Steve Beckow: Jakie będzie życie po Wzniesieniu? – 1

· Wzniesienie

19 listopada 2012
Wysłany przez: Steve Beckow
http://the2012scenario.com/2012/11/what-will-life-be-like-after-ascension/#more-152770

Chciałbym poświęcić teraz trochę czasu, by przyjrzeć się temu, jak wyglądać będzie życie po Wzniesieniu. W tej pierwszej części, chciałbym spojrzeć na ogólny obraz tekstu, który Archanioł Michał dostarczył nam w „godzinie z aniołem”. Jutro zrobię podobny przegląd w przekazach SaLuSa. Następnie później, będę spoglądać na poszczególne obszary jak zdrowie, zdolności duchowe, edukacja, muzyka, produkcja żywności, transport, zarządzanie, itp.

3 października 2011 roku, Archanioł Michał wrócił do tematu, jaki świat będzie natychmiast po naszym Wzniesieniu 21 grudnia 2012 roku. Myślę, że najlepszym sposobem na podsumowanie tego, co mówił, byłoby to, że świat będzie ten sam, ale inny.

Zaczął od świata fizycznego.

Archanioł Michał: Teraz można powiedzieć, dobrze, co z tymi, wokół mnie? Co o fizycznym świecie? I zdolność do tworzenia i współtworzenia, i nie tylko z nami, ale ze sobą, jest bardzo silna w tej nowej rzeczywistości, która jest tak stara jak wieczność. Więc będzie przesunięcie, będzie przesunięcie w tym, co wybierzecie do budowy.

Teraz, to nie znaczy, że przybędziecie w piąty (wymiar) i są całkowicie puste łupki. Będzie to, czego potrzebujecie tam. Ale to, czego pragniecie, czy pożądacie, czy wierzycie trzeba będzie stworzyć. I uczucia, przekonania, że gęstość i struktura jest podstawą istnienia, nie będą częścią tego systemu wierzeń, tej rzeczywistości. (1)

Rzeczy takie jak gwiazdy, słońce i księżyc będą nadal istnieć.

Archanioł Michał: Będziecie mieć gwiazdy i księżyc i słońce. Nie zmieniacie wszechświata i galaktyki. Przesuwacie się w wymiarach.

Steve Beckow: więc niektóre są takie same, a niektóre są różne, i niektóre miejsca, które są takie same, to są również w tym samym czasie, inne.

AAM: Zgadza się. (2)

Kilka trzeciowymiarowych potrzeb zniknie i pięciowymiarowe społeczeństwo będzie to odzwierciedlać.

AAM: Nie potrzeba, na przykład, banków centralnych, gdy jesteście w stanie po prostu stworzyć i zbierać kody i mieć to, czego potrzebujecie. Nie ma potrzeby ochrony sił zbrojnych lub sił paramilitarnych, którymi są, jak często o nich myślimy wasze siły policyjne, gdy wiecie, że to jest w harmonii. Więc te struktury, lub instytucje, jak o nich myślicie, to nie istnieje. Zniknęły. (3)

Pięciowymiarowe życie nie przebiega według tych samych zasad, co trzeciowymiarowe, przypomniał nam. Wiele fałszywych paradygmatów przestanie istnieć lub wywierać wpływ.

AAM: To nie te same zasady. Teraz pomyśl o tym, przyjacielu. Wiele struktur, które macie – i nie sugerujemy, że były nie warte, istnieje wiele wartościowych, wiele, wiele, wiele rzeczy wartościowych, które ludzie zbudowali. Ale o wiele więcej zostało zbudowane na tych fałszywych paradygmatach ludzkich, które nie były prawdziwe.

A one na pewno nie były z tej strony [tj., 5D i wyżej]. I nie były z miłości.Były z wiary i potrzeby kontrolowania, albo być chciwym, albo być lubieżnym – aby ograniczać. To jest to, co zawsze jest najbardziej zaskakujące w całym wszechświecie. Dlaczego mielibyście chcieć ograniczyć jakiegokolwiek człowieka? Każdą istotę?

To jak powiedzenie do kwiatka, zakwitnij tylko raz. Tak wiele z waszych struktur zostało sformułowane na tych systemach wierzeń, które były oparte na znacznie niższych wibracjach, niż te, gdzie chcecie być. Jeśli jest miłość, tam jest zaufanie. A jeśli jest zaufanie, możecie zorganizować się sami. Nie zamierzacie chcieć coś zabrać, co? Czyjś teren? Teren nie należy do was, tak. On Jest Gai. Dzieli się nim z wami. (4)

Różnice w naszej rzeczywistości będą tym, co my zauważymy natychmiast po Wzniesieniu.

AAM: To inna rzeczywistość, to, co widać po otwarciu oczu. Widać, że jesteś częścią tej nieskończonej mozaiki. Połączenie (ze wszystkim) będzie tam i samotności nie będzie. Tęsknota? Nie będzie. Nie w takim samym akcie desperacji, jaki spotyka tak wielu. I to nie jest krytyka. To jest to, że oni pragną być częścią Jedności. Oni wiedzą, to, kim oni są. (5)

Będziemy pod opieką, czy to z powodu naszej własnej zdolności tworzenia, braku wielu potrzeb, albo przez aranżację. Nie będziemy musieli się pakować, podróżować i przenosić. Będziemy na miejscu przeznaczenia natychmiast.

AAM: To tak jak wtedy, gdy ktoś mówi, że idziecie na safari i wszyscy są podekscytowani, ale chcą wiedzieć: gdzie ja mam spać? Jak mam się nakarmić? Ktoś mną zajmie? Odpowiedź brzmi: tak. Będziecie pod opieką. Będziecie mieć każdą formę pomocy. Ale to nie jest jak program dostosowawczy. To nie jest jak program relokacji. Jest natychmiastowe. Jesteście tam. (7)

Czytelniczka “K” dostarczyła mi z osobisty odczyt z Archaniołem Gabrielą przez Lindę Dillon, w którym poprosiła Gabrielę o losy trzeciowymiarowych budynków i Ona odpowiedziała:

K: […] z budynkami 3D i obiektami 3D, co się z nimi stanie?

Archanioł Gabriela: Niektóre będą zanikać. Można myśleć o tym, jako szybki rozpad lub transmutacja. I oczywiście niektóre będą po prostu się przeobrażać.

K: Hmmm.

AAG: To jest po prostu energia. To są po prostu molekularne połączenia miłości.

K: i będą ludzie będą wiedzieć, jak je przemienić? Albo będą to robić na własną rękę?

AAG: Zrobią dużo na własną rękę. Nie zapomnij, macie dużo pomocy, nie tylko od swoich braci i sióstr z gwiazd, ale z elementarnej sfery, która zawsze była bardzo dobra w robieniu tego, jak również anielskiego królestwa. Więc to jest naprawdę kolektywne przedsięwzięcie.

K: I to wszystko stanie się, w ciągu najbliższego roku?

AAG: Dość dużo. Miasta Światła – budowanie, zmiany, to nie będzie kompletne w rok. To nie jest taki mały projekt Lego, co robicie, a potem zostawiacie. To ciągle się zmienia i rozwija, jak wy, kolektyw, zmienia się i ewoluuje. Rzeczy będą potrzebne lub chciane lub pożądane, aby pomieścić waszych braci i siostry z gwiazd, co również zmieni złożoność tego, co jest dostępne. Więc będzie wiele zmian. Tak, ale nie będzie chaosu będzie gładko. (7)

Jest to więc Archanioła Michała i Archanioła Gabrieli, opis życia po przybyciu w piąty wymiar – życia, które jest inne, ale to samo, które widzi nas będącymi tam, gdzie chcemy być, które widzi, że wiele instytucji opierających się na trzeciowymiarowych wartościach znika, a wszystkie nasze potrzeby są pod opieką.Jutro chciałbym dać przegląd SaLuSa w tym temacie.

Przypisy

(1) „Archanioł Michał na NESARA, sprzeciwiające się koteria, Wzniesienie – Część 2/3,” 3 października 2011, w

(2) Loc. cit.

(3) Loc. cit.

(4) Loc. cit.

(5) Loc. cit.

(6) Loc. Cit.

(7) Archanioł Gabriela w osobistym czytaniu „K” przez Lindę Dillon, 15 maja 2012 roku.

%d bloggers like this: