Niebo z Hatorami

· Wzniesienie

Witajcie Kochani,

Przetłumaczyłam dla Was książkę, którą podyktowali Hathorowie belgijskiej pisarce i duchowemu kanałowi Lii-Ariël Hermans. To jest jej druga książka, którą napisała we współpracy z Hathorami. Ja jak na razie przetłumaczyłam jej ostatnią książkę „Niebo z Hathorami”, w której to uczą Hathorowie jak radzić sobie z Nową Energią Gai. Oto słowa Ariel zaczerpnięte z tejże książki:

„Kochani czytelnicy, czy wybierzecie się z nami w podroż po Nowym Świecie? Ta książka oferuje nam ogrom przeróżnych metod naszych Braci i Sióstr, którzy po raz kolejny dzielą się swoją wiedzą i mądrością, zdobytą poprzez własne doświadczenie. Będzie to podroż do wnętrza, pełna przygód. Czy cieszycie się tak jak ja, na tę nową przygodę? Poprzez przeżycie nowych doświadczeń, które byly mi dane i którymi się z wami tutaj podzieleilam, mam nadzieję pomóc nam wszystkim, byśmy wspólnie razem nauczyli się żyć w Nowym Świecie.
Sam decydujesz o tym, jak głęboko pójdziesz w tę wewnętrzną podroż z Hathorami. Proszę, zrób to z miłością i radością.
Lia-Ariël”.

A tutaj cytuję Hathoroów by oddać w skrócie treść tej książki :

„Dawno temu umówiliśmy się, że przyjdziemy was wspierać, w tym ważnym procesie. Taka była nasza umowa. Pod zwrotem »wasz proces«, mamy na myśli życie na Ziemi w czasie przejścia do Nowego Świata. Możemy wam serdecznie pogratulować tego przejścia, które rozpoczęło się 12 grudnia 2012, a które około 21 grudnia 2012 zbudowało potężne pole energetyczne. Wy którzy czytacie te informacje, egzystujecie obecnie w zupełnie nowym polu energetycznym. Ten potężny przypływ energii dotknął was wszystkich, ale tylko niewielka liczba ludzi osiągnęła świadomość wibracji piątego wymiaru. W rzeczywistości dla wielu z was, to przejście już zakończyło się. Natomiast Ci co pozostali, wkrótce będą mogli łagodnie przejść w te wyższe częstotliwości, choć wpływ tego procesu będzie z pewnością bardziej odczuwalny.
Tytuł tej książki »Niebo z Hathorami«, jest bardzo właściwy, zwłaszcza w tym czasie. Wasze niebo na Ziemi, może być teraz inaczej urządzone i wyposażone, i wy możecie to zrobić, zupełnie samodzielnie. My dajemy wam wskazówki i służymy pomocą, ale to od was zależy czy chcecie ją przyjąć, czy też nie.
Chcemy jak zawsze podkreślić, iż tekst które przeczytacie, powinniście jak zwykle sprawdzać i badać w waszym sercu.
W radości i w spełnieniu Hathorowie”.

W książce jest mowa o aktualizacji i doskonaleniu swego fizycznego ciała, o budowie duchowego hologramu/matriksa, który funkcjonuje w wibracjach piątego wymiaru, o łączeniu swych hologramów z hologramami istot rezonujących z nami, doładowywaniu tego duchowego matriksa i nowym kodowaniu czyli tworzeniu Nowego Świata na Gai by stal się on… tak właśnie Niebem na Ziemi, ponieważ Niebo jest stanem naszego umysłu.
Do powstania tej książki w języku Polskim przyczynił się również Wojtek Malinowski, który z łagodnością i miłością edytował cierpliwie ostanie 6 rozdziałów jak również Dajamanti , który nie tylko edytował początkową treść książki, ale tez wspierał mnie energetycznie i duchowo, gdy ja tłumaczylam tę książkę. Również kilka razy kontaktując się z Hathorami , gdy zaistniała taka potrzeba.

Chłopcy serdeczne dzięki Wam za to.

Życzę Wam czytelnicy cudownej przygody, którą ja już dawno rozpoczęłam stosując wskazówki podane przez naszych Przyjaciół Hathorow. Z wielką wdziecznoscią dla Was Drodzy Przyjaciele.

Asya Leszczynska

Pobierz książkę NIEBO-Z-HATHORAMI

%d bloggers like this: