Nowe Pismo Święte cz. 6

· Nowe Pismo Święte

Rozdział szósty

Dziś jest historyczny czas. Przez dziś nie mam na myśli tej daty, to znaczy tego tygodnia / miesiąca / momentu. Jesteście zaangażowani w projekt, który rozwija się przez tysiące lat. Wielu pytało: „Ale my to tylko mała planeta tutaj w galaktyce Drogi Mlecznej. Są tryliony innych. Co czyni nas tak wyjątkowymi, że cały Wszechświat zwraca na nas uwagę?” To jest dobre pytanie. Prawdą jest, że jesteśmy małą częścią całości pod względem wielkości, ale to nie jest ważny wskaźnik w warunkach kosmicznych. Powiem wam dlaczego.

Cały Wieloświat (Multiświat) jest połączony. Wszystko jest Jednym, więc wszystko, co dzieje się w dowolnym miejscu, w dowolnym wymiarze, wzdłuż dowolnej linii czasu, ma wszechstronny wpływ na wszystkie inne istoty i zdarzenia, i może również zmienić trajektorię linii czasowej dla innych istot i planet. Jesteśmy tak połączeni, że decyzja podjęta w Strzelcu ma mentalną moc na Ziemi i tak dalej. Powody, że Ziemia jest tak ważna w tej chwili na tej linii czasowej są wielorakie. Postaram się dać wam pojęcie o zmiennych, które są tak ważne.

Zamieszkujący Ziemię ludzie są znani z połączenia umysłu i emocji, co daje im wielką moc dla ich zdolności do tworzenia. Uczycie się manifestowania tego, co chcecie, oraz zastosowania prawa powszechnego, że nic nie można stworzyć ani zniszczyć, a jedynie przekształcić. Wy jako Obecność JA JESTEM, Bóg, macie moc zmienić wszystko, czego dotykacie, wszystko, o czym myślicicie, mocą swoich umysłów, tak jak Bóg. Byliście jak małe dzieci bawiące się z ogniem – nie mieliście pojęcia o efektach swoich działań na waszej planecie i świadomych istotach wokół siebie.

Welon, który powstrzymywał Was przed zobaczeniem swojej przeszłości i swojego miejsca we wszechświecie, jest podnoszony dla większości z was. Zaczynacie dostrzegać, że wasza wiedza o świecie wokół was się rozwija, możecie czuć się coraz bardziej telepatyczni, bardziej świadomi w każdym calu. To pomaga przywrócić Wam połączenia ze sobą jako świętymi istotami, którymi jesteście, z waszym Wyższym Ja i z nami. Tak, jesteście świętymi istotami, bo zostaliście stworzeni przez Boga. Wszystko wokół was jest święte także. Wasza planeta, wasza flora i fauna, nawet skały i grunt pod nogami – wszystkie są świętymi formami życia, częścią całości uformowanej przez Boga.

Jesteście stworzeniami stworzonymi na obraz Matki / Ojca Boga, jak mówią wam starożytne nauki. To nie jest kapryśny opis, to jest Prawda. Suma wszystkich istot na ziemi jest Bogiem, każda część tej całości jest Bogiem. Ja jestem Bogiem i wy też jesteście. Zostało zadekretowane przez tysiąclecia, że pewnego dnia powstaniecie, aby spełnić tę obietnicę twórczej mocy w Miłości i Świetle, bo to jest Bóg. Byliście przetestowani intensywnie, ponieważ szkolenie, aby stać się Bogiem w działaniu jest poważną odpowiedzialnością. Dlatego właśnie został opracowany projekt Ziemia. Miał to być poligon dla dusz.

Nic nie jest ważniejsze w szkoleniu duszy niż nauczenie się w pełni akceptacji i uznania siły własnej zdolności do tworzenia, a zatem nauczenia się bycia pełnym dowódcą tej mocy. Nie może być żadnych uchybień, nie może być zapomnienia, nie może być zaprzeczenia natury tej mocy aby podnieść lub zniszczyć w mgnieniu oka. Ta lekcja jest rzeczywiście trudna. Ona trwa setki wcieleń, aby dobrze zaabsorbować głębsze znaczenie tego, w jaki sposób czyjeś działania będą odczuwane przez innych. To była wasza droga, aby nauczyć się, aby doświadczyć wszystkich rodzajów żywotów i internalizować Prawdę o waszym charakterze i waszą odpowiedzialność za użycie swojej mocy rozważnie i tylko dla Większego Dobra.

Będziecie wiedzieć, czy jesteście dobrze przygotowani do wyższych wymiarów, kiedy dokładnie zbadacie waszą reakcję na słowa, które czytacie tutaj. Czy nie wierzycie? Czy szydzicie z idei, że macie wielką moc, wymieniając w swoim umyśle wszystkie pozorne dowody własnej bezsilności i bezradności, mające wpływ na wasze własne życie? Pokazujecie wtedy sobie, Ukochani, że nie nauczyliście się Pierwszej lekcji. Nie widzicie, więc nie możecie zobaczyć dowodów, które są przed wami.

Środkiem na tę wspólną dolegliwość, ludzką ślepotę jest oddychanie powietrzem Źródła, poczucie własnej siły życiowej krążącej w żyłach, a także pozbycie się otępienia snu. To jest czas, aby wybudzić świadomość serca, bo ona jest źródłem mądrości, Wizji i Prawdy. Byliście trenowani, aby myśleć tylko o swoim mózgu, a nawet ignorować głos swojej świadomości serca na korzyść gry pomysłów wewnątrz waszej czaszki. To jest ślepota. Te idee wewnątrz waszego mózgu zostały tam umieszczone przez kogoś w waszym otoczeniu, w waszej kulturze, waszej religii lub waszej rodzinie. Wiele z tego zostało tam umieszczone przez klikę (kabała), aby was kontrolować i zniewolić. Te pomysły nie są wasze własne. Na tym etapie waszego rozwoju i biorąc pod uwagę, że macie te nowe lekcje, aby pomogły Wam dokonać tego przejścia, poleganie na swoich pomysłach z mózgu i podejmowanie na ich podstawie swoich decyzji życiowych jest umyślną ślepotą.

Spójrzcie do wewnątrz, drodzy, aby aktywować i pobudzać Źródło, które jest w was. Te ciała, jakie otrzymaliście na tę podróż są ekspresją w ciele Bożej mądrości, współczucia i miłości. Czujecie ból, to jest korygująca odpowiedź, która zatrzymuje was na waszych ścieżkach, aby was zaalarmować, że potrzebujecie chronić świętą jaźń. Czujecie wielką radość, euforię i spełnienie, gdy przechodzicie do Światła. Jesteście zdolni do wielkiej Miłości, a kiedy pozwolicie tej błogosławionej emocji prowadzić was w każdej chwili, poczujecie rozkosz bycia Jednym ze mną i z naszym Stwórcą. Żadne zewnętrzne trudności czy wyzwania nie mogą zniszczyć tej więzi, gdy już przyjmiecie ją jako swoją własną.

Macie wolną wolę. Możecie odwrócić się od cudu Świtu Wniebowstąpienia. Możecie chwycić się swoich rzeczy, idei i koncepcji, jakich was nauczono, trzymać się przeszłości, ponieważ podobno wszystko wiecie. Tak, w waszym mózgu to może być wszystko, co wiecie, ale w waszym ciele, w sercu, w czakrach, które tworzą wasz złożony system reakcji na to życie, nosicie mądrość Wieków. Otwórz swój umysł (wieczną wiedzę, która wykracza poza ten obecny mózg) i pozwól na przepływ Światła i Miłości, aby przepłynęły nad tobą. Źródło Wszystkiego Co Jest, jest Miłością. Potrzebujecie jedynie pozwolić sobie na otwarcie się dla niego i będzie koiło wasz ból i uzdrawiało wasze serce, i naprawiało ciało, które zostało tak mocno uszkodzone przez toksyny w życiu przesiąkniętym Ciemnością.

