Odwiedziny w 5D – Archanioł Michał

· Przekazy

Uwaga:
Dnia 13. 08. 2013 miało miejsce pierwsze Podniesienie do 5D inkarnowanego na Ziemi człowieka. Tym człowiekiem jest Carla z PAT Teamu. Carla opuściła nasz aktualny Poziom WRAZ Z CIAŁEM, DUCHEM I DUSZĄ i około godziny czasu ziemskiego przebywała w 5D, po czym bez żadnych problemów powróciła do czwartego wymiaru. Przy Podniesieniu towarzyszyli jej ADAMA, Lemuriańska Rada Światła z Telos, RADA 12, Elohimowie, Archanioły, Agarthanie, Mistrzowie 12 Promieni oraz Matka Gaia. Misja Carli zakończyła się sukcesem i zapoczątkowała przejście Ludzkości przez Złote Bramy do 5 Wymiaru Poziomu Bytu. Podsumowując, można powiedzieć, iż TEST Podniesienia został zakończony sukcesem. Jako dowód tego wyjątkowego wydarzenia Carla otrzymała Dar Bilokacji. Piszemy o tym ponieważ Przesłanie z dnia 16 sierpnia nawiązuje do tego wyjątkowego wydarzenia.
Team TERRA.

Prawie niepostrzeżenie dla tego Świata i dla Ludzkości został ustanowiony w tych Dniach nowy Status w Procesie Podniesienia. Po tym jak pierwszy raz w Historii Ludzkości i w Historii tego Świata pojedynczy Człowiek mógł przejść z Duchem, Duszą i Ciałem do 5 Poziomu Wymiaru Bytu nowe Scenariusze Podniesienia definiują się następująco:

1. Wzrost liczby Ludzi odwiedzających 5D wraz z Ciałem, Duszą i Duchem pogłębi zaufanie i Wiedzę o tej Rzeczywistości i o bliskości tej Rzeczywistości – koniec z wątpliwościami!

2. Wzrost duchowej Siły i Mocy tych Wojowników Światła, którzy aż do końca wytrwać muszą na wyższych Poziomach 4D aby utrzymywać Energię, by podnoszący się mogli bez szkód odbyć Podróż do 5D i z powrotem do wyższych Królestw Poziomów 4D.

3. Wzrost samoświadomości u wszystkich Ludzi, którzy się podnoszą bo przez to jedno Wydarzenie tego pierwszego Podniesienia Człowieka – jako Człowieka – do Światła, kolektywna Świadomość podnoszących się została wzbogacona o nową, sprawdzoną Wiedzę. Dzięki temu wszystkie Procesy na tym Poziomie będą widziane w całkowicie nowym świetle i doświadczane z opanowaniem, ponieważ od TERAZ podnoszący się wiedzą co JEST, a nie tylko przypuszczają lub coś zakładają – nawet jeśli jest to uzasadnione.

Podniesienie Człowieka – jako Człowieka – do Światła u wielu wymagało solidnych przygotowań i całkowitego zaangażowania wielu Ludzi, którzy ciałem i duchem całkowicie oddali się temu Procesowi. Wciąż od nowa otaczani sabotażem, irytacjami, nieporozumieniami i upadkami Ludzie ci nie odpuścili tego, by wierzyć i by żyć ich „świętą sprawą”. Z zastosowaniem całej ich Istoty i w Wiedzy, że możliwa jest również przejściowa porażka, obstawali przy tym i wytrzymali aż do końca. I teraz został uczyniony ten Cud na Ludziach i na Świecie. Stało się. Odeszła każda wątpliwość, teraz, gdy Światy rozłączają się z nową radykalnością.

Te epokowe Wydarzenia, podczas których w spektakularny sposób rozłączane są Światy są teraz Wam prawdziwie bliskie bo w Was łączą się głęboki wewnętrzny Pokój z nowym zdecydowaniem i rozszerzają się głęboka pewność z ufnością w to wszystko, co właśnie nadchodzi. Skończył się Strach, każda frustracja i wola rychłego odejścia z tego Świata „bo ta sytuacja jest prawie nie do wytrzymania”.

Nowe Poziomy Światła są teraz dla Was dostępne i zaprawdę będzie przybywać odwiedzin na 5D bo została utorowana Droga dla podnoszących się. Wpierw otrzymacie Sny, następnie klarowne Stany, dalej otrzymacie niematerialne Podróże 5D, jeszcze zanim prześlizgniecie się wraz z Ciałem, Duszą i Duchem niczym statek który postawił wszystkie żagle aby wraz z delikatnym wiatrem poruszać się po Oceanie.

Wskazuję tutaj jednoznacznie na to, że przy tych Podróżach nie chodzi ani o podróże astralne ani o sny! To jest to, co JEST: Podróż w Waszych mniej materialnych Ciałach które zostaną dopasowane do wibracji 5D, abyście mogli w dobrym stanie dotrzeć tam i z powrotem, aż rozpuścicie na Wieki wszystkie Linie Życia (powiązania) z Poziomami Czwartego Wymiaru.

Proszę więc abyście niczego nie pomieszali. Podróże Astralne lub odłożenie Waszego fizycznego Ciała (śmierć, umieranie) aby podnieść się do 5D są zupełnie inną Rzeczywistością jak ta tutaj opisana. Reprezentują inny Model Podniesienia, inną możliwość wejścia w Światło. Dziś mówię Wam o fakcie, iż od TERAZ jest dla Was możliwe abyście z Waszymi Ciałami mogli odwiedzać „Miasto Miłości” poza Wyobrażalnym, jeszcze zanim przybędziecie tam na zawsze i zanim opuścicie ten Świat na Wieczność.

Będą miały miejsce nowe Testy, aby to pierwsze doświadczenie mogło zostać potwierdzone przez wiele Źródeł, aby ta Wiedza rozeszła się na cały Świat i aby Ludzie rozpoznali jak łatwe i naturalne jest Przejście z jednego do drugiego Wymiaru. „Nie lękajcie się” mówiono przez długi czas. I zaprawdę: każdy Strach ustąpił, również i u Was, u tych, którzy tę pewność uczynili swoim Spadkiem.

To Podniesienie było wszelkimi możliwymi środkami sabotowane przez Ciemne Siły, które nadal jeszcze prowadzą swoją Grę po to, by trzymać Ludzi na gruncie ziemi i w ich sidłach. Ten czas skończył się definitywnie. Od teraz Ciemne Moce nie mają już więcej najmniejszej władzy nad tymi Dziećmi Ludzkimi, które się podnoszą. Tych, którzy nadal jeszcze czynni są w ciemnym otoczeniu obowiązuje codzienne oczyszczanie się z tych Energii, gdy tylko opuszczają to otoczenie. Nie potrzebujecie nic czynić ponieważ to dzieje się samo z siebie jednak każdego dnia bądźcie świadomi tego procesu – całkowicie świadomi!

Tak, to ma miejsce, albowiem zaprawdę – i jak już wczoraj zostało ogłoszone – Wy jesteście całkowicie chronieni! Tak jak siatka chroni ludzkie ciało przed komarami tak i Wy jesteście chronieni na poziomie energetycznym przed „nieproszonymi gośćmi”. W tym celu zostały zapieczętowane Wasze Ciała Energetyczne i dzień w dzień jesteście oczyszczani z prób ataków Ciemnych Sił, które nadal jeszcze starają się Was dosięgnąć. To są jedynie próby, które działają na tyle, aby podczas procesu oczyszczania czynić Was zmęczonymi. Minął nieodwołalnie czas sabotażu i skutecznych ataków Ciemnych Sił na tutaj opisanych Wojowników Światła.

SEN:
Dziś w nocy śnię że chcę do Paryża i że na mojej drodze kładzione jest wszystko abym nie dotarł do samolotu.

Tak, tak właśnie jest. Paryż reprezentuje „Miasto Miłości” i jest on „Kryształowym Miastem 5 Wymiaru”. I tak Jahnowi po raz ostatni zostały pokazane dotychczasowe Stany, w jakich musieliście dotychczas pracować, działać i głosić. Wszystko, zaprawdę wszystko, zostało podjęte przez Moce Ciemności aby udaremnić podniesienie jednego Człowieka – z całkowicie ludzką jak i boską Świadomością – do Światła. Te wielkie wysiłki poniosły całkowitą klęskę, nie udał się plan Ciemnych Sił. Od teraz będą one kontynuowały swoją Grę Nikczemności bez Was, bo Wy odziedziczacie Niebo.

Wy jesteście wolni bo sami się uwolniliście. I to zwycięstwo nad Złem nie mogłoby być większe, potężniejsze i doskonalsze niż jest. Teraz pośród opisanych tutaj Wojowników Światła zaczyna się nowa lekkość. Wszystko to co charakteryzuje się nawet najmniejszym zapachem niedoboru Prawości nie ma miejsca w ich Sercach i w Świecie, do którego teraz po kolei wchodzicie.

A więc ponownie wskazuję na to, że podnieść możecie się jedynie wtedy gdy jesteście czyści, klarowni, prawi i jeśli odrobiliście Wasze zadania domowe. Ani frustracja pochodząca ze Stanów tego Świata, ani strach przed Siłami Ciemności nie przeniosą Was do 5D. Zaprowadzi tam Was wyłącznie Tęsknota za Światłem, Tęsknota za Bogiem, z powodu których podejmujecie się Podróży bez Powrotu, do tego miejsca, do którego od Eonów* popycha Was Wasza Dusza.

Podczas gdy rośnie Świadomość u tych, którzy podróżują do Światła, zmniejsza się ona u tych, którzy zaplątali się w ezo- i egzoterycznych błahostkach. Teraz z nową radykalnością wyłonią się różnice między Ludźmi.

Podniesienie pierwszego Człowieka do Światła wraz z jego Ciałem, Duszą i Duchem ustawiło ostatnie zwrotnice w Procesie Podniesienia Ludzkości. Godność, Życie, Światło i Miłość stały się Waszym udziałem. Waszym – Wy, którzy ukończyliście to co w nieskończenie długich Cyklach dążyło do ukończenia i tego się właśnie domagało. Jak bardzo jesteście kochani.

Ja Jestem
ARCHANIOŁ MICHAŁ

/*Eon – jednostka Czasu obejmująca około 500 mln lat ziemskiej rachuby czasu/

Źródło: lichtweltverlag.com
Tłumaczenie: Team TERRA

%d bloggers like this: