Nowe Pismo Święte cz. 4

· Nowe Pismo Święte

Rozdział 4

Jako wspólnota dusz, bierzemy udział w zjawisku, którego wcześniej nigdy nie próbowano właśnie w ten sposób w całym kosmosie. Możecie zauważyć, jak różne jest moje podejście teraz, kiedy jestem w stanie rozmawiać z wami o waszym dziedzictwie i waszych połączeniach biologicznych – połączeniach ciała ludzkiego – ze swoimi gwiezdnymi Braćmi i Siostrami. Dwa tysiące lat temu, nie mogłem mówić tak wprost o tych prawdach. Oczywiście, że rozmawiałem z moimi uczniami, rodziną i przyjaciółmi o naszej gwiezdnej rodzinie, ale wszystkie odniesienia do tych rzeczy zostały wycięte z moich nauk i tych moich braci i sióstr, którzy pracowali ze mną.

Nie będzie żadnych tajemnic o aktualnych kontaktach, które były dokonane z innymi z odległych planet i systemów gwiezdnych, wtedy, gdy wrócę, aby chodzić z wami znowu po drogach Ziemi. Kontakty były częste w ostatnich latach, i było wiele przypadków, gdzie „obce” technologie zagarnięto przez Ciemne Kapelusze zamiast użyć ich dla dobra całej ludzkości, jak było pierwotnie zamierzone. Były także kontakty w przeszłości – nie są one dozwolone już dłużej – przez tych, których nazywacie „szarymi” czy gadami. To była ich chęć osiągnięcia pełnego przejęcia planety. Wasze Ciemne Kapelusze na ziemi, były pod ich wpływem – tych nazwaliśmy „wannabe” – miały taką samą skłonność. Każda frakcja myślała, że może przechytrzyć innych, aby zdobyć przewagę.

Możecie być pewni, że teraz ich Ciemne machinacje w końcu obrócą się przeciwko nim, gwarantując, że żadna Ciemna frakcja nigdy nie osiągnie tego, co sobie wyobrażała. Oni zawsze doceniali moc Światła i determinację i wytrwałość ludzi, którzy żyli i pracowali w Świetle. My teraz przytłoczyliśmy struktury władzy Ciemnych Kapeluszy, którzy zawsze byli skłonni przeciwstawiać się sobie nawzajem, gdy sprawy stawały się trudne. Sama ta tendencja wykazuje większą moc światła, bo mamy wrodzone pragnienie, a nawet potrzebę, aby przyjść z pomocą tym, którzy nas potrzebują.

Droga była długa i trudna, ale z każdym mijającym dniem waszego ziemskiego zegara, droga jest jaśniejsza, Lightworkers są silniejsi, a sile zbierania światła nie można zaprzeczyć. Możecie nazwać to głębią miłości i dobrej woli, to podnosi zmęczone dusze wszystkich, przynosząc komfort, tam, gdzie był ból, łagodzi urazy fizyczne i psychiczne, gdy ludzie budzą się i uznają całkiem nowe uczucie bycia w miłości. Jesteście zakochani w sobie, swoich partnerach i sąsiadach, waszych dzieciach i waszych przyjaciołach. Zobaczycie aurę światła wokół nich, jakiej nigdy nie zauważaliście wcześniej, gdy zaczniecie widzieć własną.

Tak, zostaliście przetestowani, jak zaplanowaliście być. W ferworze tego często jest gorzej niż myśleliście, że będzie w swoich optymistycznych etapach planowania, ale to dlatego, że było tak ważne, żeby wasze Wyższe Ja było zawsze tam, aby was chronić i złagodzić ból, tak żebyście się nie poddawali. W końcu, prawie wszyscy z was trzymają się życia z wielkim uporem, mimo waszych skarg w trudnych czasach. Nikt nie zna tego lepiej niż Ja. Ja byłem świadomy tego, co nadchodzi w moim życiu jako Jezusa, i nadal były momenty nieznośnego bólu. Tak jak wy, czułem ból zdrady tak intensywnie, jak czułem ból fizyczny.

Niech będzie znane tutaj, że Judasz nie zdradził mnie, on był moim najbardziej zaufanym, ukochanym przyjacielem. On był jedynym, któremu mogłem powierzyć trudną odpowiedzialność ujawnienia mojego miejsca pobytu, gdy przyszedł czas. Nie było nikogo innego z taką siłą Wiary i lojalności wobec mnie, wśród tych, których znałem, którzy mogliby zrobić to bez chwili wahania, ani pozostałości żalu.

Mimo, że większość z tych, którzy zwrócili się przeciwko mnie na końcu nie była blisko mnie, to nadal pozostało głębokie poczucie opuszczenia, widząc ziomków wspierających atak na jednego z ich własnego gatunku. Każde dziecko, któremu dokuczał tłum w szkole, lub którego wyrzeczono się w rodzinie z powodu jakiegoś ideologicznego wykroczenia czuje to głębokie poczucie przerażenia i rozpaczy. Dlaczego odwracamy się przeciwko sobie samym?

To jest nasza praca teraz, Drodzy. Musimy trzymać się razem, uzdrawiać podziały i dualność, która przeciwstawia jednego człowieka drugiemu, w celu zapewnienia, że tym razem, w przejściu do Nowej Złotej Ery, nikt nie zwróci się przeciwko jego rówieśnikom, prześladując, osądzając lub potępiając kogokolwiek. Dni wojen religijnych, wojen ideologii opartej na nienawiści do innych, i wojen chciwości nie będą już dozwolone. Wojna sama w sobie nigdy nie jest uzasadniona, gdy ludzie uznają, że są silniejsi współpracując, niż wtedy, gdy są w opozycji.

Zostaliście tak pogrążeni w myśleniu o brakach, konkurencji i strachu, że to już nie jest dla was oczywiste, że większość, a może wszystkie wojny na tej planecie wszczęto, aby ci u władzy czerpali korzyści, a zwłaszcza ci, którzy stoją zabędącymi u władzy. To nie było trudne dla tych u władzy, wzniecić niezgody wśród populacji, które były już uciskane, złe i głodne.

To stara sztuczka, podpalić ogień, aby ktoś się pospieszył, by bohatersko go ugasić, zyskując sławę, fortunę i sojuszników w procesie. Wszystkie te prawdy objawią się w końcu. Poznacie prawdziwą historii waszej planety, a kiedy to zrobicie, wasze serce będzie pęcznieć z miłości dla waszych cierpiących kolegów i przyjdzie ulga, że podejrzewaliście, że wszystko nie było tak, jak się wydawało. Kiedy zrozumiecie, kto naprawdę skorzystał z waszych osądów, waszego braku zaufania do innych i waszych konfliktów religijnych, będzie wam dużo łatwiej uwolnić wasze osądy i przekonania, które zostały wszczepione w wasze niczego nie podejrzewające mózgi dzieci bez waszej zgody.

Nie ma nieodłącznej ludzkiej jakości, podejrzenia lub nienawiści do tych, którzy wydają się być pozornie nieco różni niż Ty. Zauważ, jak psy wszystkich ras naturalnie zbliżają się do siebie z machaniem ogonów, jak ptaki wszystkich gatunków zbierają się razem, i jak łatwo jedna rodzina słoni, lub niedźwiedzi albo gęsi będzie przyłączać się, a nawet pomagać sobie nawzajem, gdy ich terytorium, nie jest ograniczone w taki sposób, jak kreujący chcą. To nie był trudny skok intuicji dla liderów, aby zrozumieć, że wszystko, co jest potrzebne do zrobienia, aby kontrolować swoje „stado” było ograniczenie jego zasobów i informować ich, że to imigranci, Żydzi, kobiety, czarni, Ormianie czy Szyici, byli winni.

Tak, byliście celem masowych umysłowych i społeczno-kontrolnych eksperymentów. Przez pewien czas to się nieco udawało, ale zawsze byli tacy, którzy widzieli poprzez systemy i nawoływali do wolności, sprawiedliwości i równości. I ja byłem jednym z tych ludzi, a wy jesteście również takimi.

Nie jesteście sami, Wasza liczba rośnie z dnia na dzień, gdy mass media tracą swój ucisk poprzez szeroko otwarte możliwości komunikowania prawdy przez granice polityczne i społeczne przez wasz internet. Gdy otwarte forum w internecie zachęca do siania strachu i nadużyć, to jest mniej kontrolowane i dlatego jest lepszym źródłem prawdy, niż którekolwiek z masowych mediów, jakie macie Teraz, które stały się maszynami propagandowymi dla korporacji, które płacą ich rachunki. Nie może być w inny sposób. Gdy pieniądz wchodzi do gry, istnieje możliwość nadużycia władzy.

Teraz, pozwólcie nam odnieść się do aktualnego pytania w wielu waszych umysłach. Co to jest Wniebowstąpienie, i kiedy, jeśli w ogóle, będzie występować? Większość z was zna historię mojego zmartwychwstania. To był przykład – chcieliśmy dać wam to, czym Wniebowstąpienie jest. Jeśli są tacy, którzy wątpią w istnienie życia po śmierci, mogę was zapewnić, że nie ma życia po śmierci, to jest Życie Wieczne. Każda osoba kończy tę obecną inkarnację, przez przejście do światła, aby przywrócić życie jako dusza w ciele Świetlistym, które jest, jak możecie myśleć „normalnym” stanem, gdyż pobyt na Ziemi jest tylko krótkim etapem w waszym życiu, jako duszy.

Tym razem nie tylko będziecie podróżować do 5-go wymiaru, ale będziecie w stanie to zrobić bez śmierci ciała aktualnie zamieszkiwanego, tak jak to miało miejsce w przeszłości. Tym razem macie możliwość wziąć to ciało ze sobą, i być całkowicie uzdrowionym i odnowionym zdrowym ciałem. Będziecie mieć możliwość wprowadzania zmian w wyglądzie, wielkości, kształcie, a nawet płci ciała, jakie zatrzymacie po przeniesieniu się do 5-go wymiaru.

To może brzmieć jak magia dla was, ale magia oczywiście, według waszych norm, zdarza się w wyższych wymiarach, ponieważ Kreacja następuje z połączenia myśli i uczuć, a nie poprzez manipulowanie substancji materialnych waszymi rękami, jakie znacie tutaj. To jest świat, którego możecie się doczekać, to Ziemia obiecana, która została przepowiedziana w waszych starożytnych tekstach, ale jest o wiele lepsza, niż cokolwiek, co możemy umieścić w słowach dla Was tutaj.

5-cio wymiarowy świat w waszej przyszłości naprawdę jest miejscem, gdzie lew leży razem z barankiem, bo wszystkie stworzenia, ludzie i inne, będą się utrzymywać na diecie roślinnej i owocowej, i nikt nie będzie potrzebował, ani chciał spożywać swoich braci i sióstr. Zmiany pogody umożliwią planecie całkowite pokrycie się bujną roślinnością, obfitymi ogrodami, zwierzętami i ludźmi, którzy są wolni, aby swobodnie wyrażać spełnienie swoich dusz bez troski o rzeczy takie jak pieniądze, głód, wojny lub zagrożenie fizyczne.

Komunikacja będzie telepatyczna, natychmiastowa i doskonale rozumiana, a transport na długich dystansach będzie realizowany przez indywidualne lub społeczne statki kosmiczne. To nie jest marzenie science fiction, to jest obecna rzeczywistość na wielu innych planetach w kosmosie – to i wiele więcej. Wasi gwiezdni Bracia i Siostry okrążają waszą planetę teraz, w sierpniu 2013 roku, i przyniosą wam swoje technologie, ich wiedzę i pomoc w spełnieniu Marzenia o Wniebowstąpieniu, którego cały Kosmos oczekuje.

Jesteście tak kochani, tak szanowani i podziwiani w całym Wieloświecie, że wszystkie oczy zwrócone są na obserwacje waszych cudownych postępów w podnoszeniu swoich wibracji tak, że będziecie mogli zrobić skok do świata, który czeka na Was. W tej i przyszłej wiadomości, ja zachęcam was do skupienia swojej energii na tworzeniu silnego połączenia między ośrodkami emocjonalnymi w waszym mózgu i sercem. Jest to organizacja Jaźni, która pozwala żyć w Czystej Miłości, z głębokim związkiem ze Źródłem, ze mną i waszym Wyższym Ja, które jest częścią waszej duszy, która pozostaje w wyższych wymiarach w Jedności z Bogiem.

Jesteście Rasą Stwórców, wykonanych na podobieństwo waszego Stwórcy. To nie znaczy, że jesteście identyczni ze Stwórcą, to znaczy, że w waszym postępie w kierunku Oświecenia (dosłownie, ucieleśniając Światło) wzrastacie coraz bliżej doskonałości Jedności. Wszyscy zmierzamy w kierunku tego wspaniałego finału – stania się Jednym z naszym Stwórcą.

W trakcie waszego rozwoju zbliżacie się do Nas, bardziej zdolni usłyszeć nas, gdy mówimy do was, w snach, w chwilach zadumy, a teraz – przez te wiadomości. To przyspieszyło trajektorię waszych postępów, a teraz pozwala nam dotrzeć do każdego człowieka na tej planecie.

Obudźcie się, Drodzy. Odłóżcie swoje instrumenty niewoli waszych miejsc pracy. Spójrzcie na piękno, które was ominęło, w oczach dzieci, w świetnych zachodach słońca i iskrzących się świtach. Wasza Matka Ziemia oczyszcza się, jesteście chronieni od wszelkich zagrożeń jądrowych i toksycznych zanieczyszczeń. Era zniszczenia planety i zniewolenia całej ludzkości jest obecnie zakończona.

Nie będzie więcej wojen, nie będzie więcej masowego ludobójstwa lub katastroficznej utraty życia, tak długo, jak będziecie kontynuować wznoszenie się z drogą planetą. Ona już opuściła sferę śmierci, aby się odrodzić i odnowić. Ona spowalnia jej przejście, aby dalej wam pomagać, aby was utrzymać i zaopatrzyć.

Zacznijcie ze świadomością, że wszystkie żywe istoty, to są świadome istoty, każde zwierzę, roślina i minerał są stworze ze świadomości Stwórcy. Wy, jako część Stworzenia Wszystkich Rzeczy, macie żywą relację do tych wszystkich świadomych istot wokół siebie i przez cały Kosmos, czy uznajecie to, czy nie.

Matka Ziemia jest pełna Miłości do swoich dzieci, podobnie jak My. Matka / Ojciec Bóg stoją z tobą w Miłości i Świetle, aby nakłonić cię do pójścia do przodu w najbardziej radosne, triumfujące Prawdą Przejście, jakiego nigdy nie znano. Żadna dusza nie zostanie pozostawiona w tyle, żadne dziecko Boga nie będzie zignorowane lub pominięte. Każdy i wszyscy mają swoją wartość, i wszyscy są honorowani na równi. Wstańcie, Dzieci Ziemi. To jest naprawdę czas, aby spotkać waszego Twórcę (Twórców), a będziecie zachwyceni, ucząc się jak kochający, współczujący, wyrozumiali i dobroduszni są.

Możecie słuchać Matki / Ojca Boga mówiącego do słuchaczy, i wszystkich innych w historycznym nagraniu radiowym, które znajdziecie na . Archiwum jest dostępne dla wszystkich, pod datą 10 sierpnia 2013. Będziecie zaskoczeni i zachwyceni, przyłączając się do rozmowy. Chcemy was poznać, porozmawiać z wami, i słuchać waszego głosu, w towarzystwie waszych kochających braci i sióstr w duchu, rodziny waszych serc. Będę również z wami w tych połączeniach.

Do następnego razu, jestem waszym Sanandą, tym, którego znaliście jako Jezusa.

Przepisane przez Kathryn E. May, 10 sierpnia

http://www.whoneedslight.org/index.html?entry=chapter-four-the-new-scriptures

http://2012allabout.blogspot.com/2013/08/sananda-rozdzia-czwarty-nowe-pismo.html

%d bloggers like this: