_by_hideyoshi-d9dratx

Jest to tylko przykład czysto hipotetyczny. Nikt kogo znamy nie widział nigdy wnętrza tych baz.

Sprawia to, że ostatni wpis na Tweeterze Buzza Aldrina jest bardzo interesujące. Nie wiemy czy wpis ten jest dezinformacją lecz kontekst je wart analizy.

Możemy udowodnić, że odwiedził on Antarktykę ubrany w koszulkę zachęcającą nas do udania się na Marsa tak szybko jak to możliwe.

buzz-aldrin

Słyszeliśmy, że przybył on tam, aby zwiedzać ruiny budowli rasy “przed-adamowej”, które są w przede dniu ujrzenia światła dziennego co ma być częścią tego planu przejściowego.

Aldrin zachorował tam jednak i musiał wracać do domu.

buzz_antarctica

Dezinformacja ponoć zaczyna się od jego wpisu ujawniającego obrazy rzekomych Antarktycznych piramid z podpisem: “Wszyscy jesteśmy w niebezpieczeństwie. Jest to wcielone zło”.

Gdyby to w rzeczywistości okazało się prawdą i nie było kolejnym internetowym oszustwem to dość jasno świadczy o tym, że został on poinformowany o istnieniu Drako, prawdopodobnie “nieformalnie” co niemalże przyprawiło go o atak serca.

OSTATECZNIE ZOSTAŁA WYDANA ZGODA NA WYKOPALISKA

Moi informatorzy z Sojuszu TPK ujawnili nam, że Drako w końcu zezwolili Amerykanom na wykopaliska archeologiczne obszarów z budowlami “przed-adamowymi” pod lodem Antarktyki.

4_Antarctica_base_with_ships

Wydali również pozwolenie dla niewielkiej liczby ocalałych istot “przed-adamowych” na dostęp do tychże obszarów.

Istoty te wyglądają i porozumiewają zupełnie tak jak my z jedną widoczną różnicą fizjologiczną: posiadają one wydłużone czaszki, które muszą ukrywać jeśli chcą pokazać się publicznie.

David spytał mnie jak wiele tych istot istnieje obecnie na Ziemi. Nie posiadam w danym czasie jasnych informacji odnośnie ich liczby lecz jest prawdopodobne, że są ich tysiące a może i więcej.

Ilość starożytnej technologii oraz informacji, które zachowały się w tych ogromnych bibliotekach pod Antarktycznym lodem jest niewyobrażalna.

ZYGMUNT SAM SIĘ O TYM PRZEKONAŁ

Słuchałem Zygmunta opowiadającego mi jego wersję wydarzeń i obserwowałem go w miarę jak dzielił się ze mną tymi informacjami.

Zauważył, że patrzę na niego z niedowierzaniem. Spowodowało to, że odszedł od obecnego tematu..

Oznajmił mi, że podczas ostatniego przesłuchania zgromadzili dane telemetryczne, które odłożyły się w mojej podświadomości gdy brałem udział w locie wywiadowczym pod lodami Antarktyki.

Ostatecznie to przekonało go o tym, że przynajmniej część z tego co mówię jest prawdą..

David spytał mnie o wyjaśnienia kiedy po raz pierwszy napisałem o tym. Precyzując to, zetknąłem się z tymi informacjami podczas przebywania na pokładzie Autokaru Anshar, gdzie myślami sprowokowałem pojawianie się ekranów z danymi interesującymi mnie.

Podczas przesłuchania byłem w stanie przypomnieć sobie szczegóły dotyczące tych danych, które okazały się być niezwykle precyzyjne, a przynajmniej na tyle, aby sprostało to standardom Zygmunta.

KOLEJNA RUNDA

Oświadczył mi on wtedy, że ponownie zmieni stan mojej świadomości, aby być w stanie pokopać trochę głębiej w moich doświadczeniach i zobaczyć co jeszcze można tam zebrać.

Powiedziałem mu, że wolałbym gdyby tego nie robił. Z chęcią odpowiem na każde jego pytanie.

Zignorował mnie, odszedł kilka kroków, chwycił za niewielkie urządzenie, które wyglądało jak metalowy stożek na końcu, którego osadzone było coś co przypominało antenę.

Włożył sobie coś w rodzaju zatyczek do uszu i włączył to urządzenie. Usłyszałem ten sam wysoki dźwięk, który towarzyszył temu procesowi ostatnim razem.

W tym momencie straciłem przytomność co jest normą podczas używania tej technologii.

Cała przebyta konwersacja z Zygmuntem podczas znajdowania się pod wpływem tej technologii jest dla mnie niedostępna.

OPUSZCZENIE STATKU I KOLEJNA PODRÓŻ

Kolejną rzeczą, którą pamiętam jest schodzenie tymi schodkami ze statku z pomocą tych samych dwóch pilotów, prowadzących mnie tym wąskim zejściem na płytę parkingu.

Doszedłem do domu i wszedłem do pokoju gościnnego. Niebieski orb zygzakował wokół zupełnie tak jakby na mnie już tam czekał.

corey_sphere_visit

Jest to zjawisko, które cały czas towarzyszy mi od momentu gdy wszystko to się zaczęło, a mianowicie od lutego 2015 roku. Jest to system transportu używany przez Niebieskich Awian.

Wiele ludzi zaczyna spostrzegać niebieskie lub fioletowe orby zupełnie tak jak mi powiedziano, że będzie się to odbywało. Jest to kluczową częścią naszego procesu przebudzenia.

Zasygnalizowałem, że jestem gotowy do wzięcia i przetransportowano mnie z powrotem do tego samego statku kosmicznego Majańskiego Odłamu na którym przebywałem ostatnio.

KOLEJNE SPOTKANIE Z MAJAMI 

Majańska Grupa Odłamu Cywilizacyjnego bierze swoje początki w Mezoameryce i dzięki swoim sukcesom w kontaktach z Istotami Pozaziemskimi byli w stanie oddalić się z tej planety.

Od tamtego czasu stali się niezwykle zaawansowani i rozwinęli unikatową technologię, która wydaje się polegać na czystym używaniu świadomości oraz kamieni.

pyramid-of-the-sun-008

Przyjmują oni rolę uzdrowicieli, którzy dostarczyli opieki lekarskiej Gonzalesowi jak i również innym ocalałym niewolnikom i torturowanym z TPK.

Tym razem było ich jednak sześciu w tym pomieszczeniu. Troje z nich było kobietami. Wcześniej tylko raz przy jednej okazji widziałem ich kobietę i to z daleka.

Gonzales stał przy tej kamiennej unoszącej się w powietrzu konsoli i wpatrywał się w nią podczas gdy inni Majowie zajmowali się kontrolerami.

Zwrócił on na mnie uwagę i pozdrowił mnie. Poszedł do mnie i przeskanował moją głowę tą samą czarną, kamienną kulą, którą uprzednio umieścił na swojej dłoni ta jak ostatnim razem.

Uśmiechnął się szeroko w miarę jak prostował się i powiedział: “Skoncentruj się proszę na tej magicznej kuli”. Przeskanował wtedy moją głowę ponownie podczas gdy ja starałem się skoncentrować na tej kamiennej kuli tak jak mnie o to poprosił.

Gdy skończył, obrócił się i podszedł do tej unoszącej się konsoli i w jakiś sposób wepchnął tę kulę w jeden jej bok.

Spojrzał wtedy na pozostałych Majów a oni wyszli do sąsiedniego pomieszczenia gdzie w powietrzu również unosiła się kamienna konsola i zaoferowali nam w ten sposób trochę prywatności.

6_ancient_mayans_aboard_ship

SIANIE ZIAREN W MKP TPK

Gonzales oświadczył mi, że bardzo mu przykro z powodu tego, że nie mógł się podzielić ze mną pewnymi szczegółami na temat tego dlaczego zostałem porwany i przesłuchiwany.

Powiedział, że było to częścią tego planu operacyjnego, który miał za zadanie zasianie ziaren informacji w strukturach MKP TPK.

Najwidoczniej u wielu ich członków rozwiało to złudzenia znajdowania się na samym szczycie wywiadowczej piramidy w co kazano im wierzyć co z kolei sprawiło, że zaczęli to kwestionować.

Powiedział mi też, że jeśli ta informacja dotrze do odpowiednich ludzi w MKP TPK to zaszkodzi to szerszym planom wprowadzenia Ujawnienia Szczątkowego o istnieniu ich programu.

Osoby te wiedzą już teraz, że dziej się znacznie więcej „w ich programach” niż informowano ich o tym.

W dalszej części naszej rozmowy Gonzales powiedział mi, że musiałem być całkowicie nieświadomy przeprowadzania tej operacji tak, aby przesłuchujący mnie nie mogli odkryć faktu, że informacje te są im przekazywane celowo.

Przypuszczam, że ten sam scenariusz stoi za odcięciem mnie od jakichkolwiek informacji oraz za utrzymywaniem mnie w całkowitej niewiedzy odnośnie tego co się ze mną działo i dlaczego zaistnienie tego wszystkiego uzyskało zgodę od Sojuszu TPK oraz SIK.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT RASY „PRZED-ADAMOWEJ” ORAZ ANTARKTYKI

Zaczęliśmy wtedy rozmawiać z Gonzalesem na temat mojej rozmowy odbytej na pokładzie statku MKP TPK odnośnie rasy isto „przed-adamowych”.

Potwierdził fakt, że te same informacje otrzymał od swoich kontaktów z Sojuszu TPK.

Te same dane pokazały się również podczas odbywania naszego lotu zwiadowczego na statku Anshar, którymi grupa ta podzieliła się z nim.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA W PREHISTORYCZNYCH RUINACH

Zaraz po tym Gonzales przeszedł do innego tematu.

Oznajmił mi, że pełnomocnicy Kabala odkryli fragmenty starożytnej technologii ukrytej w kapsułach czasu w wielu ruinach Sumeryjskich miast.

Zastępy jego żołnierzy całkowicie zrównały z ziemią te prastare ruiny w ich poszukiwaniu.

sumerian_ruin_giant

Sumeryjskie ruiny pokazane są tylko i wyłącznie w celu zobrazowania tego faktu. Zwróćmy uwagę na wzrost giganta. 

Grupy te nie tylko odnalazły kilka części tej technologii wewnątrz ścian ruin lecz także zlokalizowały nowe miasta zagrzebane pod nimi, które były jeszcze starsze.

Powiedział on, że te wszystkie artefakty są obecnie przechowywane w Mosulu w Iraku.

sumerian_ruin_ur

Sumeryjskie ruiny w Ur. Tylko dla celów zobrazowania tego faktu.

Dodatkowo oznajmił mi, że jedną z przyczyn dla których w Mosulu toczą się tak zacięte walki jest to, że różne grupy walczą o to, aby odzyskać te artefakty.

Po tym jak zniszczone zostały te obszary o historycznym znaczeniu Sojusz wysłał swoich działaczy na inne podobne tereny, aby przeprowadzili oni badania sonarowe i próbowali zlokalizować więcej tych kapsuł czasu.

Gonzales powiedział, że operacje przeprowadzane są pod osłoną nocy i używają tam oni bardzo zaawansowanej technologii w celu wykrycia występujących tam anomalii.

ISTOTY Z RASY “PRZED-ADAMOWEJ”  ŻĄDAJĄ PRZEJĘCIA KONTROLI

Zgodnie z tym co Gonzales mi przekazał to ta starożytna technologia, którą odkryto w Iraku należy do tej grupy istot “przed-adamowych”.

Żądają oni natychmiastowego zwrotu tych technologicznych artefaktów, postrzegając je jako swoją prywatną własność.

Pewne frakcje, które weszły w posiadanie ich nie zamierzają im ich oddać.

Są to te naziemne grupy powierników Kabala, które wysłał on w imieniu ocalałych z rasy “przed-adamowej”. Gdy zobaczyli te skarby, wpadli w rodzaj kosmicznego ekwiwalentu “gorączki złota”.

To co w dalszym stopni komplikuje sprawy jest to, że istnieją dwie linie rodów królewskich wśród tych istot “przed-adamowych”.

Pozostają one ze sobą w ścisłej rywalizacji odnośnie sprawowania kontroli finansowej oraz politycznej w przeróżnych państwach.

Wspomniałem o tym poprzednio, że wszyscy ludzie których obecnie nazywamy istotami “przed-adamowymi” posiadają charakterystykę psychopatycznej osobowości zgodnie z naszymi normami definiującymi to określenie.

Wysokie, mitrowe nakrycie głowy, które nosi każdy w Watykanie jest jednym ze sposobów na ukrycie się podczas jednoczesnego operowania w naszym społeczeństwie.

Ocalałe istoty “przed-adamowe” posiadają najwidoczniej niebieskie oczy. Ilustracja przedstawiona tylko w celach poglądowych.

vatican_miter_hat

OSŁABIENIE KOALICJI KABALA

Gonzales stwierdził, że te kłótnie wokół ruin istot “przed-adamowych” oznaczają oczywiste osłabienie “koalicji” Kabala.

Rozłam w strukturach władzy tych globalnych syndykatów jest wykorzystywany przez Sojusz.

Wydaje się, że wiele grup Kabala widzi już fakt, że ich cała organizacja zostanie wyeksponowana i doprowadzona przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

Rewelacje o których David wspomniał w Części I tego artykułu nie pojawiły się przez przypadek. Są one bezpośrednim wynikiem ciężkiej pracy Sojuszu poprzez ich agentów np. takich jak Wikileaks.

Wielu z tych ludzi sprawia wrażenie stawiać się na pozycji współpracy z Sojuszem podczas oskarżycielskiej fazy tej operacji.

To oczywiście bardzo nam pomaga.

Razem z Davidem z uporem powtarzamy, że wszyscy informatorzy powinni być postrzegani jako bohaterowie. Jest niezmiernie ważnym, abyśmy nie popadli w mentalności “polowania na czarownice”.

PROBLEMY Z PAMIĘCIĄ

W tej chwili naszej konwersacji kamienna konsola znajdująca się za nim zaczęła mrugać ukazując różne symbole w przeróżnych kolorach światła. Skierował swoją uwagę na ten panel i zauważyłem również Majów wchodzących do naszego pomieszczenia.

Wszyscy  trzej podeszli do unoszącej się kamiennej konsoli i zaczęli obserwować pojawiające się symbole w powtarzającej się sekwencji.

Gonzales rzucił okiem w moim kierunku i zapytał mnie czy ciągle doświadczałem problemów z moją pamięcią. Odrzekłem, że rzeczywiście odnotowałem trudności w zapamiętywaniu takich rzeczy, jak np. urodziny moich dzieci itp.

Wtedy jego czoło nieznacznie się zmarszczyło. Odpowiedział, że musi to skonsultować z Majami, aby zobaczyć czy mogą mi zaoferować jakąś pomoc.

Następnie szeroko się do mnie uśmiechnął gdy zauważył niebieski orb wlatujący do pomieszczenia i zygzakujący tuż przy mojej klatce piersiowej. Kontynuował ten uśmiech i jednocześnie zaczął mi machać na pożegnanie ręką.

corey_sphere

Zostałem zabrany z powrotem do mojego pokoju gościnnego i ponownie położyłem się na kanapie i zasnąłem.

KOLEJNE SPOTKANIE Z “WYGNAŃCAMI” 

W ciągu następnych kilku dni próbowałem nadać sensu temu co się ostatnio wydarzyło. Usiłowałem medytować nad tymi doświadczeniami w nadziei, że uda mi się przypomnieć co wydarzyło się podczas gdy byłem przesłuchiwany.

W następną sobotę, jednakże, kolejne spotkanie z kobietą od “Wygnańców”, która zaimplementowała mi załączniki w postaci istot-szpiegów jakiś miesiąc wcześniej całkowicie wyprowadziło mnie z równowagi.

Było to bardzo nieprzyjemne doświadczenie gdy obudziłem się w jej towarzystwie w pokoju hotelowym, w którym zatrzymałem się wraz z moją rodziną. Każdy twardo wtedy spał podczas gdy to miało miejsce.

Była ona wysoce niepożądanym gościem. W chwili gdy zorientowała się, że jestem świadom tego co się dzieje, zdołała mnie ponownie wprowadzić w stan uśpienia.

Ciągle jeszcze dochodziłem do siebie po usuwaniu tego załącznika istot-szpiegów przez Ka Aree co miało miejsce kilka tygodni wcześniej.

Podczas odzyskiwania zdrowia Ka Aree kontaktowała się ze mną kilkakrotnie, aby powiedzieć mi, że moje wibracje są wytrącone z równowagi i przez to mają oni trudności z dotarciem do mnie.

Pict 01

Wiele z tego jest powiązane z usuwaniem tych istot z mojego ciała astralnego lecz niektóre z tych problemów mają związek ze złością, którą ciągle odczuwam w kierunku pewnych osób, z którymi pracowałem.

Ciągle jeszcze nosiłem w sobie urazę oraz rozgoryczenie po moim poprzednim spotkaniu z “Wygnańcami” oraz po tych wszystkich tygodniach, które zajęły Ka Aree, aby mi powiedzieć o tym załączniku.

Obecnie znalazłem się “twarzą w twarz” z tą samą kobietą z grupy “Wygnańców”. Zazwyczaj bardzo wcześnie rano wstaję, aby wykonać moją pracę podczas gdy moja rodzina ciągle jeszcze śpi.

NIEPROSZONY GOŚĆ

Siedziałem na sofie z laptopem znajdującym się na stoliku.

Nagle poczułem jak otoczenie wokół mnie elektryzuje się i spojrzałem na ścianę gdzie był mój kominek. Ściana ta zaczęła marszczyć się i zaginać.

Szybko wstałem i cofnąłem się na drugą stronę stolika odgradzając się nim od ściany.

Zaraz tam gdzie ściana marszczyła się i wyginała do wewnątrz wyszła z niej ta sama blondynka.

marra-banished

Była wyższa niż początkowo pamiętałem – około 7 – 10 cm wyższa niż ja i była bardzo skąpo ubrana.

Powiedziała: “Nie bój się, mam na imię Mara i nie zrobię ci krzywdy”. Ja stałem tam ze szczęką opuszczoną ze zdziwienia patrząc na nią z niedowierzaniem.

Byłem tak samo zaintrygowany jak i wystraszony po tym naszym ostatnim spotkaniu. Wyczuła to co działo się w moim wnętrzu i uśmiechnęła się, tak jakby sprawiało jej to przyjemność.

marra-banished-close

Przymrużyła nieco oczy i uśmiechnęła się jeszcze szerzej i zaczęła poruszać się w moim kierunku. Przede mną miałem stolik z kawą a za mną znajdowała się kanapa narożna.

Właśnie myślałem o drodze ucieczki gdy nagle znikąd błysnęło krystalicznie białe światło.

W SAMĄ PORĘ

W chwili gdy moje oczy przystosowały się do nowego otoczenia, natychmiastowo zobaczyłem Ka Aree i dwóch mężczyzn z grupy Anshar podchodzących do Mary, która miała teraz wystraszony i zszokowany wyraz twarzy.

Spojrzałem wokoło i zauważyłem, że znajdowaliśmy się w mniejszym pomieszczeniu z kopułą, którego drzwi były zakryte polem siłowym wytworzonym z “trwałego światła”. Zostałem przetransportowany portalem do miasta Anshar, znajdującego się wewnątrz Ziemi.

Dwóch mężczyzn wyprowadziło Marę z pomieszczenia w swojej eskorcie po czym udali się wzdłuż korytarza. Ciągle jeszcze odczuwałem strach i niepokój w rezultacie traumatycznego spotkania z Marą w moim domu.

Ka Aree zbliżyła się do mnie szybko, położyła swą rękę na moim policzku i spojrzała mi w oczy.

Natychmiastowo zacząłem uspokajać się i mój gwałtowny oddech i bicie serca zaczęły spadać. Spytałem się jej dlaczego “Wygnańcy” powrócili i jakie były jej intencje względem mnie.

Ka Aree powiedziała mi, że jej intencje nie były całkiem szczere i interweniowali z bardzo poważnych powodów.

DECYDUJĄCĄ SPRAWĄ JEST POZOSTAWANIE W SPOKOJU ORAZ W MIŁOŚCI

Następnie powiedziała mi, że Mara nie będzie mnie już więcej niepokoić lecz muszę uważać na innych ludzi z jej grupy, gdyż w końcu zaczną jej szukać.

Spytałem co się stanie z Marą? Ka Aree oznajmiła mi, że zostanie ona zahibernowana aż do czasu gdy nadchodzące wydarzenie w pełni zakończy się.

Wtedy uściskała mnie i położyła obydwie swoje ręce na moich ramionach.

Spojrzała mi w oczy i dodała, że muszę odpuścić sobie gniew w kierunku pewnych osobników z którymi współpracuję i muszę zacząć koncentrować się na zrównoważeniu moich wibracji.

Wtedy wysłała mi ten swój szeroki zaraźliwy uśmiech, poklepała mnie po ramieniu i powiedziała, że wysyła mnie z powrotem do domu.

Ciągle byłem jeszcze trochę zszokowany i zdezorientowany spotkaniem z Marą i jestem pewny, że moje oczy pokazały to.

PRZYWRACANIE DO RÓWNOWAGI MOICH WIBRACJI 

Po kolejnym krystalicznym błysku światła znalazłem się w tym samym miejscu co przed przetransportowaniem mnie przez portal.

Od czasu moich ostatnich aktualizacji wywiadowczych trzykrotnie dostarczano mnie na spotkania z Raw-Tear-Eir.

Każde z tych spotkań związane było z przywracaniem mnie do stanu równowagi wibracyjnej oraz z frustrującym zachowaniem i działaniami pewnych ludzi w moim otoczeniu.

Podczas tych wizyt zdołałem zaobserwować tę kosmiczną scenę i zauważyłem, że te gigantyczne niebieskie sfery stały się wyraźnie bardziej przeźroczyste.

Tych dziewięć metalicznych sfer znajdowały się mniej więcej w tej samej pozycji na jakiej widziałem je kilka tygodni wcześniej.

SPOTKANIA Z SOJUSZEM ZIEMSKIM

W tym czasie zbliżaliśmy się nieubłaganie do amerykańskich wyborów prezydenckich, które rzeczywiście były “najbardziej kontrowersyjną i złośliwą bitwą polityczną w całej amerykańskiej historii” – jak to David ujął we wstępie Części I.

Powiedziano mi już wiele miesięcy temu, że Sojusz TPK wspierał dwóch kandydatów: Bernie Sandersa lub Donalda Trumpa w celu doprowadzenia do zwycięstwa jednego z nich.

Obydwaj ci faceci zdają sobie sprawę z istnienia Kabala i nie są jego częścią oraz pragną obserwować jak jest on obalany dla dobra ludzkości.

Na kilka dni przed wyborami kilku pewnych sprzymierzeńców z FBI, DHS i FEMA ponownie skontaktowało się ze mną.

Byli bardzo podekscytowani gdyż ich dane wskazywały na to, że Trump najprawdopodobniej wygra wybory.

ATAK HACKERSKI SPANIKOWANEGO KABALA

Następna faza kontaktu z informatorami rozpoczęła się kilka dni po tym jak opublikowałem moje ostatnie aktualności wywiadowcze.

Trzy komputery, których używałem do pracy zaczęły zgłaszać ostrzeżenia o intruzach. Odłączyłem je z Internetu przeprowadziłem na nich kilka standardowych skanów bezpieczeństwa z powodu nadmiaru ostrożności.

Odkryłem, że grupy Kabala najwidoczniej znajdowały się w stanie paniki od kilku dobrych tygodni w miarę jak coraz więcej informacji dotyczących ich zaangażowania w pedofilię i w kręgi niewolnictwa seksualnego wyciekało do sieci.

Wycinają oni również organy wewnętrzne swoim nieletnim ofiarom, aby sprzedawać je na czarnym rynku. Jest to tylko kilka zbrodni z całej ich palety jakie popełnili dotychczas.

FBI MA JUŻ DOŚĆ

FBI prowadziło po cichu dochodzenie o tych godnych ubolewania zbrodniach od kilku dekad. Osobisty informator Davida potwierdził mu to niezależnie ode mnie a widzieliśmy już w Części I, że obecnie zaczęto publikować te dane.

Grupy dochodzeniowe FBI dostarczyły już w przeszłości te wszystkie dowody przed oblicze Prokuratury Generalnej tylko po to, aby dowiedzieć się, że mają umorzyć te śledztwa.

Wkrótce po tym ludzie z FBI uzmysłowili sobie to, że zanim ci przestępcy będą mogli być doprowadzeni przed oblicze sprawiedliwości będą musiały nastąpić pewne poważne zmiany (w strukturze władzy, przyp. tłum.).

Czym głębiej prowadzili to dochodzenie tym bardziej znane i związane z władzą osoby zaczęły wypływać na powierzchnię.

Wszystko wskazuje na to, że w kręgi niewolnictwa seksualnego i pedofilii zaangażowana jest prawie jedna trzecia każdej działającej dla rządu organizacji w USA i w Unii Europejskiej.

Zostało stwierdzone, że jakiekolwiek próby wniesienia oskarżenia napotkają ogromne przeszkody.

JEST TO JEDEN Z POWODÓW DLA KTÓRYCH SOJUSZ FAWORYZUJE TRUMPA

Wydaje się to być jednym z głównych powodów dla których FBI stanęła za Donaldem Trumpem w procesie wyborów prezydenckich.

Wiedzieli oni, że Sojusz wspiera wygraną Trumpa jako kolejnego prezydenta. FBI było już od jakiegoś czasu świadome istnienia Sojuszu.

Ludzie w FBI wierzą, że gdy Trump wygra wybory to dostaną w końcu szansę na pokazanie tych wszystkich dowodów Prokuraturze Generalnej, która w rzeczywistości rozpocznie proces oskarżenia.

Były to paskudne wybory, które spowodowały ogromną ilość niepokoju u ludzi po obydwu stronach politycznych partii.

pieczenik

POPRZEDNI SPRZYMIERZEŃCY POWRÓCILI W OSTATNIEJ CHWILI

Od czasu gdy pokazałem swoją twarz opinii publicznej to kilka mich kontaktów w FBI, DHS i FEMA zerwało ze mną łączność ze względu na surowe kary nałożone na informatorów przez administrację Obamy.

Dzień przed wyborami cała trójka skontaktowała się ze mną ponownie i powiedziała mi, że Trump wygra.

Następnie podzielili się ze mną całkiem sporą ilością informacji na temat wspomnianego powyżej dochodzenia.

NIE BYŁEM DO KOŃCA PRZEKONANY

Muszę się przyznać do tego, że dość sceptycznie podchodziłem do rzekomej wygranej Trumpa a wszystkie te szczegóły przekazane mi odnośnie kręgów pedofilii przepełniły mnie obrzydzeniem.

Również bardzo podejrzliwie podchodziłem do faktu, że wszyscy trzej informatorzy skontaktowali się ze mną, aby podzielić się wiadomościami zaraz po tym jak ostrzeżono mnie o nadchodzącej kampanii dezinformacyjnej przeciwko wszystkim informatorom donoszącym na temat TPK.

Było dla mnie jasnym, że muszę przebadać te źródła informacji ponownie.

CZAS NA POGRUPOWANIE INFORMACJI

Następnej nocy byłem zszokowany tak samo jak i wszyscy inni gdy zobaczyłem, że Trump rzeczywiście wygrał wybory.

Byłem w stanie potwierdzić z innych źródeł, że wszyscy ci trzej osobnicy nie próbowali mnie zdyskredytować. Następnie skontaktowałem się z nimi w celu pełnego odbioru danych.

Odkryłem to, że Soros jest przesłuchiwany przez FBI za wszystkie czyny, które popełnił wiele lat przed wyborami oraz za jego zaangażowanie w obecnych zamieszkach.

Obama najprawdopodobniej nie zgodzi się objąć ułaskawieniem Hillary Clinton jeśli zachowa się choć trochę jego dziedzictwa prezydenckiego.

Wydaje się, że Trump i Obama rozważają tę opcję lecz wątpię czy dojdzie ona do skutku po tych wszystkich powiązaniach Clinton z POTUS (President of the United States), które wciąż wychodzą na jaw.

Humory w kierunku osób u władzy są obecnie bardzo niespokojne. Nie powinno się to zdarzyć.

Próbowali oni przekręcić wyniki wyborów lecz nie docenili frekwencji zwolenników Trumpa.

David przechwycił zrzut ekranowy pierwszej strony artykułu opublikowanego na stronie Huffington Post w dniu elekcji, która obecnie kontrolowana jest przez korporację Verizon. Pokazuje on 98% szans na wygraną Hillary i tylko 1.7% szans dla Trumpa.

huff_election_98

huff_election_98_pg

HACKOWANIE SYSTEMU ZLICZAJĄCEGO GŁOSY NIE BYŁO WYSTARCZAJĄCE

Okazało się, że tak wiele osób głosowało na Trumpa, że cała sieć maszyn do głosowania należących do Sorosa i ich “usterki” okazały się całkowicie bezużyteczne w ich próbie zawłaszczenia sobie wyborów.

Obliczali oni, że zmiana w przybliżeniu jednego głosu na 100 na korzyść Hillary w “chwiejnych” stanach będzie wystarczające, aby osiągnąć sukces – pomylili się.

clitnon-soros

Bardzo jasno powiedziano mi, że Soros sfinansował większość zamieszek odbywających się obecnie. Odbywa się również mnóstwo ataków odwetowych na Rosjanach ze strony grup Kabala.

Odkryłem również, że obecne sprawy między Sojuszem a Kabalem idą bardzo wyboistą drogą. Nie spodziewali się oni utracić pozycji POTUS.

OBRZYDLIWE WIADOMOŚCI

W Części I David ujawnił, że Dr. Steve Pieczenik przyznał się, że to Sojusz stał za wyciekiem maili dotyczących skandalu “Pizzagate”. Doskonale zdawali sobie oni sprawę z tego co robili oraz z najlepszego czasu kiedy upublicznić je.

Cała populacja USA jest w ten sposób przygotowana na zetknięcie się z obrzydliwymi informacjami dotyczącymi wpływu wywieranego na każdy szczebel Amerykańskiego Rządu.

Odkryjemy wtedy jak wiele wpływowych figur (po obu stronach partii politycznych) w USA i w UE jest częścią tego gigantycznego kręgu pedofilskiego. Ta organizacja niewolnictwa seksualnego jest również używana jako urządzenie do szantażowania ludzi u władzy, aby wpłacali oni ogromne kwoty pieniężne jak i również na wywieranie na nich wpływu odnośnie przegłosowywania ustaw.

nambla

W momencie gdy ta bardzo nieprzyjemna prawda wyjdzie na jaw to społeczeństwo będzie gotowe na jeszcze więcej prawdy i wyjdą oni na ulicę, aby upomnieć się o to.

W chwili gdy zobaczymy jak wiele ukrywa się “pod powierzchnią” oraz, że jest to tylko “wierzchołek góry lodowej” to nigdy więcej nie będzie łatwo ukryć jakiejkolwiek grupie u władzy faktu kontrolowania ludzi.

ODWIEDZINY DRONA

Wkrótce po tym jak uzyskałem te wiadomości moja żona o godzinie 1 po południu Czasu Centralnego zauważyła drona latającego na tyłach naszego domu gdy wychodziła na ogród.

Gdy wybiegłem na zewnątrz to zauważyłem białego drona latającego wokoło i bacznie badającego nasz dom oraz płytę parkingu znajdującą się za naszym domem.

white_drone

Obraz wykonany w celach poglądowych i nie odzwierciedla on tak jak dron naprawdę wyglądał.

Nagle bardzo szybko odleciał najwidoczniej do strefy startowej, która musiała być dość daleko.

Dowiedziałem się ostatnio o podobieństwach pomiędzy dronami a pojazdami napędzanymi elektro-grawitacją.

W dalszej części tych informacji dowiedziałem się, że niektóre z tych egzotycznych statków latających są kontrolowane przez urządzenia podobne do padów do gier lub przez inne zdalnie kontrolowane kontrolery.

CZĘŚĆ SCENARIUSZA “UJAWNIENIA SZCZĄTKOWEGO” OBEJMUJ POJAWIANIE SIĘ DRONÓW O DUŻYCH ROZMIARACH

Powiedziano mi, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy niebo wypełnione tymi trzy lub czterosilnikowymi samolotami, które wyglądają bardzo podobnie do dronów tak popularnych w tym czasie.

Powiedziano mi również, że trzy/czterosilnikowe helikoptery będą praktycznie całkowicie zautomatyzowane i wyposażone w bardzo zaawansowany system antykolizyjny wraz z autopilotem.

Scenariusz ten będzie odgrywany jako część ograniczonego ujawnienia szczątkowego. Kabal ma nadzieję ukryć w ten sposób fakt o istnieniu antygrawitacji, która ma zostać upubliczniona później.

Przekazano mi informacje, że te motory i śmigła w tych dronach będą zamienione na technologię antygrawitacyjną w chwili gdy zostanie ona odtajniona i oddana do użytku publicznego.

Samoloty te będą używane przez sporą część wojska, policji oraz przez różne działy przemysłu cywilnego.

large_4rotor_drone

ZAINTERESOWAŁO MNIE TO TAK, ŻE ZAKUPIŁEM SWOJEGO DRONA

Moje zainteresowanie tym tematem osiągnęło tak wysoki poziom, że postanowiłem zakupić takiego drona, aby nauczyć się jak nim latać.

Z powodu tego, że kupiłem jednego z tańszych to nie posiadał on systemu GPS i wszystko co udało mi się zrobić to poobijać go raz za razem o różne przeszkody.

Nie sądzę, aby było zbiegiem okoliczności to, że zaraz po tym jak kupiłem swojego drona inny obcy dokonywał misji zwiadowczej wokół mojego domu.

Odwiedziny te odbyły się tego samego tygodnia gdy kupiłem to tanie urządzenie w lokalnym sklepiku z zabawkami elektronicznymi i tylko 12 godzin po tym jak opublikowałem moje najświeższe doniesienia.

REWOLUCJA W CIENIU

Jeśli czytaliście moje ostatnie doniesienia to wiecie o tym, że w cieniu odbywa się rewolucja w USA oraz jest ona wspierana przez Sojusz Ziemski.

Tak wiele z tych bitw odbywa się w tle oraz w Internecie, że dopiero teraz zaczynamy zauważać to wszystko gdy przeciska się do opinii publicznej.

anonymous_matrix

Uważam, że wszyscy powinniśmy medytować w celu płynnego przejścia i w celu zaistnienia Pełnego Ujawnienia dla całej ludzkości.

Nigdy wcześniej masy nie były tak bardzo rozdrażnione korupcją, która odbywa się jawnie na naszym widoku bez żadnych konsekwencji.

Jesteśmy świadkami początku wielkiej transformacji. Ból z pewnością będzie się nasilał lecz końcowy efekt powinien udowodnić, że był on tego wart.

Jeśli zdołamy przejść przez ten czas z honorem to wejdziemy Renesans Świadomości, z którego odzierano nas przez całe milenia.

ANTARKTYKA I KAPITULACJA KABALA 

Przeróżni liderzy polityczni i religijni regularnie odwiedzają Antarktykę przez ostatni rok.

Przyczyną tego są najnowsze znaleziska archeologiczne. Oprowadza się ich podekscytowanych wśród tych wykopalisk.

Zgodnie z różnymi źródłami Kabal planuje uciec na jakieś wyspy takie jak Nowa Zelandia lub pewne obszary Afryki Południowej lub na Antarktykę.

Jeśli tak się zdarzy to może to być sygnał dla Sojuszu, że kluczowe figury Tajnych Syndykatów Ziemskich przygotowują się na ucieczkę przed sprawiedliwością od strony rozgniewanych Amerykanów.

Kabal myślał, że ponownie uda mu się ukraść wybory prezydenckie i uniknąć przeznaczenia. Jak widać mylił się.

secretary_kerry_looks_at_icebergs_fro_the_bridge_of_the_hdms_thetis_after_it_pulled_out_of_the_port_of_ilulissat_greenland_27184414094

sd_111116_kerry

Prawdopodobnie jednym z najdziwniejszych rozwojów tej sytuacji było to, że John Kerry, dyplomata najwyższego szczebla, poleciał na Antarktykę w dzień wyborów:   http://www.rferl.org/a/us-top-diplomat-kerry-…/28098262.html

Buzz Aldrin również odwiedził te starożytne ruiny lecz coś wywołało u niego pewne niedomagania i musiał on opuścić ten obszar przed planowanym powrotem.

UWAGA: Pozostańcie w kontakcie – Część III zostanie opublikowana wkrótce.

Autorzy: 

David Wilcock – pisarz, profesjonalny wykładowca, reżyser i badacz starożytnych cywilizacji, naukowiec do spraw świadomości i nowych paradygmatów obejmujących materię i energię.  

Corey Goode – jest informatorem (z ang. whistleblower), który w serii rozmów przeprowadzanych z Davidem Wilcockiem w programie Cosmic Disclosure w Gaia TV ujawnia dotychczas nie znane opinii publicznej wydarzenia dotyczące działalności ludzi oraz istot pozaziemskich w naszym Układzie Słonecznym. 

Strona źródłowa: http://www.spherebeingalliance.com/blog/endgame-part-ii-the-antarctic-atlantis-and-ancient-alien-ruins.html  

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

Copyright © 2012, Wszystkie prawa do kopiowania, używania, dystrybucji oraz przetwarzania powyższego tekstu zarezerwowane przez Sławomira Lernacińskiego

Older Entries