Wielu z was jest świadomych sesji uzdrawiania, o które poprosiliśmy naszą channelerkę, Kathryn, aby prowadziła za pośrednictwem Internetu. Wielu przybyło dla uzdrowienia, i wielu innych, którzy zaoferowali dołączyć się w ofercie uzdrawiania energii, aby leczyć swoich braci i siostry. Spójrzcie Ukochani. Spójrzcie na liczby, ponieważ lubicie bardzo statystyki. Jest prawie dwóch uzdrowicieli na każde żądanie uzdrowienia. Codziennie ktoś kontaktuje się z Kathryn i mówi: „Postaw mnie dalej na liście, a będziesz mogła zająć się czyjąś potrzebą. Czuję się lepiej”. Widzicie, z dnia na dzień udowadniamy „siłę woli”. Jeśli twoim zamiarem jest się leczyć i wyleczyć, to będzie to zrobione. W tym procesie, udowadniacie wątpiącym, że ludzkość jest w istocie hojną i opiekuńczą rasą.

Nasz zespół uzdrowicieli obejmuje Matkę / Ojca Boga, St Germaina, Archaniołów Michała i Rafała, Matkę Marię, błogosławiony zespół uzdrowicieli, Arkturian i mnie, Sanandę. Wielu innych z wyższych wymiarów przychodzi by pomóc każdej osobie, włączając w to oczywiście ich Wyższe Ja. Kathryn służy jako jeden z uzdrowicieli, a także jako narratorka, która opisuje proces uzdrowienia i ważność połączenia mentalnego ze świadomością serca, które sprawia, że takie uzdrowienie jest możliwe. Skupiamy się na jednej osobie na raz, ale gdy ten człowiek zostaje uzdrowiony, inni słuchacze, którzy mogą mieć podobne objawy otrzymują również potężne energie. W ten sposób zarówno uzdrowiciele, jak i pacjenci są uzdrawiani.

Nagraliśmy sesje uzdrawiania na BlogTalkRadio.com/ChannelPanel dla całego świata, aby słuchać, uczyć się i być uzdrowionymi z nami. Polecamy zwłaszcza ostatnie trzy sesje, w których Kathryn wyjaśnia wpływ emocji na organizm. Odbyły się one w dniu 8, 9 i 13 sierpnia 2013 r. Mamy nadzieję, że lekarze wszystkich rodzajów i ci, którzy są uzdrowicielami przybędą, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Zmieniamy świat, po jednym uzdrowieniu na raz. W tym samym czasie pokazujemy, że naprawdę nie ma czegoś takiego jak jedno uzdrowienie, bo gdy jakiekolwiek uzdrowienie ma miejsce, to „choroba”, którą osoba nosi traci swoją moc, a inni uczą się otrząsać z idei i uczuć, które służyły do wyżywienia i utrzymania tej choroby.

Arkturianie – dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tą nazwą – są wysoko rozwiniętą i bardzo wykwalifikowaną grupą istot z planety Arcturus, którzy studiowali ludzkość bardzo dokładnie. Byli zafascynowani organizacją świadomości serca tego gatunku – ludzi i ciężko pracowali, aby zrozumieć skomplikowane interakcje między emocjami i myślami. Opracowali oni bardzo zaawansowane i skuteczne technologie w celu wyeliminowania choroby i zrównoważenia wszystkich systemów organizmu. Są oni w pełni zaangażowani w swoją pracę, i oddają się całym sercem tej służbie. Współpracujemy z nimi, kierując energię uzdrawiania Miłości i Światła, aby zwiększyć uzdrawianie i zapieczętować je w miejscu. Każdy, kto otrzymuje uzdrowienie lub kto słucha, jak ono się odbywa, odczuwa silny wpływ naszych połączonych energii na wszystkie systemy organizmu.

Nasze szeregi rosną. Gdy kolejna osoba dołącza do grupy, moc Jedności wzrasta, dając nam dostęp do coraz większego przepływu Światła, które następnie skupiamy, aby aktywować uzdrowienie. Duża część tego procesu jest stymulacją i budzeniem potężnego systemu immunologicznego człowieka, który był uśpiony i tłumiony przez właścicieli tych ciał, którzy byli w pełni nieświadomi swoich umiejętności, aby się uzdrowić. To oczywiście było częścią mechanizmu kontroli Ciemnych Kapeluszy. Medyczny establishment nieświadomie grał w tym rolę poprzez zachęcanie ludzi do myślenia, że są na łasce choroby i dolegliwości i potrzebują profesjonalistów, aby zrobić coś zewnętrznego, aby ich „wyleczyć”.

Jak już podkreślono w rozmowie telefonicznej, nikt nie może was wyleczyć, jedynie wy sami siebie. Możemy prowadzić, wspierać i skupiać energię potrzebną do zmiany ciała ze stanu choroby do zdrowia, ale bez przytomnej świadomości i współpracy tego, kto jest uzdrawiany, to się nie uda. Możecie przywrócić poczucie choroby i bezradności, i możecie zwalczać proces uzdrawiania, jeśli nie jesteście świadomi tej tendencji w sobie, by wrócić do stanu ciemności. Uzdrawianie wymaga podniesienia wibracji do 5-go wymiaru. Wniebowstąpieni Mistrzowie, Bogowie i Boginie, Anioły i Oświecone Istoty wszelkiego rodzaju nie chorują, ponieważ one wibrują na poziomie, który nie dopuszcza jakichkolwiek obcych wpływów, aby weszły do Ciała Świetlistego. Wy możecie zrobić to samo.

Znacie mnie jako tego, który wyszedł między ludzi, aby leczyć. Jestem tą osobą, którą znaliście jako Jezusa. Teraz jestem w stanie uczyć – poprzez szeroki dostęp do internetu i poprzez narrację Kathryn – zasad uzdrawiania, które sprawiły, że moje wysiłki uzdrawiania były tak skuteczne w moich dniach na Ziemi. Zapraszam was wszystkich do przyłączenia się do nas w tym historycznym procesie. Naszym zamiarem jest uzdrawiać całą ludzkość, natychmiast.

Energie wzrosły na planecie, aby pozwolić na wyższy poziom świadomości i pełną komunikację przez Złotą Sieć Chrystusową wokół planety, która teraz łączy nas wszystkich. Nie ma ograniczeń co do liczby osób, które mogą słuchać programów przez swoje komputery i wiedza, która jest tu przedstawiona może być przeniesiona w każdym zakątek Ziemi.

Możecie słuchać programów i przyłączyć się bez rejestracji (będziecie liczeni przez stronę BlogTalkRadio), lub możecie przejść na www.whoneedslight.org i zarejestrować się, aby zostać uwzględnionymi w korespondencji i aktualizacjach informujących, kiedy nasze sesje się odbywają. Prosimy nie wysyłać 10 000 osobistych pytań mailem z prośbą do Kathryn, jak to zrobić. Instrukcje, harmonogramy i objaśnienia są tam do przeczytania i zgłębienia. Nie jestem w stanie jej pomóc odpowiedzieć wszystkim. Zmieniamy dni i godziny sesji, aby dopasować się do ludzi we wszystkich krajach i strefach czasowych, choć jak na razie mamy tylko angielską wersję programu.

Tłumaczenia tych komunikatów są obecnie wykonywane dla większości głównych języków świata. Proszę tylko, by wszyscy tłumacze poprosili mnie o indywidualną aprobatę. Będę pracować z każdym tłumaczem, którego zaaprobuję, osobiście, aby ubezpieczyć dokładność znaczenia i intencji każdej wiadomości, aby wszyscy mogli cieszyć się członkostwem wspólnoty dusz w służbie Większego Dobra.

To prowadzi mnie do kwestii fałszywych podziałów, które zostały stworzone przez praktyki sztywnego dogmatu, jak było to przekazywane przez osoby fizyczne w ciągu wieków. Oni często błędnie interpretowali i zmieniali nauki Oświeconych, których słowa były pierwotnie przeznaczone dla Oświecenia i rozszerzenia serc i umysłów swoich naśladowców. To jest trudność, którą zawsze postrzegamy dając pisemne nauki dla ludzkości. Słowa, które były zamierzone dla podniesienia w danej sytuacji, w danym miejscu i czasie, stały się z czasem usztywnionym zestawem reguł, które dusiły i gnębiły wszystkich.

Przypadek Mahometa, wielkiego proroka, jest kolejnym przykładem tej tendencji. Jego słowa zostały przyjęte jako trwałe Prawo. To nie było jego intencją. W jego wcieleniu na Ziemi, nie miał pojęcia o mocy, jaką Jego słowa będą przenosiły wiele wieków później. Każdy niuans, każda sugestia została przyjęta jako Ostatnie Słowo. To nie było jego intencją, ani nie było zgodne z duchem jego pracy tutaj.

Mahomet przyszedł na Ziemię w czasie strasznego ucisku i obelżywości. Jego życzeniem było rozpocząć uwalnianie swoich naśladowców od duszących praktyk jego czasu. Najważniejszą z nich było wykorzystywanie kobiet (znęcanie się) i brak zainteresowania duchowymi praktykami. Nie było jego intencją instytucjonalizowanie praktyk, które dyskredytowałyby lub pozbawiały przywilejów kobiety. W jego czasach idea, że kobiety mogą mieć co najmniej połowę wartości mężczyzn w kategoriach prawnych, to był ogromny skok naprzód, ale to nie miał być koniec postępu. Przez zamrożenie jego nauk z czasem, Ciemni używali jego słów, aby gnębić i niszczyć, wykorzystując wiele chrześcijańskich nauk o diable i grzechu.

Mohammed był ludzkim wcieleniem mojego ukochanego brata, Mistrza El Morii. Jego wcielenie było w pełni oświecone przeze mnie i przez innych z Legionów Światła. Podobnie jak ja, nie widział siebie jako wyłącznego Wysłannika Boga i nie chciał być czczony. On jest tak przerażony jak ja, widząc, jak jego słowa są używane do podsycania nienawiści, podziałów i wojen przeciwko naśladowcom jego brata Jezusa, czy jakichkolwiek innych mistrzów. Jesteśmy Jednym w naszej woli przyniesienia zmian, aby otworzyć serca i umysły na Nowe Pismo Święte, które jest dziełem Wszystkich, channelowanym za pośrednictwem mojego głosu dla całego świata. Mój kochany brat Mahomet jest tutaj, pracując ze mną i on też zatwierdza orędzie Miłości i Światła, które prezentujemy wam teraz.

Wielkim sukcesem Mahometa / El Morii w nauczaniu była jego zdolność do skupienia uwagi ludzi na praktykach duchowych w życiu codziennym. Instytucja rytuału modlitwy pięć razy dziennie złamała materialistyczne, egocentryczne skupienie ludzi w jego czasie i pomogła podnieść ich świadomość w ramach przygotowań do wydarzeń, których doświadczamy teraz. Muzułmanie, którzy w pełni zrozumieli ekspansywność i przesłanie Miłości, jakie Mahomet zamierzył wyrazić, nie znajdą żadnego konfliktu w jego słowach, które czytacie tutaj. To samo odnosi się do wszystkich naśladowców chrześcijaństwa, hinduizmu, buddyzmu, konfucjanizmu i wyznawców pogaństwa. My, którzy jesteśmy Jednym z Boskim Sercem jesteśmy Jednym również w naszych sercach. Wszyscy chcemy tego samego: pomyślnego i chwalebnego Wniebowstąpienia ludzkości razem.

Jak widzicie – jeśli czytacie te wiadomości uważnie – my nie podajemy żadnych konkretnych zasad, praktyk i zwyczajów (jak religie), aby osiągnąć zamierzony cel Wniebowstąpienia. Czas dla takich specyficznych dla różnych kultur praktyk jest przeszłością. Jesteśmy teraz globalną społecznością i potrzebujemy otwartego podejścia, aby podnieść nasze wibracje, aby osiągnąć cel, jakim jest pokój dla każdej Istoty na Ziemi, niezależnie od tego, jakie religijne wyznanie mogła przyjąć, a nawet jakim gatunkiem może być. Wszyscy są mile widziani, wszyscy są włączeni. Nie ma żadnych wyjątków, nie ma żadnych wykluczeń. Wszystkie dusze muszą być spowite rodziną JEDNOŚCI, jako święte Istoty, którymi są.

Ja posyłam wam Miłość i Światło, uwielbienie waszych Twórców i nadzieję wszystkich Mistrzów w Niebie, kiedy mówię do Was: Obudźcie się, drodzy i zajmijcie swoje miejsce jako Rasa Twórców, obietnicy wszelkiej Boskości na obraz waszego Stwórcy.

Jestem Sananda, znany wam, jako Jezus.

Zapisane przez Kathryn E. May, 14 sierpnia 2013 r.

Proszę słuchać naszej audycji na BlogTalkRadio.com/ChannelPanell w środy, 20:30 EDT.

http://www.whoneedslight.org/index.html?entry=chapter-six-the-new-scriptures

%d bloggers like this: