Globalna Medytacja Pokoju, 11 kwietnia 2017 o godz. 08:08 rano

.

.

Nadszedł czas na nowe działania!  Nadszedł czas, aby wziąć we własne ręce przeznaczenie naszego świata!

Wszyscy zgadzamy się, że proces osiągnięcia pokoju planetarnego trwa już zbyt długo.  Oto nasza szansa na przyspieszenie tego procesu.  Dlatego wykorzystujemy tę szansę podczas pełni księżyca, 11 kwietnia 2017, aby stworzyć portal, dzięki któremu zrównoważymy pole energii wokół naszej planety.  Robimy tę medytację, aby przeciwdziałać negatywnym efektom eskalacji wojskowej, która odbywa się obecnie w Syrii:

https://www.rt.com/news/383782-us-strikes-syria-tomahawaks/

Udostępniajcie tę informację na całym świecie!

Opublikujcie to na swoich stronach internetowych i blogach. Zaproście grupy duchowe, aby do nas dołączyły.  Jeśli znacie alternatywne media, możecie to do nich wysłać.  Możecie utworzyć grupę na Facebooku dla waszej lokalnej grupy osób robiących medytację w waszej części świata.  Do tego wydarzenia potrzebujemy również jedną główną grupę na Facebooku.  Możecie utworzyć film na ten temat i opublikować go na Youtube.

Badania naukowe potwierdziły pozytywne efekty masowych medytacji, które zachodzą w społeczeństwie, więc każdy z was, kto będzie uczestniczył w tej medytacji, może rzeczywiście pomóc nam przybliżyć Wydarzenie:

Http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditate-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/  Http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Ta medytacja pomaga siłom Światła ugruntować energię Światła na powierzchni planety Ziemia, w celu wzmocnienia Siatki Światła, która jest potrzebna, aby przyspieszyć proces osiągnięcia planetarnego pokoju.

Liczba osób, które wykonują tę medytację, jest jednym z najbardziej kluczowych czynników wraz z mocą całej ludzkiej populacji na powierzchni planety, które przyspieszają cały proces.  Możemy uzyskać masę krytyczną medytujących ludzi, czyli 144.000 osób wykonujących tę medytację!

Diagram astrologiczny czasu naszej medytacji przedstawia kardynalny kwadrat Słońce/Uran /Eris, Vesta, Jowisz/Księżyc i Pluton/Juno, co oznacza punkt szczytowy napięć planetarnych, zanim zostaną one ostatecznie rozwiązane w wyniku interwencji Sił Światła:

Będziemy robić tę medytację  dokładnie  w momencie pełni Księżyca, we wtorek, 11 kwietnia o godzinie 08.08  czasu środkowoeuropejskiego.

Jest to godzina 14:08 CST w Taipei,

godz. 8:08 w EET w Kairze, 8:08 rano EET w Palmyra,

godz. 7:08 w BST w Londynie,

godz. 2:08 am w EDT w Nowym Jorku,

godz. 1:08  am w Chicago CDT , 0:08 am MDT w Denver i

godz. 11:08 pm PDT w Los Angeles w poniedziałek, 10 kwietnia.

Możesz sprawdzić czas medytacji dla Twojej strefy czasowej tutaj:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=PEACE+MEDITATION&iso=20170411T080808&p1=53

Instrukcja:

1. Użyj swojej własnej techniki, aby osiągnąć stan spokojnej świadomości.

2. Określ swoją intencję aby użyć tej medytacji  jako narzędzia przyspieszającego proces przynoszący pokój na Ziemi dla jej mieszkańców.

3. Wyobraź sobie słup światła wychodzący z Centralnego Galaktycznego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało, aż do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny słup światła, który powstaje od środka Ziemi, następnie przechodzi przez twoje ciało i idzie w górę, w niebo ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej Galaktyce. Teraz siedzisz na dwóch filarach Światła, a Światło płynie jednocześnie w dół i ku górze. Utrzymuj te aktywne filary Światła przez kilka minut.

4. Teraz wizualizuj fioletowy płomień oczyszczający portal w Syrii i jego pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej. Następnie wizualizuj ten fioletowy płomień rozwijający się na całym Bliskim Wschodzie i oczyszczający go. Następnie rozwiń jeszcze bardziej ten płomień, aż obejmie całą planetę, oczyszczając jej pole energetyczne na płaszczyznach plazmowych, eterycznych i astralnych.

5. Następnie wizualizuj miękką, różową, boską, kobiecą uzdrawiającą energię, uzdrawiającą wszystkich w Syrii i przynoszącą pokój do kraju.  Wizualizuj to miękkie, różowe światło chroniące Palmyrę.  Wizualizuj tę boską, kobiecą energię, która uzdrawia umysły i serce wszystkich ludzi na całym świecie zaangażowanych w konflikt w Syrii.  Następnie wizualizuj tę boską, kobiecą energię rozwijającą się na całym Bliskim Wschodzie i uzdrawiając wszystkich ludzi.  Następnie rozwiń ją jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, uzdrawiając wszystkie żyjące istoty na naszej planecie.

Bogini chce pokoju i pokój nastanie!

Aktualizacje dotyczące Medytacji Pokoju:  http://2012portal.blogspot.com/

Przetłumaczyła Aldabra

http://2012portal.blogspot.com/2017/04/make-this-viral-peace-meditation-2017-4.html

Atak na Syrię

.
Kobra – aktualizacja sytuacji planetarnej, 7 kwietnia 2017
.
Siły Światła intensywnie eliminują głowę istoty Yaldabaoth ze wszystkimi anomaliami plazmy i plazmowymi bombami oraz wszystkimi technologiami plazmowymi, skalarnymi Zasłony.   Zdając sobie sprawę, że przegra, Chimera zwiększyła ataki plazmowe na kluczowych pracowników i wojowników Światła, które są brutalne.
 .

.

W środę siły Światła Konfederacji Galaktycznej i Dowództwo Ashtara rozpoczęli z pełną mocą  aktywne usuwanie całej negatywnej plazmy w pobliżu powierzchni planety.  Każda bezpośrednia interwencja sił Konfederacji wewnątrz ziemskiej kwarantanny prowokuje do odwetu przez Chimerę.  Zaczęli najpierw próbę wywołania wymiany jądrowej pomiędzy USA i Koreą Północną.

https://www.rt.com/usa/383652-keane-north-korea-nuclear/
 .
https://www.youtube.com/watch?v=jV0GRuR99ZM&feature=youtu.be
 .

Pomimo, że w środę w jednej z podziemnych baz była ograniczona wymiana jądrowa, odparowując pewną liczbę Drakonów pracujących dla Chimery, siły Światła NIE pozwalają na wymianę jądrową na powierzchni planety poza mini nuklearnymi ładunkami.Zdając sobie sprawę, że nie będą mogli walczyć bronią jądrową, grupa Chimera ucieka się do prób wywołania globalnej wojny bronią konwencjonalną.

Poprzez sieć archontów i jezuitów zrobili nacisk na Trumpa, aby zaatakował Syrię:

https://www.rt.com/news/383782-us-strikes-syria-tomahawaks/
 .
Trump zrobił to bez zgody Kongresu, co jest oczywistym naruszeniem Konstytucji:
 .
http://www.washingtonexaminer.com/tim-kaine-trump-has-no-congressional-authorization-for-syria-strike/article/2619644
 .

Ta operacja wojskowa pomaga archontom w ich próbach odzyskania Palmyry, istotnego punktu wiru w pentagramie Syrii:

.

.

.
http://www.presstv.ir/Detail/2017/04/07/517062/Syria-Daesh-Palmyra-US-Russia-airbase
 .
https://www.rt.com/news/383826-isis-used-us-airstrike-syria/
 .
Plan ciemnych sił to zaangażowanie Turcji i Izraela w konflikcie i rozszerzenie go na całym Bliskim Wschodzie:
 .
http://presstv.ir/Detail/2017/04/06/516998/Turkey-Iraq-PKK
 .

Mają nadzieję na sprowokowanie Putina, ale on jest w kontakcie z  plejadiańskimi, genialnymi strategami wojskowymi i najprawdopodobniej rozegra to mądrze, używając dyplomacji, międzynarodową opinię publiczną i wojskowe wsparcie armii syryjskiej, zamiast bezpośrednią konfrontację ze Stanami Zjednoczonymi.

Międzynarodowa opinia publiczna staje się coraz bardziej świadoma, że atak chemicznym gazem w Idlib, który Trump wykorzystał jako pretekst do ataku na Syrię, był fałszywą flagą:

 .
http://russia-insider.com/en/politics/real-justice-syria-gas-attack-moscow-submits-evidence-new-resolution-unsc/ri19455
 .
https://sputniknews.com/middleeast/201704051052334782-idlib-chemical-attack-no-facts/
 .
http://theduran.com/confirmed-chemical-weapons-in-idlib-were-stashed-by-terrorists/
 .
https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/ron-paul-says-chemical-attack-in-syria-makes-no-sense-all-signs-point-to-a-false-flag.html#more
 .
Z udziałem Białych Hełmów:
 .
http://www.veteranstoday.com/2017/04/06/swedish-medical-associations-says-white-helmets-murdered-kids-for-fake-gas-attack-videos/
 .
http://humansarefree.com/2017/04/chemical-weapons-attack-in-syria.html
 .

Teraz czciciele Trumpa wreszcie zaczynają trzeźwieć:

http://www.mirror.co.uk/news/politics/donald-trump-bombed-syria-biggest-10178367
 .

Siły Światła zrobią wszystko, aby ograniczyć eskalację tego konfliktu militarnego.  Źródła Smoka potwierdziły, że będzie to krótka, intensywna, ale ograniczona eskalacja.  Opór oczekuje, że ta sytuacja osiągnie szczyt w następny wtorek.Bogini chce pokoju i pokój będzie!

PS. Gdy chciałem opublikować tę aktualizację i następną, która będzie jeszcze ważniejsza, blogspot.com nie funkcjonował przez kilka godzin na całym świecie, opóźniając mój post:

http://downdetector.com/status/blogger
.
Ciekawy „zbieg okoliczności”.
.
Zwycięstwo Światła!
.
Przetłumaczyła Krystal
.
http://2012portal.blogspot.com/2017/04/planetary-situation-update.html

Simon Parkes w wywiadzie radiowym, 02 kwietnia 2017

.

.

Radio Wolf Spirit, Connecting Consciousness 02 kwietnia 2017

Simon Parkes:  Jak to miło znowu porozmawiać w ładne popołudnie.  Jak się masz Jay Pee?   Tak, to jest na prawdę piękne, że mamy tylu słuchaczy i możemy do nich mówić.

Myślę, że nadchodzi wiosna, pogoda się poprawia, więc hmmm, to taka moja mała pogawędka na początek.  Przyznam, że nie jestem w tym zbyt dobry, w takich małych pogawędkach i najwyraźniej dlatego ludzie mnie lubią.

Mam dziś sporo do powiedzenia, zanim zaczniesz zadawać pytania, Jey Pee, i są to bardzo poważne sprawy, więc chciałbym od razu przejść do rzeczy.

Mieliśmy tutaj w Wielkiej Brytanii atak terrorystyczny o czym wszyscy wiedzą.   Kto go wyreżyserował i w jakim celu, to nie jest teraz miejsce na debatę, ale mieliśmy atak terrorystyczny i to sie stało.  Wiele osób obejrzało materiały wideo, który zostały zrobione tuż po ataku i na tej podstawie mogli uzyskać informacje i wskazówki gdzie kolejny atak może mieć miejsce.  Wygląda na to, że następne zaplanowane miejsce ma coś wspólnego ze Statuą Wolności.  Teraz oczywiście wszyscy pomyśleli o Nowym Jorku, The Gateway.  Ale ja uważam, że atak jest planowany, ale nie w Nowym Jorku i nie w Ameryce.  I teraz mam problem, bo jeśli ja teraz powiem gdzie będzie ten następny atak, a znam również jego datę, jeśli to zrobię, to dwie rzeczy mogą się zdarzyć, po pierwsze atak w ogóle nie będzie miał miejsca, a po drugie źli Iluminaci ukrywają rzeczy na tej samej linii.   Jednym z powodów dlaczego tak postępują jest fakt, że jeśli coś zostanie wykryte i ugaszone energetycznie, to albo muszą to usunąć albo odłożyć i znaleźć inny cel.

Jeśli ludzie przypomną sobie film “Terminator 2”, który powstał około 1991 roku, a ja w moich pierwszych prezentacjach pokazywałem fragment gdzie wysokość mostu na filmie wynosiła 9/11, można by pomyśleć, że to oznacza, że most miał dziewięć jardów lub dziewięć stóp, ale dziś wszyscy wiemy, że to Hollywood pokazywało nam, że będzie 9/11 jako jakieś katastrofalne wydarzenie.  Gdyby wtedy ktoś to wykrył, zrobił prezentację lub poszedł z tą informacją do radia, to wtedy musieliby to wydarzenie odłożyć.

Obecnie jest pewna trudność.  Nie tak dawno temu komentator, Michael Shrimpton, podał do wiadomości publicznej, że jest planowany jakiś atak terrorystyczny na Igrzyska Olimpijskie w Londynie, które miały miejsce w 2012 roku.

Został aresztowany, zabrany do sądu i uwięziony, to nie trwało długo, ale dostał wyrok i został uwięziony.  Więc jeśli teraz ja nazwałbym wprost to miasto gdzie planowany jest kolejny atak, musiałbym liczyć się z możliwością uwięzienia.  Teraz ludzie mogą powiedzieć dobrze, wiesz co jesteś tu żeby przekazywać wiadomości i możesz zostać męczennikiem.  Ale ja mam z tym problem.  Jeśli pójdę do więzienia, to nie mogę już zrobić więcej audycji radiowych, nie będę w stanie rozmawiać z ludźmi, nie będzie więcej konferencji, więc muszę być bardzo sprytny w tym jak to powiem, jak dobiorę słowa, których użyję, wobec tego nie mogę powiedzieć wprost o tym mieście, miejscu gdzie będzie atak terrorystyczny.

W przyszłą sobotę mam konferencję na północy Londynu, opowiem tam więcej detali, ale zmieniając zupełnie temat, porozmawiamy o czymś innym, mam przyjaciela, który mieszka w Leicester i nie pojadę do Leicester 29 kwietnia, cóż, przejdźmy do czegoś innego teraz.

Porozmawiajmy teraz o finansach, o sytuacji w Ameryce, staraliśmy się bardzo starannie na mojej stronie internetowej monitorować giełdę Dow Jones.  Trump zdecydował się dosłownie przejąć Fed.  Trump chce zrobić całkowite przejście na dolara w srebrze, o czym rozmawialiśmy już w zeszłym roku.

Chce całkowicie odebrać władzę korporacyjnej Ameryce, nie oznacza to korporacji w dosłownym tego słowa znaczeniu, lecz w rozumieniu Ameryki jako Korporacji, w przeciwieństwie do rozumienia Ameryki poprzez jej Konstytucję.  Trump stara się przywrócić Amerykę taką, jaką planowali ją stworzyć Oryginalni Ojcowie Założyciele, a nie taką jaką się stała poprzez przejęcie jej w ostatnim czasie, gdy stała się ona wielkim korporacyjnym tworem, który jest właścicielem /posiadaczem/ ludzi i miast w Ameryce.  Podczas gdy oryginalnym pomysłem Ojców Założycieli było to, że każdy mężczyzna, każda kobieta i dziecko są wolni.  Musimy zwrócić uwagę na nadchodzące  bardzo ważne spotkanie pomiędzy Ameryką a Chinami.  I sądzę, że Chiny są mniej zakłopotane Trumpem niż zmartwione sytuacją Fed.   Kluczową kwestią będzie zgoda Ameryki i Chin na to, że się nie zgadzają, aby dawać sobie radę razem, zamiast jak to bywało zazwyczaj Chiny wychodziły z posiedzenia, co pewnie w normalnych okolicznościach by uczyniły. Bo Ameryka w zasadzie postawiłaby handlowe embargo na Chińskie rzeczy i obłożyła by ich dostawy podatkiem.  Ale ja myślę że zniszczenie Fed i usunięcie papierowych pieniędzy, które będzie mieć globalnie pozytywny wpływ, będą czymś za czym Chiny właściwie pójdą. Zwracajcie na to uwagę.  Nie oznacza to zbyt wiele dla Brytyjczyków lub osób w Europie.  Jest w Ameryce osoba,  nazywa się Tony Robbins i ktoś wysłał mi link o tym, za co dziękuję bo chcę powiedzieć o jego książce.  Nadmieniam, on nie płaci mi za reklamowanie jego książki, która ma tytuł “The crash is coming” (nadchodzi krach) Tony Robbins miał wywiad w telewizji Fox5, to jest uznana stacja, nie alternatywne media lecz prawdziwa stacja. W zasadzie wywiad miał na celu promocję jego książki i jego punktu widzenia, że kryzys nadchodzi.  http://www.fox5ny.com/good-day/238664904-story

Jeśli przypomnicie sobie jak mówiłem wraz z innymi zaledwie sześć miesięcy temu, o tej możliwej finansowej katastrofie establiszment w ogóle nie dotykał tego tematu.  Ale obecnie media głównego nurtu mówią o tym, nie mogą już ignorować tego, co nadchodzi, więc ważne jest, aby zrozumieć, że ludzie w alternatywnych mediach mają prawdziwe wiadomości i przecierają ścieżki oraz wyznaczają drogę, a establiszment ciągnie za nimi krzycząc i kopiąc, będąc zmuszonym przyznać w końcu rację.

Nadal bardzo wiele interesujących rzeczy dzieje się na Antarktydzie, więc jeśli macie pięć minut to zerknijcie na ten temat.  Jest mapa Antarktyki z 1513 roku nie wykazująca tam lodu, oznacza to, że w 1513 roku ktoś, kto wykonał tę mapę ​​miał dostęp do starożytnej wiedzy lub starożytnej mapy, która została wcześniej narysowana.  Antarktyka była pokryta lodem przynajmniej od ~ 15.000 lat.  Wielu ludzi naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego, że admirał przeleciał dwukrotnie ponad Antarktyda już w latach dwudziestych i ponownie  dwukrotnie oblatywał kontynent w latach trzydziestych XX wieku.  Admirał Byrd był również masonem, i został wybrany do tej misji, aby się tam udać.  Drugą misję odbył wraz z innym mężczyzną Admirałem James’em Forrestal.  Forrestal został faktycznie wybrany przez Prezydenta USA na sekretarza obrony marynarki wojennej i piastował wiele ważnych funkcji.  Później gdy wrócił z powrotem do USA,  w późnych latach czterdziestych admirał Forrestal rzekomo wyskoczył z okna 16-piętrowego wojskowego szpitala ponosząc śmierć na miejscu.  Myślę, że został wyrzucony, ponieważ zamierzał opublikować to co zobaczył na Antarktyce.  Więc my musimy obserwować co się tam teraz dzieje, bo to jest jeden z powodów, dlaczego Marynarka Wojenna (Navy) USA odgrywa aż tak kluczową rolę w radzeniu sobie z pozaziemskimi istotami i zawsze to robiła.

Popatrzcie tylko na Star Trek.  Oni nazywają swoje pojazdy statkami, okrętami, więc okręty morskie miały zawsze ważne miejsce w tajnym programie kosmicznym (SSP) Marynarki.  Marynarka Wojenna USA NAVY ma bardzo mocne znaczenie, podczas gdy zazwyczaj są to Siły Powietrzne, które są najważniejsze.

Kilka słów szybko o sytuacji militarnej na Ukrainie.  Ukraiński rząd prawie wyczerpał pieniądze i nie ma już środków.  Pamiętacie to całe zamieszanie, ten rodzaj udawanej wojny, która miała tam miejsce ponad rok temu?  Ukraina jest na krawędzi decyzji, aby zwrócić się do prezydenta Putina, do Rosji o przyjęcie ich z powrotem.  Wyobraźcie sobie reakcję  niektórych ludzi w wojsku po tej stronie wody.  W rezultacie obecnie 40.000 żołnierzy oddziałów Amerykańskich stacjonuje i ćwiczy w Polsce, jeszcze więcej czołgów, tysiące pojazdów wojskowych, o wiele więcej niż to jest rzeczywiście potrzebne.

To nie jest po to aby wywierać nacisk na prezydenta Putina, nie ośmieliliby się robić coś takiego teraz, lecz aby wywierać presję na rząd ukraiński, aby zmusić Ukrainę żeby nie wracała do Federacji Rosyjskiej. /vide obietnica bezwizowego wjazdu do Unii Europejskiej dla obywateli Ukrainy/  Wiele się tam teraz dzieje, uważnie się temu przyglądajcie.

Ciekawą rzeczą jest, że ktoś zadał pytanie o Lucyfera i Szatana.  Ja nie jestem pierwszą osobą, która na to odpowie, ale może mogę coś dodać do tego tematu.  Została ucięta głowa satanicznej sieć kontroli panoszącej się na całej planecie.  Satanistyczny element kontrolny jest w zasadzie sztuczną inteligencją, jest polem plazmowym, które istnieje wokół tego, co nazywamy czarnym słońcem.  W czasach Hitlera, jak również w Sumerze i czasach babilońskich czczono ​​Czarne Słońce, ukryte słońce, które jest binarnym Słońcem, którego nie widzieliśmy gołym okiem.  Sztuczna inteligencja stworzyła świat tworząc wokół niego pewne środowisko.  I ta sztuczna inteligencja  stanęła na przeciw Czegoś, czy to Coś jest Boskim Źródłem, czy też jest to forma Inteligencji pochodząca z Natury, nie mogę teraz tego stwierdzić.  Ale pomiędzy tymi dwoma siłami powstał spór i w rezultacie tego starcia niższy poziom satanistów na tej planecie nie ma już przywództwa.

Oni się nie roztopili, ale są w stanie totalnej paniki, dlatego tak wiele osób z całego świata wysyła mi informacje, że liczba chemtrails znacząco wzrosła i sięga już pod sufit.  Ostatnio powiedziałem, że powinniśmy się tego spodziewać, ponieważ złe elity miały szansę przejść na stronę Światła, ale oni nie chcieli.  W związku z tym są teraz tak potwornie zdeterminowani, że tracą kontrolę, nie mają już przywództwa, że ​​po prostu absolutnie oszaleli z rozpylaniem chemtrails.  Proszę więc przesyłajcie mi ciekawsze zdjęcia z waszego powiatu lub miasta.  Nie dziwcie się jak niebo nagle będzie całkowicie zakryte i proszę róbcie fotografie, ponieważ to, co teraz robią, to połączenie chemtrails z technologią HAARP, uderzenia skalarne.  I wydają się być tym podekscytowani pakując coraz więcej chemtrails, ile się tylko da, więc uważajcie na to.

Edward Snowden, pamiętacie Edwarda Snowdena?

On ujawnił podsłuchy prowadzone przez NSA, a obecnie ukrywa się w Rosji.  Edward Snowden niedawno opublikował kilka informacji mówiących, że ET /kosmici/ próbują skontaktować się z Ziemią.  Oczywiście teraz już wszyscy wiemy, że nie tylko ET kontaktuje się z Ziemią, ale też elity są w kontakcie z ET.  Myślę, że Edward Snowden mówi teraz, że inna grupa bardzo łagodnych kosmitów próbuje połączyć się z Ziemią i ja mogę to absolutnie potwierdzić.  Zmieniłbym to sformułowanie Snowdena “ET próbuje skontaktować się z Ziemią, z ludźmi z Ziemi” i chciałbym to zmienić na, że ET są w kontakcie z Ziemią, z ludźmi.  Jest to niepowtarzalna nowa grupa, bardzo przyjazna grupa kosmitów, która zawsze tam była, ale bezpośrednio nie komunikowała się dotychczas.  Ta grupa ET nie komunikuje się ani z wojskiem, ani z politykami, tak to jest bardzo ciekawe.

Jakieś dwa lata temu ostrzegłem publicznie przed tym jak Samsung poprzez niektóre modele swoich telefonów komórkowych lub telewizorów podsłuchuje prywatne rozmowy ludzi w ich domach i przekazuje te informacje.  Parę tygodni temu WikiLeaks ujawniła całą transzę informacji i jedną z nich było dokładnie tym o czym już mówiłem wraz innymi osobami, że niektóre produktami firmy Samsung podsłuchują.  To co ważne, to ta informacja ukazała się w głównym nurcie wiadomości, na pierwszych stronach niektórych głównych brytyjskich gazet.  To jest niespotykane!  Gazety publikujące na pierwszej stronie informacje z Wikileaks!  I rzeczywiście potwierdzili to co mówiliśmy, że nawet gdy telefon lub telewizor jest wyłączony, to nadal podsłuchują wasze rozmowy.  Snowden zwraca uwagę, że tak uzyskane informacje są sprzedawane.  Idziecie na przykład do sklepu, rozmawiacie o jakimś modelu samochodu, że wam się podoba.  Wracacie do domu i godzinę później na Facebooku pojawia się specjalna oferta z niższą ceną właśnie tego samochodu. Jest oczywistym, że rozmowa I informacja została skradziona poprzez komórkę w waszej kieszeni, a następnie sprzedana do dilera samochodów.  To jest właśnie kapitalizm, takie rzeczy będą się zdarzać.  Snowden zwraca uwagę, że NSA /Narodowa Agencja Bezpieczeństwa USA/ również pobiera każdą rozmowę, poprzez rozmowy telefoniczne, gdy telefon jest wyłączony i poprzez niektóre modele telewizorów, nawet gdy są wyłączone.  Powstaje pytanie, po co jakiejś organizacji wszystkie ludzkie rozmowy?  Po co im nasze dyskusje o cenie czekolady lub jakimś piwie?  Więc wróćmy do początku naszej audycji gdy mówiliśmy o potencjalnym ataku w Wielkiej Brytanii,  będę o tym dużo mówił na sobotniej konferencji.

Jey Pee: Nawiązując do tego co ostatnio powiedziałeś, że sztuczna inteligencja zczytuje nasze rozmowy i wszystko co mówimy, to jest taka sprawa.  Gdy ludzie używają rozpoznawania głosu, musicie wszyscy zrozumieć jak to działa, wasz głos nie jest w jakiś sposób rozpoznawany przez telefon.  Mówiąc bardzo prosto, wasz głos jest wysyłany do Google, Google go przetwarza na tekst i wysyła wam z powrotem tekst, jest oczywistym, że oni mają kopię tego o czym mówicie lub co akurat czytacie.  Jeśli połączycie tę technologię z technologią web-bot, to jak odczytywanie ze śladów z opon.  Więc jeśli wziąć jakiś fragment oprogramowania, które ja używam i połączyć go z końcówką oprogramowania czytającego rozmowy telefoniczne, to można uzyskać wgląd w obraz świadomości ludzkości w czasie rzeczywistym.   Świadomość istnienia ludzkości, czy ludzie wiedzą, że się coś wydarzy, czy się czegoś spodziewają itp.  To by był bardzo interesujący temat zobaczyć to w większej skali.

 Simon: co ciekawe to Web Bot Project, Clif High nie byli w stanie przewidzieć ostatniego ataku w Londynie. Bo nikt nigdzie o tym nie napisał, ani nie pojawiła się ta informacja na żadnym komputerze więc jego oprogramowanie nic nie wychwyciło.

Simon: Stało się tak, ponieważ prawdziwa informacja Iluminatów była ukryta w każdym z poprzednich ataków terrorystycznych, ktokolwiek za nimi stoi.  W poprzednich atakach są wizualne informacje gdzie będzie następny.  Oprogramowanie Clif’a High nie wychwyci tego, bo to nie jest mowa lub słowa tylko informacja wizualna.  Z tego powodu Farsight Institute wychwyci to tylko wtedy, gdy któryś z jego empatów zobaczy zdalnie obraz możliwej przyszłości.  Elektronika tego nie wychwytuje.  Więc ja podaję takie informacje głównie w oparciu o informacje od empatów, osób widzących, którzy mi o tym mówią, że odnaleźli ślady informacji w nagraniach wideo z miejsca zdarzenia, które już zaszło.  Pokazali mi oni pewne dowody na to ukryte w filmie video.  Inna osoba była w stanie potwierdzić generalnie miejsce kolejnego zdarzenia i daty.  Więc miałem kilka niezależnych źródeł tej informacji, potwierdzających możliwe takie zdarzenie.  I muszę o tym powiedzieć, bardzo starannie dobierając słowa, bo ujawniając to, albo mogę temu zapobiec, albo będą musieli sie wycofać.  Musimy powstrzymać te wszystkie bezsensowne ataki, bo prawdziwi, żywi ludzie, dzieci w nich giną.  W Londynie zginęli ludzie, naprawdę zginęli, umarli.  To nie było holograficzne zdarzenie, lecz prawdziwy incydent.  Pozostaje pytanie kto za tym stoi.  Musimy powstrzymać te ataki ujawniając wszelkie dostępne informacje.  Bo Iluminaci działają tak, że ukazują ukryte informacje, jeśli nikt ich nie wychwyci, nie zrozumie, to wtedy przechodzą do działania.  Lecz jeśli ktoś wychwyci te informacje i ujawni je świadomości ludzi, to muszą się wycofać i z tego zrezygnować.

Operacja Highjump – Antarktyda  https://www.bibliotecapleyades.net/antarctica/antartica11.htm

https://en.wikipedia.org/wiki/Web_Bot

http://farsight.org

Urywki przetłumaczyła Aldabra

 

Wywiad z Kobrą, 25 marca 2017, cz. 1

.

Projekt MontaukMarihuana – David Rockefeller i jego syn –  AntarktydaRadioaktywność w Płn. Europie i innych rejonach – Michael FlynnBill Cosby – Bitcoin – DUMBS w Rosji – Ziemia, szkoła czy więzienie? – FukushimaSieć pedofilska – Republika USA – Merkel i więcej

.

.

Lynn – tu Lynn z www.prepareforchange.net i Aaron, on zadaje połowę pytań.

KOBRA –  Biblia ma wiele wskazówek na temat Wydarzenia, Przełomu Kompresji i Ekstaza jest w rzeczywistości jednym z późniejszych etapów procesu Wzniesienia

Wydarzenie będzie, gdy nastąpi Przełom.  Oznacza to Ujawnienie, oznacza to aresztowanie kabała i oznacza to finansowy reset. Proces wznoszenia się zacznie się tak naprawdę w tym czasie.

Wydarzenie oznacza pełne Ujawnienie, bez żadnych kompromisów lub ukrytej agendy.

O pełnym Ujawnieniu –  Nie jest to opcja.   Nie jest to przedmiotem dyskusji. Powtórzę to jeszcze raz, otrzymamy pełne Ujawnienie.

Celem projektu Montauk był grą z liniami czasowymi.  Chcieli uzyskać kontrolę nad różnymi liniami czasowymiNie odnieśli sukcesu, ale w wyniku ich eksperymentów zaistniała pewna ilość pierwotnej anomalii, która wtedy była bardziej widoczna na powierzchni planety, ale to już nie jest problemem.  Jedynym problemem są ofiary tego programu, które wciąż potrzebują uzdrowienia i to nastąpi po Wydarzeniu.

Aaron –  Znalazłem następujące stwierdzenie:  „Czy naprawdę myślisz, że otrzymujesz czystą marihuanę, czy nieskażoną marihuanę?  Pomyśl jeszcze raz!  To jest marihuana, w szczególności ta z klasy medycznej, która jest skatalogowana w Quantico Virginia w FBI;  z implantami i czipami i nanotechnologią. Wszystko jest to kompatybilne z nanotechnologią GMO – bardzo małe systemy komputerowe.  Tak samo jak w papierosach, fast foodach itp.”  Czy to prawda?

KOBRA –  Tak, to prawda.

Lynn –  Rząd Stanów Zjednoczonych każdego miesiąca zbiera ponad 3 biliony dolarów rachunków za elektryczność w dużych miastach!  Nie ma czegoś takiego jak deficyt.  Zbierają 100-krotnie większą kwotę pieniędzy, która jest im potrzebna, tylko przez opodatkowanie ludzi.  Wymyślają sposoby, jak marnować i wytwarzać deficytowy umysł.  Drukują pieniądze i wytwarzają je z  powietrza.  Istnieje energia punktu zerowego i replikatory, więc mogą wytwarzać (i robią to) wszystkie potrzebne materiały, narzędzia, rzemiosła, podczas gdy ludzie są w zasadzie utrzymywani w dołku.  To wszystko jest pokazem.  Wszystkie rachunki są przed-płacone.  To, co mi powiedzieli członkowie Elity.  Powiedzieli, że to wszystko jest „na koncie”.  Reszta to oszustwo, żart i im się to bezkarnie udaje i planują zakończyć tę cywilizację i uciec do innego środowiska.”  Czy możesz skomentować to, Kobra?

KOBRA –  To całkiem dobry opis tego, co dzieje się obecnie na tej planecie i dobrze, że ludzie budzą się do tej rzeczywistości.  I oczywiście zmienimy to. To się nie wydarzy.

Aaron –  Powiedziano nam w poniedziałek 20 marca 2017 r.,
że David Rockefeller zmarł tego dnia w swojej posiadłości w Nowym Jorku.  Jeśli to prawda, to jego śmierć zbiegła się z marcową równonocąCzy możesz nam powiedzieć, czy naprawdę umarł w tym czasie?  A może była to fałszywa śmierć, wydana publicznie, aby coś osiągnąć?

KOBRA –  To jest prawda.  Naprawdę umarł i nie był w sklonowanym ciele, więc naprawdę nie żyje.  Powiedziałbym, że umarł w wyniku strachu po pewnych akcjach sił Światła.

Lynn –  Doniesiono również, że w czerwcu 2014 r. syn Davida, dr Richard Rockefeller, zmarł w katastrofie lotniczej blisko posiadłości ojca.  Ale Ben Fulford napisał kiedyś, że Richard Rockefeller upozorował swoją śmierć i tak naprawdę uciekł do podziemnej bazy w Ameryce Południowej.

KOBRA –  Tak, właściwie poszedł do tej bazy, ale już go tam nie ma.  Został pojmany.

KOBRA –   Powiedziałbym, że jest zbyt duża koncentracja na Antarktyce.  Obecnie nie jest ona główną kwestią exo-polityczną na tej planecie, ale po prostu jednym z miejsc, gdzie się coś dzieje. I Antarktyda NIE JEST AtlantydąMuszę to powiedzieć.  Antarktyda ma wiele starożytnych ruin, które zostały odkryte, tak samo jak w innych miejscach na całym świecie i wszystkie te miejsca zostaną ujawnione po Wydarzeniu.  Kabał nie będzie w stanie wykorzystać tych odkryć, aby odwrócić uwagę od ich zbrodni.  To się nie wydarzy.  Ruch Oporu ma obecnie tam intensywne  operacje.

Lynn –  Pod koniec lutego podano, że było promieniowanie powodujące zanieczyszczenie Antarktyki, a także części Europy i Ameryki Północnej z powodu eksplozji łodzi podwodnej.

KOBRA –  W wyniku tego incydentu była ograniczona radioaktywność, ale została ona zahamowana.  Ewakuacja personelu cywilnego wtedy była spowodowana wojną.  Miało to związek,  powiedziałbym, z wojn
ą zdalną, która toczy się na Antarktydzie pomiędzy siłami Drakonów i Galaktyczną Konfederacją.

Aaron –  Czy znasz prawdziwą przyczynę dla której gen. Michael Flynn złożył rezygnację ze stanowiska doradcy ds. Bezpieczeństwa Narodowego w USA?

KOBRA –  Powiedziałbym, że teraz jest bardzo silna walka pomiędzy różnymi frakcjami.  Nazywam to frakcją Clinton / Rockefeller i frakcją Trump / Jezuici i ta walka powoduje wiele rezygnacji i zmian w tej administracji i nie jest to tak ważne, jak wiele osób myśli, ponieważ te osoby, które naprawdę pociągają za sznurki za kulisami, nie są widoczne.  Nie są w mediach.  Nie pokazują się. Po prostu umieszczają kogoś na froncie do realizacji swoich planów.

Lynn –  Jedynym sposobem na powstrzymanie zakupu NBC przez Billa Cosby’ego
było zepsucie jego reputacji.  Zaczęli od fałszywych oskarżeń o gwałt.  Czy to prawda?

KOBRA –  Właściwie tak.  Były zarzuty, które nie były oparte na prawdzie.  Są pewne rzeczy, które jeszcze nie zostały ujawnione na temat jego sytuacji.  Chciałbym powiedzieć, że rzeczywistość była skręcona, ale nadal jest za nią pewna prawda.

Kobra o Bitcoinie —  Bitcoin nie stanie się globalną walutą przyszłości.  W pewnym stopniu jest bezpieczny i jeśli chcesz z nim grać, to jest całkiem OK.  Nie zamieniłbym jednak większości swoich oszczędności na Bitcoin.  Srebro lub złoto jest lepszym, bezpieczniejszym rodzajem inwestycji niż Bitcoin.  System Bitcoin nie pochodzi z innej planety.

Lynn –  Jak to jest, ze Bitcoin po prostu nie jest naruszony przez sztuczną inteligencję (A.I.) czy komputerowe włamanie?

KOBRA –   A.I. Nie jest tak potężna, jak ludzie się obawiają, ponieważ ludzki umysł jest zawsze silniejszy.  Ponieważ ludzki umysł połączony ze Źródłem może manewrować wszystkimi działaniami sztucznej inteligencji.  Pozytywny Sojusz jest pośrednio związany z Bitcoinem.

Lynn –  Jeśli kabał posiada podziemne, technologicznie zaawansowane bazy i ich statki kosmiczne mają zaawansowaną technologię, taką jak replikatory, to co powstrzymuje ich od naciśnięcia przycisku i stworzenia złota i metali szlachetnych, tyle ile potrzebują, aby utrzymać na nieokreślony czas ich obecny nieudany system finansowy?

KOBRA –  Zdecydowana większość kabała nie ma dostępu do tych zaawansowanych technologii. Jest bardzo mała grupa, która ma do tego dostęp i nie dają jej reszcie kabała.

Lynn –  W rosyjskim wywiadzie niedawno odpowiedziałeś, że nie ma już żadnych pozostałych wojskowych, podziemnych, głębokich baz w Rosji (DUMBS).  Czy można powiedzieć to o reszcie świata?

KOBRA –  Większość baz należących do kabała jest w krajach, które są tradycyjnie związana z kabałem, więc to są Stany Zjednoczone, Izrael, Arabia Saudyjska i do pewnego stopnia Wielka Brytania, Turcja, Japonia.  Ale w większości inne kraje w tej chwili są od nich raczej wolne.

Aaron –  W ostatnim rosyjskim wywiadzie powiedziałeś, że „Ziemia jest najbardziej strzeżonym więzieniem, gdzie archonci i Chimera są strażnikami i na pewno nie szkołą”. Zawsze nam mówiono, że Ziemia jest szkołą, i że możemy wstępować na wyższe poziomy istnienia lub iść do nieba, jeśli zrobimy to, co musimy tu zrobić.

KOBRA –  To prawda, że możemy wstępować na wyższy poziom, pracując nad swoją duchową ewolucją, ale to nie znaczy, że Ziemia jest szkołą, która uczy jak ewoluować na wyższy poziom.  Celem archontów nie było wspieranie nas w ewolucji duchowej.  Chcieli nas powstrzymać od duchowej ewolucji i kiedy robisz postęp, jest to pomimo programowania, który tu istnieje.  Kiedy podniesiesz swoją perspektywę i świadomość poza ograniczenia kwarantanny, wtedy robisz postęp duchowy.

O promieniowaniu z Fukushimy — Nie ma nadmiernego promieniowania pochodzącego z Fukushimy, który wykracza poza bardzo ograniczony obszar poza samym reaktorem. Powiedziałbym więc, że jeśli mieszkasz dalej niż 10 lub 20 mil od reaktora, jesteś bezpieczny, a wszystko inne jest tylko dezinformacją.  Mam kontakt z osobami, które wykonują dokładne pomiary licznikami Geigera i nie wykryły one nadmiernego promieniowania blisko Fukushimy.

Aaron –  Czy Galaktyczni zmniejszają napromieniowanie?

KOBRA – Robią to w wielu przypadkach, nie tylko w przypadku Fukushimy.  W przeszłości było wiele poważniejszych katastrof jądrowych, które były zahamowane, ponieważ siły galaktyczne zapobiegły wyciekom promieniowania zbyt daleko.

Aaron –  Czy jesteś świadomy, że ludzie z sieci pedofilskiej są aresztowani na całym świecie?

KOBRA –  Tak, powiedziałbym, że wiele z tych osób zostało aresztowanych, ale jeszcze nie osoby z najwyższego szczebla.  Powiedziałbym, że ze średniego poziomu tej sieci są obecnie aresztowania w wielu krajach i są ujawniani przez alternatywne media, a także w pewnym stopniu za pośrednictwem głównych mediów masowego przekazu.

Aaron –  Czy spodziewasz się handel dziećmi i pedofilia wkrótce dojdzie do świadomości publicznej?

KOBRA –  Tak, to jest częścią procesu ujawniania informacji i to już pojawia się w niektórych miejscach na całym świecie i będzie nadal pojawiać się doputy, dopóki nie stanie się niezaprzeczalne na tyle, aby ludzie nie byli w stanie temu już dłużej zaprzeczać.  Powiem, stanie się to dość szybko.

Lynn –   Na temat raportu Benjamina Fulforda z 20 marca mamy kilka pytań.  Faktycznie są to wypowiedzi, a następnie pojawiają się pytania.  Korporacja Stanów Zjednoczonych z 1861 r. została zastąpiona przez Republikę Stanów Zjednoczonych Ameryki utworzoną w 1776 r.  Rząd nie zamknął się 15 marca, kiedy osiągnięto limit długu 20 000 000 000 USD, ponieważ dług należał do korporacji, a nie do republiki.  Korporacja została uznana za zbankrutowaną i ten dług został unieważniony.  Czy to prawda, i czy widzisz w najbliższym czasie, że coś stanie się finansowo dla Stanów Zjednoczonych i prezydencji?

KOBRA –  Nie mogę potwierdzić, że Republika została ponownie przywrócona.  Kiedy Republika zostanie przywrócona, znaczące i natychmiastowe zmiany będą widoczne dla wszystkich mieszkających w Stanach Zjednoczonych.  To nie będzie pojęcie teoretyczne.  Będzie praktyczna, bardzo solidna zapowiedź, który przebije się przez media, nie tylko przez nieznaczące alternatywne strony internetowe.  Powiedziałbym więc, że ta część nie jest prawdą.  W odniesieniu do długu państwowego istnieją pewne manipulacje za sceną, które zawsze cudownie rozwiązują sytuację aż do następnego kryzysu, ponieważ kabał nadal kontroluje system finansowy i mogą robić wszystko, co chcą z tymi liczbami.

Lynn –  Ben mówi dalej, że w zeszłym tygodniu Trump odmówił przejęcia łapówki oferowanej przez kanclerz Angelę Merkel, aby nie ścigał sługusów Rothschilda takich jak John McCain i Hillary Clinton.  Jego źródła mówią: Właśnie to było za publiczną odmową Trumpa, by uścisnąć rękę Merkel.  Na tej podstawie, czy Merkel po prostu wykonuje rozkazy swoich rothschildowych kontrolerów?

KOBRA –  Tak.

Aaron –  Czy przewidujesz legalizację narkotyków w najbliższej przyszłości?

KOBRA –  To się dzieje już z marihuaną w pewnych stanach i w niektórych krajach na całym świecie, więc jest to początek tej tendencji.  Kiedy kabał straci moc, nie będzie w stanie tego już zatrzymać.  Wojna z narkotykami była tylko podstępem, tak aby kabał zarobił więcej pieniędzy za pośrednictwem biznesu narkotykowego.  Koniec cz.1

Streszczenie przetłumaczyła Krystal
 .

Proces ujawniania jest kontynuowany

.
Kobra, aktualizacja sytuacji, 28 marca 2017
.
Sprawiedliwość Maat!  Po „skosztowaniu lekarstwa”, David Rockefeller, szef kabalistycznej frakcji Rockefellera, doznał niewydolności serca i opuścił planetę:
 .

https://www.rt.com/usa/381433-banker-david-rockefeller-dies/

Znajduje się on obecnie na płaszczyźnie plazmy, starając się uciec przed siłami Światła.  Jednak oczekuje się, że zostanie przechwycony w ciągu tygodnia i  przesłany do Galaktycznego Centralnego Słońca.

Oczekuje się, że wkrótce za nim podążą George Bush Sr., Henry Kissinger i Dick Cheney, w tej szczególnej kolejności.

Tymczasem oczyszczanie grupy Chimery trwa.  Siły Światła wreszcie osiągnęły więcej kontroli nad Chimerą i mam nadzieję, że będę w stanie przekazać kilka dobrych wiadomości do połowy kwietnia.

Obecnie na naszej planecie pozostało tylko około 180 członków grupy Chimera.  Jest to mała, a jednocześnie bardzo potężna i niebezpieczna grupa, która utrzymuje stan kwarantanny na Ziemi za pomocą głównego kwarkowego-antykwarowego kondensatu zlokalizowanego w Long Island [koło Nowego Jorku], związanego z plazmowymi bombami Toplet:
 .

http://2012portal.blogspot.com/2014/09/planetary-situation-update_16.html

Zinfiltrowali kluczowe stanowiska w amerykańskich, rosyjskich i chińskich wojskach. Większość z nich znajduje się w amerykańskich siłach powietrznych, skutecznie uniemożliwiając kontakt z istotami pozaziemskimi na całym świecie.

Bardziej szczegółowo, można ich znaleźć w pewnych kluczowych pozycjach:

https://en.wikipedia.org/wiki/21st_Space_Wing
 .
I bardziej dokładnie tu:
 .
https://en.wikipedia.org/wiki/20th_Space_Control_Squadron
 .
Tu:
 .
https://en.wikipedia.org/wiki/Vandenberg_Air_Force_Base
 .
Tu:
 .
http://www.activistpost.com/2017/03/can-see-stick-butter-space-billion-dollar-spy-agency-youve-never-heard.html
.

 

I tu:

https://sputniknews.com/russia/201507281025119227/
 .
W ich sieci nadzoru kosmicznego można znaleźć interesujące nazwy kodów, takie jak Ascension [Wzniesienie], Cobra i MOSS:
 .

Niezależnie od ich starań proces ujawniania jest kontynuowany.  NASA wydała zdjęcia księżyca Saturna, Pan, który na pewno nie wygląda jak naturalny obiekt:

https://saturn.jpl.nasa.gov/news/3005/cassini-reveals-strange-shape-of-saturns-moon-pan/
 .
Mówiąc o NASA, jej kosmiczna sonda, Voyager została zhakowana przed laty przez Galaktyczną Konfederację zaraz po jej opuszczeniu naszego Układu Słonecznego, po przekroczeniu membrany, Tachyon / zewnętrznej bariery:
 .
http://www.physics-astronomy.com/2016/10/voyager-2-may-have-been-hacked-as-it.html#.WKYZuzg6BS8
 .
Podczas gdy kwarantanna Ziemi ma zostać wkrótce otwarta, główne plany kolonizacji Układu Słonecznego zaczynają brzmieć bardziej realistycznie:
 .
http://www.independent.co.uk/news/science/space-colonies-orbiting-earth-20-years-expert-prediction-a7623726.htmlđ
 .
I Rosja przystąpiła do wielu krajów, które planują w ciągu kilku następnych lat wysyłać turystów w pobliską przestrzeń:
 .
http://news.xinhuanet.com/english/2017-02/15/c_136056820.htm
 .

Wszystkie te plany to próby sił Światła, aby przyspieszyć proces w kierunku Przełomu Kompresji. 

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2017/03/short-situation-update_28.html

Previous Older Entries

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.