Nowe Pismo Święte cz. 7

· Nowe Pismo Święte

Rozdział siódmy

Jest wiele rzeczy, w które ludzie wierzą, bo ktoś im powiedział, aby w to uwierzyć, ktoś w pozycji większej mocy niż oni sami. Powinniśmy raczej powiedzieć większej postrzeganej mocy, ponieważ moc nad inną osobą zawsze jest iluzją. Nikt nie może zmusić cię, aby faktycznie wierzyć w coś, chyba że tak zdecydujesz, bez względu na to, jak mogą cię torturować lub dźgać. Oczywiście, łatwiej jest przekonać dzieci, aby uwierzyły w to, co się im mówi, dlatego religie wszelkiego rodzaju próbują przekonywać dzieci od urodzenia, nawet grożąc, że dziecko nie ochrzczone lub nie zainicjowane dla kościoła nie może pójść do nieba.

Dlaczego ktoś chciałby przyłączyć się do kościoła, który sprawia, że czuje obawy przez większość czasu? Dlaczego ktoś chce porzucić swoje dzieci dla grupy ludzi, która używa strachu, aby je kontrolować? Po prostu zagrożenie poważnymi konsekwencjami w późniejszym okresie życia nie wystarczy, aby przekształcić większość ludzi, którzy żyją w tej chwili bez większych obaw o odległą przyszłość, zwłaszcza nieznaną przyszłość po śmierci. Tu muszą być w działaniu znacznie bardziej wydajne strategie kontroli umysłu. Aby stać się pionkiem dla pomysłów innych, trzeba się obawiać o własne obecne przetrwanie. Najbardziej prymitywne obawy sięgają wstecz czasów mieszkania w trudnych warunkach w jaskini; jest to strach przed głodem.

Pozwólcie mi wyjaśnić, jak ten strach jest używany do kontrolowania całej planety. W obszarach, w których zasoby są ograniczone lub mogą zostać przejęte, i kontrolowane przez przekupnych przywódców obszaru lub kraju, Ciemne Kapelusze kupiły i wzięły pod ich kontrolę rozległe obszary na świecie i w jego szlachetnych zasobach. Obejmuje to żywność, wodę i produkty energetyczne.

Ci, którzy nie mogli być całkowicie kontrolowani w ten sposób, jak mniejsze kraje europejskie, byli przekonani do przystąpienia do Unii Europejskiej, w której będą jeszcze bardziej bezlitośnie na łasce wierzycieli (tych samych Ciemny Kapeluszy), którzy w końcu zdobyli ucisk (na nich) manipulując rynki, zachęcając do długu, a następnie ściskając je ekonomicznie. Właściciele papierów dłużnych stają się Panami, gdy raz zniewolony kraj nie może spłacić swoich długów z powodu manipulacji rynkowych, które sprawiają, że stabilność finansowa jest niemożliwa.

W świecie, w którym dobrobyt jest podobno oparty na wzroście gospodarczym, ludność została zwiedziona przekonaniem, że praca, która przynosi pieniądze, jest kluczem do sukcesu i bezpieczeństwa. To jest wielkie kłamstwo. Utrata tej pracy pozostawia osoby narażone na trudności finansowe. W najbardziej ekstremalnych przypadkach, może to oznaczać głód lub bezdomność, w najdrobniejszej mniejszościowej populacji, zwykle niepełnosprawnych lub chorych psychicznie ludzi, choć nawet wtedy, programy społeczne w większości krajów rozwiniętych zapewniają minimalnie skuteczne społeczne sieci, tak, że nikt naprawdę nie potrzebuje być głodny. Bezdomność – mając miejsce do spania w zimne dni – jest unikana przez prowiant, schroniska i ciepłą zupę. To nie są szczególnie pożądane obiekty noclegowe, ale one oznaczają, że głód dla większości (choć nie wszystkich) ludzi na świecie jest już przeszłością. Z miejsca, gdzie głód jest dziś powszechny można prześledzić bezpośrednio znieczulenie i chciwość rządzących.

Widzicie, Matka Ziemia jest hojna w jej świadczeniach dla swoich dzieci. Nie ma braku żywności, aby wyżywić wszystkich, jest brak woli do opieki dla wszystkich. To jest Ciemność i ja teraz proszę was, abyście wygnali ją z tej planety. Era gdy „wyglądanie na Number One” nie było postrzegane jako przerażająco niemoralna postawa jest skończona. Jesteś stróżem twojego brata, a on jest twoim. Nikt naprawdę nie osiąga materialnego sukcesu bez pomocy całego społeczeństwa. Nie ma czegoś takiego, jak człowiek „zrób to sam”. Wszyscy obywatele korzystają ze stabilności rządów, ich infrastruktury i obsługi ich współobywateli, którzy szkolą się na nauczycieli, kierowców pogotowia, strażaków, rolników i poetów.

Tak, powiedziałem poetów. To Filistyni wymyślili ideę, że każdy artysta powinien być w stanie stworzyć dochodowy produkt, a jeśli nie potrafi tego zrobić, to nie jest wart, aby zwrócić na niego uwagę. Jak największe umysły w historii przetrwałyby, gdyby nie było mentorów, królów i patronów, którzy karmili i przyodziali ich, aby mogli wykonywać swoją prawdziwą pracę, która miała stworzyć inspirujące prace dla podniesienia ich bliźnich?

Gdy wasza populacja wzrosła, to i środki, które włożyliście dla zapewnienia własnej infrastruktury, szkół i służby bezpieczeństwa rosły wykładniczo – stało się to prostą sprawą chciwości i egoizmu, aby przeniknąć każdą polityczną i moralną dyskusję. Zamiast zapewnić emocjonalne bezpieczeństwo dla wszystkich, wkład wielu został wykorzystany do redystrybucji bogactwa, zasobów i obietnicy bezpieczeństwa dla bardzo niewielu na szczycie. To nie jest demokracja, nie jest to Prawdziwa Droga.

Jak każdy wie, Złota Zasada była fundamentem nauk duchowych na całym świecie i w całej historii. Istnieje wiele odmian tego podstawowego nauczania, ale dla naszych celów zaczynamy od znanej wersji angielskiej: „Czyń innym to, co chciałbyś, aby oni czynili tobie”. To oddaje ducha myśli. Chciałbym to rozwinąć, aby dostarczyć motto dla Wniebowstąpienia – podniesienia waszej wibracji elektromagnetycznej do wysokiego 5-go wymiaru: „Czyń innym tylko to, co byś zrobiłbyś sobie”.

Tym, którzy są pogrążeni w zwyczaju wstrętu do siebie i samokrytyki, to motto nie zapewni prawidłowego impulsu do zmian. Musimy rozszerzyć znaczenie włączając Miłość Własną, coś, co wielu ignoruje, gdy budują swoje moralne / filozoficzne fundamenty. Musimy zacząć: „Czyń sobie tak, jak chciałbyś, aby inni czynili tobie”. Widzicie, ten brak najbardziej podstawowej miłości do siebie jest źródłem wszelkich nieprzyjemnych relacji, trwających konfliktów osobistych, depresji i bólu. Wybraliście ludzi, którzy traktują was tak, jak wy traktujecie siebie, którzy będą widzieć was przez to samo zażółcone oko (od żółci), którym patrzycie na siebie, a wy jesteście w stanie wojny z nimi, tak, jak jesteście ze sobą.

Nadszedł czas, aby położyć kres wstrętu do siebie i rozpaczy, które były nauczane przez wszystkie główne religie w jakiejś formie. Samobiczowanie i samo-pozbawianie się obecności obfitości nie wskazuje wyższości lub dobra, tak samo, jak wielkie bogactwo. Praktyki religijne oparte na rozwoju własnego poczucia znaczenia są podsycane przez uczucia nieadekwatności. Poczucie zwątpienia i nieadekwatności są niczym więcej, czy mniej niż brakiem wiary i niezrozumieniem Obecności JA JESTEM, czym jest Bóg. Bóg kocha wszystkich jednakowo, nie ma wyjątków, nawet dla ciebie. Przez naleganie, że jesteś mniej zasłużony lub bardziej zasługujesz niż inni, stawiasz się ponad Boga, który nie zgadza się z tobą.

Bóg jest miłością, Bóg jest Światłem. Miłość jest Światłem. Miłość to Pokój, Radość, Harmonia, Śmiech, Współczucie, Przebaczenie i Życzliwość. Bóg jest wszystkimi tymi rzeczami, więc Bóg jest czystą Miłością. Nie ma zemsty, nie ma kary ani groźby odrzucenia lub innego ciemnego osądu w Miłości Bożej. To jest mitologia przeszłości, i to jest niezrozumienie tego, co Bóg czuje wobec jego / jej dzieci.

Niektórzy z was nie rozumieją dobrze, że powodem, dla którego przyszedłem na Ziemię było uczyć Miłości – Miłości Boga, Miłości mojej i Miłości siebie. Jestem Miłością, bo Ja jestem Bogiem, tak jak Wy. Musicie tylko odkryć moc Miłości, którą nosicie w duszy i będziecie świecić podnoszącą energią Światła. To światło przychodzi z Centralnego Słońca, naszego Pierwotnego Stwórcy, który jest Stwórcą wszystkich Stwórców, jest więc mocą Jedynego.

Jesteś stworzony na obraz (nie fizyczny obraz, ale obraz duszy) swojego Stwórcy, więc jesteś Jednym, mocą Stworzenia. To nie są tylko słowa mające na celu pocieszyć lub złagodzić waszą niską samoocenę. Są Prawdą. Wszyscy ludzie mają moc Tworzenia w nich, bez względu na ich rasę, religię, wiek, płeć, IQ czy pozycję społeczną. Wszyscy mogą manifestować marzenia ich Serc, jeśli tylko mają wiarę we własną moc. Tylko Wiara daje wam tę moc do tworzenia, w wierze, wiedząc, że jesteś Jednym z Bogiem, tak jak jesteś Jednym ze wszystkimi świadomymi istotami w całym wszechświecie.

Gdy dołączysz do siebie swoją własną moc – moc całego stworzenia – masz na rozkaz wszystkie zastępy niebios i wszystkie zasoby kosmosu, bo wszystkie świadome istoty w 5 wymiarze i powyżej żyją zgodnie z Prawem Uniwersalnym i rozumieją znaczenie bycia Jednym z wami, nawet jeśli wy sami tego nie rozumiecie. Oni są tutaj, aby służyć wam, z własnej woli i cieszyć się radością z pomocy w podniesieniu was do Światła.

Nie ma żadnych Mrocznych istot gdziekolwiek w kosmosie powyżej 6-go poziomu 5-go wymiaru. Żadna Ciemność nie może przetrwać w wypełnionym Światłem elektromagnetycznym środowisku wyższych wymiarów. Istoty w niebie są Lightworkers, tak jak specjalne, ciężkie duchowe podnośniki wśród was – jak ich nazywacie. To nie znaczy, że nie ma Ciemnych w kosmosie, oczywiście są. Oni stworzyli obecne niezrównoważone warunki, czyhając na poziomach 4-go wymiaru w całej długiej historii Ciemności na Planecie Ziemi. Zostali oni przyciągnięci przez chaos i zniszczenie stworzone przez traumatyczny upadek Atlantydy i rozprzestrzeniali ich niedolę skwapliwie przez tysiące lat.

To była nasza praca, Drodzy, aby pokonać Ciemnych i ponownie ustanowić Raj na Ziemi, co było naszą wspólną wizją od początku tego Ziemskiego Projektu. Zdecydowaliśmy się zejść na niebezpieczne terytorium, gdzie ciemność kwitła i przywrócić Światło wysiłkiem naszych dedykowanych serc. Zrobiliśmy to. Jesteśmy już dobrze na drodze do osiągnięcia Wniebowstąpienia całej ludzkości. Pozostaje tylko obudzić tych, którzy jeszcze śpią, uśpieni przez 3-co wymiarowe nauki, które obiecywały sytość, ale nie spełnienie ich duchowej ścieżki.

Teraz widzicie pełny okrąg obrazu, prawda? Ludzkość jest wyczerpana nie czekaniem na Boga, aby się stawił i naprawił żałosną sytuację na planecie. Jest wyczerpana przez strach, lęk, nienawiść do siebie i innych, a co najgorsze ze wszystkiego, przez biedę bycia w oddzieleniu od połączenia ich własnej duszy z Bogiem. Musimy pokazać wam, przez nasz własny przykład, że „Miłość jest wszystkim, czego potrzebujecie”, jak mówi słynna piosenka Beatlesów.

Przynoszę wam te wiadomości w tym czasie, bo Przesunięcie jest nad wami. Rozumiemy waszą niechęć do zmiany swoich sposobów myślenia, do pozostawienia za sobą tego, co znacie, nawet jeśli te znane wam okoliczności często przynoszą wam rozpacz i frustrację. Zapewniam was, że przez dokonanie przejścia na wyższy poziom wibracji, macie wszystko do zyskania, a nic do stracenia. Ci, których kochacie będą zadbani i pielęgnowani na ich drodze do Wniebowstąpienia. Będą oni wyposażeni w pełne miłości i współczujące nauczania i wsparcie, dopóki nie upewnią się i nie uspokoją, że podniesienie siebie z ich obecnych odcieni szarości przyniesie radość i podekscytowanie, takie, jakiego nigdy sobie nie wyobrażali.

Nie stracicie osób, którymi opiekujecie się; wręcz przeciwnie. Znajdziecie sobie nową tożsamość w Świetle i Miłości, czego doświadczycie, gdy otworzycie swoje serca i umysły, aby wypełnić przeznaczenie wspólnych porozumień, które doprowadziły was tutaj w tym życiu. To jest tym, dla czego żyliście i umieraliście w wielu poprzednich wcieleniach, kochani. Jesteście rzeczywiście na progu Ziemi Obiecanej. Czy chcecie dać krok w światło? Czy chcecie rozwinąć skrzydła i polecieć? Znajdziecie tu paliwo do waszego silnika, właśnie tam, w swoim sercu. Ono z kolei jest napełniane przez Miłość waszego Wyższego Ja, Boga.

JA JESTEM zindywidualizowanym odbiciem Jednego, ale to nie znaczy, że jestem oddzielony. Nikt nie może być sam lub oddzielony. To jest złudzenie nauczane przez Ciemnych, aby zaszczepić strach. Nie potrzebujecie swojej drugiej połowy, albo partnera, aby się utrzymać, lub aprobaty swoich rówieśników, aby znaleźć ekstatyczne szczęście. Potrzebujecie jedynie zaakceptować połączenie, które łączy Was do Źródła bardziej kompletnie niż pępowina łączy noworodka ze źródłem życia, którym jest matka.

Pozwólcie obecności Boga, który jest Miłością i Światłem, przepływać przez Siebie, aby uzdrawiać i odżywiać każdą ranę, każde bolesne doświadczenie, każdy wyraz choroby, z tego życia i każdego innego. Pozwólcie sobie rozwinąć się, aby wypełnić swoje ciało i aurę wokół siebie Miłością i Światłem. Będzie ono świecić na zewnątrz Was do atmosfery wokół was, podnosząc na duchu każdego, kto znajdzie się w waszej obecności. Nie odwracajcie się od tego genialnego przeznaczenia. Zaakceptujcie płaszcz Dobroci i Światło, które jest Wam przyrodzone.

Chodźcie ze mną, drodzy przyjaciele. To jest nasz czas.

Jestem Sananda / Jezus, który żył dla Miłości. Wróciłem, aby pokazać wam drogę do domu.

Zapisane przez Kathryn E. May, 16 sierpnia 2013 r.

http://www.whoneedslight.org/index.html?entry=chapter-seven-the-new-scriptures

%d bloggers like this: